Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
12 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Because This Is My First Life / 2017 / GK

Durum:
    soyut? - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    63.bina(my girl)
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    7

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

yok öyle eyvallah her şeye
    jung so min akıllı gibi gözükmeyen ama aslında dibine kadar akıllı bir karaktere yön veriyor helal olsun dedim.Kayınvalide- gelin olayını G.Kore dizilerinde de görmekteyiz.Kız gitti yemek yıkamak her şeyi halletti.Hakaret eder gibi para verdi. Ama biizm kız yok öyle dedi sen gelicen kışlık yapacan dedi:happy0064 Seviyorum bu diziyi ya.Yok öyle oppa deyip dudak büken kızlar.Yok öyle ilk görüşte aşk olmalar.Yok öyle kırk saat bakışmalar.Her şey doğal akışında Tebrikler TVN

Durum:
    svlkcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    134

Aldığı Beğeni: 145

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizide herşey güzel giderken ex aşkı devreye sokmak gereklimiydi şimdi kesin cafedeki o kız See He'nin eski eşi falandır evlilik belgesi vardı çünkü önceki bölümlerde... Tam da Ji Ho ve Se Hee arasında yakınlaşma başlamışken Se Hee onun için kimchi yapmaya bile gitti beraber vakit geçirdiler...

Durum:
    ahueda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    BlackSwan
    Konular
    73
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 82

Bahsedilme
    0 Mesaj

konusu bakımından pek bir orjinalliğe sahip olmasa da dizinin işlenişi farklı geldi bana
    özellikle başroldeki adamın karakteri robot gibi duruşundan ziyade farklı bi kafa yapısı var :img-hyste
    biraz fazla hesapçı ve yapmacık sempatiklikten uzak olsada kendini yinede izlettiriyor
    yalanı yok kendine has kesin çizgileri olan ne istediğini bilen net bir karaktere sahip olması diziyi ilgi çekici kılıyor sanırım her bakımdan güvenilecek biri
    Se Hee'nin bu rasyonel kafa yapısını sevdim :img-hyste yinede biraz mimik falan yapsa hiç fena olmaz :) fakat kız rolünü çok iyi yapıyor sesi ve yüzü o kadar güzel ki diziyi izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamyorum
    adama öyle güzel aşkla bakıyor ki sadece kızın aşkı için bile izleyebilirim
    çitf olarak biraz garip olsalarda yinede sevimliler

Durum:
    evangelina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    mutlu son masallarda
    Konular
    31
    Verdiği Beğeni
    82

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart alıntı

Durum:
    svlkcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    134

Aldığı Beğeni: 145

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu dizi ne kadar klişe olsa da farklı bir havası var ama bu haftaki bölüm neydi öyle Se Hee'nin eski aşkı cadaloz birine benzemiyor da Ji ho'nun yaptığı ne öyle sen o kızla açık açık konuş evliyiz de hatta eski sevgili olduğunu bile bile sözleşme imzalamayı düşün bölümün sonunda Se Hee'den evlilik sözleşmesinin iptalini iste bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derler adama... Tamam bu dizi farklı dedik de son iki bölüm kala açıkça açılmayı beklerken ayrılık süreci mi olacak...
    Benim çiftim de ise işler yolunda Bay Ma ve Soo Ji sakin ama güzel gidiyor. Diğer üçüncü çiften ise umudum yok bu saatten sonra barışamazlar o olanlardan sonra...

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri