4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Flower Grandpa Investigation Unit / 2014 / GK

Durum:
    fundagulben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    -
    Konular
    30
    Verdiği Beğeni
    157

Aldığı Beğeni: 103

Bahsedilme
    3 Mesaj

Post Flower Grandpa Investigation Unit / 2014 / GK

Tür: Komedi
    Bölüm Sayısı: 20
    Kanal: tvN
    Ülke: Kore
    Dil: Korece

OYUNCULAR
    Lee Soon Jae
    Heechul
    Choi Jin Hyuk

KONU
    Postacı olarak çalışan ve insanların geçmişlerini saklayan bir grup büyükbaba hakkındadır..

kaynak:Yeppudda.com
    Konu Şah-Rû tarafından (21-03-14 Saat 00:50 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    özmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    *Secret Garden*
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Choi Jin Hyuk, daha dizisi bitmeden başka diziyle mi anlaşmış bu ne hız Tabi benim için süper bir haber..Bir de Hee Chul um var yaa izlenmez mi :happy0064 Bakalım nasıl bir dizi olacak..Bayan oyuncu da umarım sevdiğim biri olur..Ahh keşke Minah ım olsa Jin Hyuk la nasıl yakışırlar..:img-in_lo Merakla beklemediyim..Haber için teşekkürler..:img-wink:

Durum:
    lovelyday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    reply97.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Öncelikle maşallah Choi Jin Hyuk demek istiyorum :img-hyste:img-hyste :img-in_lo o diziden o diziye. Ama tabi şikayetçi miyiz? hayır :img-hyste Jin Hyuk'un askerlik durumları falan vardı en son onlar ne oldu? İlk okuduğumda inanamadım. İnşallah gerçektir.

Heechul' de WGM'ye katıldı bildiğim kadarıyla. Bence onun bitmesi lazım. Hemen değil de yazın sonuna falan da başlayabilir dizi. Neyse onu da severim :img-in_lo

Dizinin içeriği hakkında pek bir şey bilmiyoruz henüz. Aşk olacak mı yoğun olarak mesela. Olacaksa partner, çiftler güzel olur umarım (:

Merakla beklemedeyim teşekkürler. (:
    "Then it’s fate. That’s why another name for fate is timing."

Durum:
    bakirca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Bad Guys
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Oppaları tanımadığım için Lee Soon Jae harabocimin hayranı olduğumdan bi bakayım nasıl bir diziymiş diye başladım ve 4 bölümü de izledim.

Gizem, polisiye ve komedi ne ararsan var dizide:) İlk 4 bölümden yola çıkarak tavsiye edebileceğim bir dizi olmuş.

Burdan sonrası ilk 4 bölüme dair bilgi içerir.

Oppaların harabociye dönmesi ile başlayan hikaye hem komedi yönünden hem de gizemi bakımından oldukça ilgi çekici ve eğlenceli.

Dizideki ilk bölümde başlayan gizem nasıl çözülecek? hikayenin bütünlüğünü sağlaması bakımından devam eden bu gizem bence çok iyi düşünülmüş.

Ayrıca ben polisiye yönünü de çok seviyorum. Harabocim Lee joon hyuk karakteriyle olayları öyle bir çözüyor ki bayılıyorum.

Jung woo neden suya girdiği halde yaşlanmadı en merak ettiğim şey bu arada. Babası da mı bu işlerin içinde diye düşünmeden edemiyorum. Goldfish babası çıkarsa şaşırmam.

Her karakterin kendine has bir özelliği olması ve cinayetleri çözerken bundan faydanılması beğendiğim bir diğer yön.

Bir de her bölümde mutkala bir sahneyi geri alıyorlar baştan izliyoruz. Sanki dejavu yaşar gibi. Bundan da bir şey çıkacak diye bir beklentim var.

Tüm bu gizemi düzgün bağlayamasalar bile bölümlük cinayetlerin çözümü ve dedelerin eğlenceli halleri için izlediğime pişman olmayacağıma eminim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri