Sayfa 2/11 İlkİlk 123456 ... SonSon
54 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: King of High School Life Conduct / 2014 / GK

Durum:
    kelebek99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    abhinin fuggisi.
    Konular
    38
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Doctor Stranger'ın bitimiyle boşluğa düşmüştüm ki bu güzel dizicik imdadıma yetişti.Liselimizin aşkını severek,eğlenerek,gülerek izliyorum:love01: Yalnız fena bir sahnede bitti.Artık eğlenme bitti.Neler olacak merakla bekliyorum.Min suk'umuz çok üzülmese bari.Ben Soo young'un onun yanında olacağına inanıyorum.Başta biraz kafası karışsa da sonunda aşkını seçecektir.

Min suk'un soo young'a olan aşkını açık açık yaşamasını çok seviyorum.Ne düşünüyorsa hemen söylüyor.Ergen olmasına mı bağlamalıyız bilemedim.:img-hyste Yalnız kızın aşkı ,ayrılık onu olgunlaştıracaktır.Çatlakları izlemek çok zevkliydi oysaki.Onlar tam birbirlerine göre.:img-in_lo

Min suk'un geçen bölümde soo young'a ''senden ne kadar hoşlandığımı biliyorsun.Benden sakın şüphe etme tamam mı?,senin için deliriyorum.senin yanındayken kalbim deli gibi atıyor,kendimi ne kadar zor tutuyorum biliyor musun?seninle olacağım diye bütün gece uyuyamadım.'' demesi çok çok güzeldi.Her fırsatta soo young'un ona dokunmasını ,sarılmasını isteyen Min suk, her fırsatta kızı inceleyen gözlerini bir dakika ayırmayan Min suk sen ne güzel seviyorsun öyle yaa? Kore dizilerinde ilk defa böyle bir karakter izliyorum.Oyuncuyu da ilk defa izliyorum.Bayıldım:happy0064

Bu sarılmalarının da ayrıca hastasıyım.:love01:

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    941

Aldığı Beğeni: 1,012

Bahsedilme
    0 Mesaj

fragman çıkmış kız öğrendi her şeyi şimdi ne olacak bakalım ben en çok min suk a üzülüyorum vallah çocuk çok seviyor soo young u ama işi de çok zor olacağa benziyor çünkü sadece yalanları değil kız kardeşinin sevdiği çocuk olduğunu da öğrendi o da tuz biber olacak yani yalanları affetse bile kardeşi için ayrılacaktır tabi jin woo da yavaş yavaş soo young a aşık olmaya başlayacak aslında o da çok hoş bir adam ya insan ona da kıyamıyor karakter olarak ta sevgisiz büyümüş sevgiye ihtiyacı olan bir karakter onu da soo young da olduğunu anlayacak bırakmak istemeyecek ben jin woo ya da o yüzden kızamıyorum açıkçası sevdim onu da kötülük yapmadığı sürece de kızamayacağım sanırım ama tabi geç kaldı bizim liseli var artık kaptırır mı kızı ne yapar ne eder gönlünü alır yani umarım ayrılıkları fazla uzamaz da sevimli çiftimizi doya doya izleriz

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    941

Aldığı Beğeni: 1,012

Bahsedilme
    0 Mesaj

soo young un kardeşi bayağ bir pisikopat çıktı saplantılı cadı öyle karakterlerden de nefret ederim ablasının suçu yoktu o dinlemeden suçladı gıcık oldum resmen min suk zavallı bayağ bir çırpındı anlatmak için ama soo young ta o kardeş varken işi çok zor olacak hayır anlamıyorum çocuk seni sevmiyor ben min suk un kıza umut verecek en ufak bir davranışını da görmedim aksine durmadan tersliyor kızı yani yok ilk o görmüş o hoşlanmış çocuk istiyor mu seni salak kız ya jin woo yla da anlaştı artık adam a neler yaptırır kim bilir jin woo ua dediğim gibi üzülüyorum annesi hasta babası istemiyor onu ilgisizlikten ve sevgisizlikten kendisi de hasta olmuş kızamıyorum ama tabi min suk ve soo young un arasına girmesini de istemiyorum ona da onu sevecek güzel bir kız gelsin öyle daha iyi olur soo young min suk a 18 yaşındasın diyor ama kendisi ondan daha da çocuk gibi davranıyor o küçücük kızın dondurmasını almak istediğinde tam çocuk gibiydi demek ki neymiş önemli olan insanın yaşı değil aklı ve ruhuymuş mn suk hepsinden daha olgun kesinlikle bu arada soo young u çok kıskandım vallah iki yakışıklı da onun peşinde gerçek hayat a mümkün değil öyle bir kızın peşinde öyle iki adam keşke olsaydı ben de isterdim öyle adamın peşimden koşmasını ama nerde :icon_sorr 12. bölümü şimdi izledim altyazısız izlediğim için tam olarak anlayamasam da sanırım min suk bir daha hokey oynayamayacak o ağladıkça benim gözlerim doldu neyseki son sahne güzeldi soo young geldi min suk a sarıldı süperler kesinlikle

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    abhinin fuggisi.
    Konular
    38
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

13.bölüm fragmanına baktım da Min Suk Soo Young ile barışınca nasıl da mutlu,nasıl da gülüyor öyle :)) Biraz da soo young yüzünden spor hayatını kaybetti,onunla ayrıldığında üzüldüğü için.onun için soo young'un Min Suk'un yanında olması lazımdı ve öyle de oldu.İkisi birlikte çok şekerler.soo young da onunla birlikte çocuk oluyor zaten hareketler falan hep çocuk gibi.Pazartesi gelsin sonra çeviriler gelsin hemen

Bu arada dizi 17 bölüm oldu 1 bölüm uzatıldı.1 bölümde özel bölüm olmak üzere toplam 18 bölüm.Keşke daha fazla izleyebilsek bu çatlakları :))

Min Suk'un kızı hep seyretmesi yok mu:img-in_lo

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    abhinin fuggisi.
    Konular
    38
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

şu son sahne çok güzeldi.Min suk nefes almakta zorluk çekti resmen.Seo In guk harikasın

Min Suk: seni özledim:img-in_lo
    Soo Young:Senin Lee Hyung Suk ya da Lee Min suk olman umurumda değil.28 ya da 18 yaşında olman umurumda değil.Senden çok hoşlanıyorum.seni görmeyince ölecek gibi oluyorum.Ben..ben de seni özledim..:love01:

Sayfa 2/11 İlkİlk 123456 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri