ve sonunda diziyi bitirdik hiç beklemediğim bir sondu bir kere katilin kadın kılığına giren adam olduğunu hiç düşünmedim gerçi bir ara olur gibiydi ama o değildir sandım meğer oymuş katil olduğundan olsa gerek katilin kimler olduğunu biliyordu

her dizi sonunda kötülere ay sebebi bu muymuş derim ama bu dizide her ne kadar psikolojik sorunu olsada ben kadını anlayamadım gitti evet o yaşdaki bir çocuğun tecavüzü kaldırması zor bebeği doğurması ve vermesini de anlarım ama ama kızı yıllar sonra gelmiş ondan yardım isterken çocğu kez görmezden gelmesini anlamıyorum bir türlü bebğe bir canavar ismi takmış gidiyor ki aslında canavar olan tecavüzcüsünün eşiyle kızını öldür müş mikrop kadın habire ben ne yanlış yaptım ki daha ne yapacan acaba son sahnelerde azcık üzülür gibi yapsam da yok bir yerden sonrasına üzülemem keşke kızını itip kalktığı kadar o pislikle uğraşsaydı belki de başkalarının haaytı öyle olmazdı

ben bu kasaba daki kimseye akıl erdiremedim her halde bütün dengesizler ordaydı resim öğretmeni babasının nasıl pislik olduğunu bildiği halde hep susmuş güyya konuşmamış ama bir şeyde yapmamış hye jin in ölümünde ki en büyük paylardan biri ona ait o da yetmedi liseli kızkardeş de öldü belki başta susmasalardı o doğmaz dı bile hele o kızın anasına ne demeli hye jin ondan yardım isterken dinlememiş kızı ölünce koşmuş gelmiş şikayette bulunmaya peh peh

ay içimi karatan bir diziydi sevdim her anı heyecandı ama katilleri ve sapığı bir kenara koyarsak burdaki en kötü kişiler kadınlar hye jinin annesi anneanesi erkek liseli kızın anası kayınvalide say say bitmez onca kadın bir kız çocuğuna azcık şevkat gösterememişler

keşke kanada da ki kardeşinin yanına gide bilseydi yazık tek istdiği şey zaman kapsülünden çıktı aile ye ait resimler:img-cray::img-cray: bu dizi bende kötü anılar bıraktı ah içim karadı resmen:img-bye2: