Sayfa 11/11 İlkİlk ... 7891011
55 sonuçtan 51 ile 55 arası

Konu: Emergency Couple / 2014 / GK

Durum:
    erdemhzl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

diziyi birgunde bitirdim cok guzeldi .cok keyifliydi oyuncular ve senaryo super olunca boyle harıka bır dızı ortaya cıkması kacınılmazdı.ChoiJinHyuk u the heirsta ilk basta sevmesemde sonlara dogru sevdim ama bu dizide tam zıttı komik sevimli sıcakkanlıydı bu rol ona cok yakısmıstı. şeften kıskanmalrı ,şefin ceketini alması filan cok komik ve guzel sahnelerdi prof shım ile konusmaları fılan cok guzeldı.yanlız bır ara karısının tekrar deneyelım demesine ragmen kendını cekmesı kovup durmasına gıcık olmadım degil.o kalp atısını dınletiği sahne cok guzeldı bakısları:img-in_lo sefide tebrık etmeli uzun zamandan sonra asık olmasına ragmen kızın aklının basına gelmesını saglayıp oh change gonderdı bırkez daha buyudu gozumde :happy0064 bu dızıde sadece olgunlasan cıftımız olmadı herkes olgunlastı .hatalatrını gorduler yuzlestıler ve bunu yaparken bızı guldurup aglattılar
    babasını olum anında kaynanasının aslında oh jin heeni sevdiğini anladım kurtar onu dıye aglaması benı benden aldı :icon_sorr sadece amacı olmadıgı ıcın kendını ustun gordugu ıcın onu bu kadar uzdu hatasını anladı kız hıc yanlız bırakmadı tum yapılanlara ragmen.
    changin sarkı soyledıgı sahnede superdi :img-in_lo
    chang ve jin hee bırbırlerine olan sevgılerını hıc kaybetmemıslerdı bence sadece anlamaları ıcın hayatlarına baska bırılerı gırmesı ve bırbırlerını kıskanmaları gereklıymıs :img-wink: yanlız tum dızılerde oyle degıl mı zaten:img-hyste

neyse dızı cok guzeldi cıftlerın uyumu cok guzeldı acıl sahnelerı guzel ve yeri geldiginde komikti tum ekıbın emegine degmiş :happy0064 bide lee min ho nun adını duymak hosuma gıttı :img-in_lo

Durum:
    sudemnaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ıhlamurlar altında
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

Başroldeki bayanı sevmiyorum, Choi Jin Hyuk için bir gün tüm cesaretimi toplayıp izleyeceğim dizi!
    Beğendiğim erkek oyuncuların partner konusundaki şanssızlıkları canımı sıkıyor gül gibi çocuğa daha güzel bir bayan oyuncu yakışırdı, Han Ga İn, Park Min Young gibi.. :)

Durum:
    erdemhzl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı sudemnaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başroldeki bayanı sevmiyorum, Choi Jin Hyuk için bir gün tüm cesaretimi toplayıp izleyeceğim dizi!
    Beğendiğim erkek oyuncuların partner konusundaki şanssızlıkları canımı sıkıyor gül gibi çocuğa daha güzel bir bayan oyuncu yakışırdı, Han Ga İn, Park Min Young gibi.. :)
    haklısın bu cokca yasanıyor cogu dızıde bende sevdiğim oyuncu ıcın ızlıyorum genellıkle bellı sure sonra kızlar gozume batmıyor bunun nedenı herhalde kendımı sevdigim oyunculara odaklamam :img-wink: ama yapımcılar genc oyunculara buyuk bayan oyuncularla oynatmasa daha ıyı olacak

Durum:
    sudemnaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ıhlamurlar altında
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı erdemhzl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haklısın bu cokca yasanıyor cogu dızıde bende sevdiğim oyuncu ıcın ızlıyorum genellıkle bellı sure sonra kızlar gozume batmıyor bunun nedenı herhalde kendımı sevdigim oyunculara odaklamam :img-wink: ama yapımcılar genc oyunculara buyuk bayan oyuncularla oynatmasa daha ıyı olacak
    sevdiğim bay-bayan oyuncuların birgün aynı projelerde buluşması umuduyla yıllar geçiyor. :) Bizim gördüğümüzü onlar göremiyor herhalde! Neye göre çift seçtiklerini çok merak ediyorum.

Choi Jin Hyuk gibi birine yakışacak onca oyuncu varken... Belki bu düşüncem ile hata ediyorum, karşısındaki bayan oyuncuyu izlemeden önyargı ile ama ilk bakışta o malum elektriği alamayınca izlemek kolay kolay içimden gelmiyor.

Emeğe saygı duymam gerek, izleyip yanıldığımı yazarım inşallah! :)

Durum:
    ahueda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    BlackSwan
    Konular
    73
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 82

Bahsedilme
    0 Mesaj

Choi Jin Hyuk son zamanlarda en beğendiğim oyunculardan biri
    yan rollerde oynamasına rağmen hep dikkatimi çekmişdir zaten
    böyle bir dizide baş rolde görmek güzeldi
    choi jin için izlediğim bir dizi olmasına rağmen dizi güzeldi tüm oyuncuları sevdim
    Jin Hee nin Chang Min i aklını başından aldığı sahneler
    kızımızın bu denli performans göstereceği aklıma gelmezdi tabi :img-hyste
    Chang Min in pencereye tırmanması:img-hyste kıskançlıkları beraber yemek yedikleri anlar güzeldi
    bu ikilinin uyumuna bayıldım
    gook bebek çok şirindi:img-eat:
    sefle chang arasında kalsamda sonuç güzeldi
    chun soo ikinci başrol erkeğin kaderini yaşamış oldu yine :icon_sorr
    niye ikinci adamları cazib yapıyolar:img-beee:

Sayfa 11/11 İlkİlk ... 7891011

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri