Sayfa 7/7 İlkİlk ... 34567
33 sonuçtan 31 ile 33 arası

Konu: Hotel King / 2014 / GK

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

gözün kör olsun senin kadın emi bende diziyi nasıl izliyorsam sarı cadının her şeyi bildiğini düşünüyorum malum her yeri dinlemiş ya hem çok zeki bayan nasıl olmuşda oğlanın gerçek babasının moruk olduğunu anlamamış pes moruk gelipde benim oğlum diyince bir şaşırdı acaba diye sonra fıs yahu her haltı araştırıp hemen buluyorsunuzda bu gerçeğimi bulmadım gene oğluna işkence etmeye devame diyorsun zaten artık öğrenin ben bayılacam hele o kadını varya resmen yolasım var lomanın da dediği gibi adamların suçu çocukların değil sana yapılanın aynısı nı yap pislik senin de hapse girdiğini görsek milletin önünde küçük düştüğünü görsek şu dizi bitmeden

ah loman ah hyung hyung dedin adamı illa sırtından vuracan neymiş beni niye terk ettin de aramadın yahu diğer kadınla konuştun kadın sana hiç mutlu olmadı bu adam dedi sen hala neyin derdindesin bir kişide çıksın acısın şu çocuğa ben üzülmekten şiştim garibime gelen vurdu giden vurdu arkadaşlarına güvenirken o bilem sırtından vurdu yazık ya

dizilerde bazı kötüler olur başlarına her şey gelir hapis di iflas dı kaza ama adam lar bir türlü ölmezler hatta dizinin sonunda kazana onlar olur ve ben bu tiplerden hiç haz etmem ki moruk da bunlardan adam uzaydan mı gelmiş kanı mavi midir nedir anlamadım gitti bir sürü yalan söyleyip yada tehdit ediyor sonrada herkesin arkasından kıs kıs gülüyor ya deliriyorum ah jayden bırakacaktın taa ilk başta atladığı yerden düşsün de ölsün

ah mone cim artık kadının kimliğini babası ile gerçeği öğrendide bunu sevdiceğine nasıl desin adamın onca yarası var üstüne bide al bu senin anan derse ne olur gerçi bir şekilde öğrenecek ama nasıl nerde bari mo ne uzatmasa araları iyiken sakaldın diye olay çıkmasa malum ayrı iken bile sadıklar birbirine son bölümlerde bozulmasın

ben genelde kore dizilerinde erkelere daha çok acır üzülürüm ama jayden harbiden acıların çocuğu emrah olmuş yazık garibime şu an yüzü sadece moneden yana gülüyor anasının onu sevdiğini öğrendi öldüğünü düşünürken bide cadının anası olduğunu öğrencek yetmiycek akrdeş bildiğinin de daha evvelden bildiğini öğrenecek daha ne olsun yahu daha ne gelecek bu çocuğun başına mutlu olsunlar mo ne ile bari

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

artık harbiden yeter yahu şu adam mutlu olamıycakmı tam anasını buldu ikisi birbirine onca yıl özlem duymuş mutlu olacakken ananın aklı gitti yetmedi oteldeki kötü işler başına kalıyor harbiden biri bu senaristtin derdi neydi bu çocukla her sahnesi eziyet şimdi gider ayak mo ne ile de arasını bozarsa hiç şaşmıycam

çok dizi izledim ama bu moruk kadar evladına düşman bir baba görmedim normalde adam insan da değil babalığını sorguluyorum sonunda her şeyi kaybetse şahane olur ama bu kadar çok sıçradığına göre sonunda bir şey olmazsa şaşmam malum senaristte ondan yana artık nasıl bir insanla krşılaşmıssa bu karakteri yazmış

loman sana bir ara kızmış olsamda seviyorum seni yahu anlaşılan ananla ilgili olanları duyunca gelecen ve umarım sayende morukdan kurtuluruz gerçi umudum da az sana karşın bakınız anan kardeşin bir şey yapamadı hala hayatta

ah mo ne karakterini çok sevdim bir ara azcık kızsamda kendisine şu her haltı yanlış anlayıp küsüp darılan karakterlerden olamamsına sevindim umarım son bölümlerdede bozulmaz da mutlu son görürüz şu yapılacak olan evde

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

geldik bir dizinin daha sonuna öncelikle şu morukla başlıyalım sonunda öldü gittide millet huzura erdi gerçi gider ayak jaydene işkence etti bunca zaman dizi izledim onca kötü karakter gördüm çok da pişkinini ama bua damın eline kimse su dökemez herhalde bildiğin tava kapağı hemen çıkarı neyse oraya dönüyor hadi 20 yıl jaydenin diğer adamın oğlu sandın işkence etin be adam öğrenince azcık insan ol kızım da kızım diyip duran adamın nasıl olmuşta kızını sevmiş o kadar pes neyseki sonunda harbiden gitti iyi oldu

gelelim müdür beak cıma aslında kadının iki adamdan intikam alma isteği hiç de kötü olduğunu göstermiyor bence ama kaç defadır da diyorum kadının sınırı olur hadi mo ne den yada da be den intikam alsa anlıycam en nihayetinde ikiside nefret ettiği iki adamın kızı ama niye jaydene o kadar taktın ki ahada sonunda o kadar uğraştığın senin oğlun çıktı sen üzüldün hadi oğlunu kurtarmaya çalıştın onu da kabul edelim de niye eline yüzüne bulaştırdın o kadar ki zeki bayan her şeyi planlayan bayan iyi plan yapsaydın bir kaç senenin çocuk gibi geçirmezdin gerçi yakıştıda jelibon istemelerin güzel di son bir iki bölüm eğlendirdin de ama son sahne harikaydı:good:hele torunlara oynamayın ders veriyorum demen ayol çocuklar anaya çelmiş

ah mo ne baya eğlenceli bir o kadar da güvenilir ve sadık bir karakterdi her ayrılmak istemesinde bile bir mantık yada karşı tarafı düşünme vardı gerçi karakterlerin ikiside aynıydı ama mo ne cim her öğrendiği şeyde bırakıp gitmedi bizde olsa bin bölüm çıkardı küslükle o yüzden mone karakterini çok sevdim heleki jaydene yapışıp ben senle evlenecem demesi kadın istikralı be sonunda da kaptı oğlanı yetmedi iki de çocuk yapmış gerçi annelik halini biraz daha evrselerdi de sıkıştırmasalardı o son sahnelere daha güzel olurdu zaten dizi 30 bölümde bitebilirdi yapmış sın 32 bari aile içini de göstereydin ya taaa ilk başlardaki misafirin çocuğuyla oynadığınız gibi mesela

ah jayden sonunda mutlu olmana çok sevinip mutlu olsamda ne çektin be her yerden darbe mi alınır diycem ama harbiden gelen sana vurdu ama galiba senaristin ince ayarı terk etmeyen ve çocuğunu kaybettiği için üzülen bir annen olması iyiydi ay bide yazaydı o senarist baban gibi bir anne:whistle2:whistle2 neyseki anan da düzeldi mone ile gerçi onun biraz baskı sı ile evlendiniz sonu mutlu olduğu için ayrıca çok ca sevindim
    hem unutmadan küçük kardeşinlede işler düzeldi tam bir aile gibi ah senarist ah harbiden son dakika yapana kadar azcık daha aile yi gösterseydin ya

malum otelde işler düzelince otel personelide gayet iyi görünüyordu kimisi aşkına kavuşmuş kimisi babası tarafından evlenmeye zorlanır kimisi hamile kimisi kaçırdığı aşkı için üzülür kore dizielrinde pek görülen bir şey değil ama sonrunsuz final olmu
    yeni dizilerde görüşmek üzere:img-hyste

Sayfa 7/7 İlkİlk ... 34567

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri