Bu diziyi yayinlanirken izlemistim. Doctors ve beatiful mind vardi hangisini izlesem diye dusunurken biraz daha farkli konu olmasi ve cogu kisinin doctorsu izlemesi nedeniyle beatiful mind izlemistim. Iyiki de izlemsim. Cok begenerek izledigim en sevdigim kore dizileri arasindadir. Senaryosu cok iyiydi. Girisi ancak reytinglerin dusuk olmasi nedeniyle tam istenildigi gibi gidilmedi bastaki cinayet konusu havada kaldi ve nirmal hasta insanlarla ilerledi. Ama o ilerleyiste guzeldi. Siradan hastaliklar degildi. Her bolum farkli hisler hissettiren hastalar isleniyordu. Cinayetten devam etseydi keske cunku o konu uzerine kurulmustu senaryo ama reytingler yuzunden 2 bolumde kisaltildi. Baya uzulmustum o zaman.
Dedigim gibi basta Doctorsu izleyenler coktu sonlara dogru gelince yorum sayis 80lere dusmus ve kotu yorum fazlaydi. Beatiful mind ise tam tersi 250li yorumlara cikmisti.
Jang hyuk ilk defa izlemistim. Korenin en iyi oyuncularindan biridir. Gozleriyle anlatiyorsuu. Surekli diziyi izlerken acaba hissiz olmak nasil bir şey empati yapamamak nasil bir şey diye sorgulatan hala aklima geldikce sorgulatan guzel dizi