Sayfa 4/5 İlkİlk 12345 SonSon
21 sonuçtan 16 ile 20 arası

Konu: Vagabond / 2018 / GK

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 81

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Vagabond / 2018 / GK

ne bitmez yoldu be ilk defa dizi başladığından beri daral geldi hele de kurşunlar havada uçuşurken kimseye bir şey olmaması iyice baydı neyse sonunda he ri vurulduilla biri vurulsun derdinde değilim ama bukadarıda saçma

sonunda şu ülkede bir tane adam varmış yargıç a bir büyük tebrik gerçi pilotu yetiştirdiler ama konuşmaya bilir ama en azından yaşıyormuş diye göründü belki o işe yara

ölenlerin yakınlarınıda anlamak imkansız tamam bu durumlarda kime inanacağın belli olmuyor ama en azından bir gerçek varsa ölen adamın yaşadığı söyleniyor bir dikkate alın neyseki son anda uyandılar

kore dizilerinde bu yozlaşmışlık çok veriliyor acaba gerçektede öylemi yada bunlara karşı çıkan oluyormu
    hep düşünürüm bizim dizilerde bu kadar yozlaşmış insanı aynı anda çekse ne olur
    hele cumhurbaşkanını böyle gösterseler

gerçi biraz abartı hiç mi kimse hayır demez helikopter geliyorken çevrildi ne pilot nede diğerleri şu haberi yap dedi
    yazılı basının hepsi engellendi bence vardır birileri bu kadar olmaz

Durum:
    svlkcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    134

Aldığı Beğeni: 145

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizi bu hafta bir bölüm yayınlandı Beyzbol maçından dolayı haftaya da öyle bir ihtimal varmış.
    Bu bölüm durgundu ama sürprizlerle doluydu. Gölge dedikleri adam korkağın teki çıktı bölümler boyunca kendince esip gürlüyordu ama korkutmuyordu. Herşeyi üzerine alıp intihar etti ölmedi ama bir de tabletinde kanıt niteliğinde videolar var ama ortadan kayboldu alıp onun yerine kömür ve çakmak koymuşlar.
    Jessica'ın basın toplantısında bir video ortaya çıktı onu kim gönderdi acaba Kıdemli Sekreterin kaybolan tabletinin videolarından mıydı acaba. Yalnız hapse tıkılan Jessica'nın hala özel muamele görmesi,el üstünde tutulması, O Sang Mi ile aynı koğuşa verlmesi çok saçma daha ne koruyorlar bu kadını pes... Jessica ile O Sang Min'in koğuş ağası gibi üstünlük kurma çabası güldürdü beni yalnız. O Sang Min'in hemen salınması o da çok saçma...
    Cha Dal Gun ve Go Hae Ri çok tatlıydı. Dal Gun'un onun üstüne titremesi,Hae Ri'nin sürekli onu etrafında arar oluşu çok güzeldi son üç bölüm kala aşk yaşamayı hakediyorlar ya ama ilk bölüm ilk sahnesi korkutuyor beni umarım o sahne olmamış gibi göstermezler.

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu gölge kim hala anlamadım sekreter yun a işi yıkdılar ama emirleri verenin kim olduğu tam net belli değil gerçi yun da ölemedi bir türlü

pilot ve karısı baya baya şanslı tam öldürülecekler derken kadın elini kolunu sallayarak çıktı hapisden bari gazetecilerin haberi olsa belki haber yaparlar diycem ama kimse eli baya uzun onuda engellerler

yargıcı çok sevdim iki bölümdür tek adam diyebilirim

oğlanın hem cumhurbaşkanına rest çekmesi hemde gazetecileri terslemesi çok güzeldi hoşuma gitti ayrıca ölenlerin yakınlarının son anda da olsa gözlerinin açılması ve birlik olmaları çok güzel

nıs ın başı yakalandı sanki suçlular cezasını buldu gibi ama o nıs de daha büyük biri ni bekliyorum ben son bölümler diye heyecan yaparlar gibime geliyor

hastane sahneleri çok güzeldi ama gözüm kızın ilk aşık olduğu adamı aradı hiç mi gelinmez keşke o gelseydide kızın oğlanı aradığı anlara denk gelseydi şahane olurdu

bide şu beyaz saçlı adam masum ama onun sekreteri ni hiç gözüm tutmuyor

Durum:
    svlkcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    134

Aldığı Beğeni: 145

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu hafta da bir bölüm yayınlandı maç dolayısıyla... Son iki bölüm kala doğrular yanlışlar birbirine girdi. Uçak kazasından Jessica sorumlu değil mi yani Edward da birkaç bölümdür şüpheli durumlar var yoksa o mu kafam karıştı yahu diziyi izlerken.
    Asıl çıban başı Başbakan'mış adam resmen Başlan'ın yerini almak için darbe hazırlığında. Başkan masum biri mi o konuda da kafam karışık son iki bölüm kaldı umarım 15.bölümde herşey çözülür finali rahat izleriz.

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Bahsedilme
    0 Mesaj

son 2 bölüm kaldı hala kim kimdir belli değil başbakandan bir hinlik bekliyordum başkana yol göstermeleri boşuna değildi ama bu kadarını beklememiştim mikrop herif onca masumun suçlusu oymuş beyaz saçlı adamın sekreterinin de onun adamı olduğunu düşünüyorum artık var o kadında bir şeyler boş değildir baksana pilotun karısı nı bile serbest bıraktırdı bari sonunda suçlular bulunsakız la oğlanın sahneleri güzeldi yalnız şu diğer ajan oğlan ne soğuk tipmiş yahu bir kere bile ne hastaneye geldi nede aradığı nı gösterdi gerçi aradı diye gece bilirdi nasıl oldu kapıda çiçek verdi hayret onuda sevemedimumarım bu hafta verilirde biter bir daha dizi bitmeden izlemiycem şiştim

Sayfa 4/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri