Sayfa 1/3 123 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Life / GK / 2018

Durum:
    kitappandasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    somewhereonthemap.
    Konular
    80
    Verdiği Beğeni
    643

Aldığı Beğeni: 475

Bahsedilme
    20 Mesaj

Standart Life / GK / 2018

Adı: Life | 라이프
    Tür: Medikal
    Yönetmen: Hong Jong-Chan
    Senarist: Lee Soo-Yeon
    Yapımcı: -
    Yapım Şirketi: -
    Yayıncı: JTBC
    daum: -
    Bölüm Sayısı: -
    Yapım Yılı: 2018
    Yayın Tarihi: 23 Temmuz 2018
    Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 23:00
    Dili: Korece
    Ülke: Güney Kore

Konusu:

Dizi, bir hastane içerisindeki güç savaşını konu almaktadır.

Karakterleri:

Lee Dong-Wook dizide Sangkook Üniversite Hastanesi’nin acil servisinde görevli doktor olan Ye Jin-Woo karakterini canlandırmaktadır. Sıcak kalpli ve karizmatik birisidir.Cho Seung-Woo dizide Sangkook Üniversite Hastanesi’nin genel müdürü olan Koo Seung-Hyo karakterini canlandırmaktadır. Havalı ve iddialı birisidir.Won Jin-A dizide bir çocuk doktoru olan Lee No-Eul karakterini canlandırmaktadır. Her zaman önceliklerini hastalarına vermektedir. Sıcak kalpli ve sevecen biri olan No-Eul çocuklara olan sevgisinden ve insanlara yardım etme arzusundan dolayı işinde tutku ile çalışmaktadır.Moon So-Ri dizide beyin ve sinir cerrahisi bölümünün başı olan Oh Sae-Hwa karakterini canlandırmaktadır.

Tanıtım Videoları

Spoiler İçermektedir

Kaynak: Güney Kore Sineması

Durum:
    kitappandasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    somewhereonthemap.
    Konular
    80
    Verdiği Beğeni
    643

Aldığı Beğeni: 475

Bahsedilme
    20 Mesaj

Standart Cevap: Life / GK / 2018

"Life" Dizisinden Lee Dong-Wook ve Cho Seung-Woo’nun Arasındaki Çatışmayı Gösteren Bir Afiş Yayımlandı

Başrollerinde Lee Dong-Wook ve Cho Seung-Woo'nun rol aldığı "Life" dizisinin ana afişi yayımlandı.Dizi, bir hastane içerisindeki güç savaşını konu almaktadır.Lee Dong-Wook dizide Sangkook Üniversite Hastanesi’nin acil servisinde görevli doktor olan Ye Jin-Woo karakterini canlandırmaktadır. Cho Seung-Woo dizide Sangkook Üniversite Hastanesi’nin genel müdürü olan Koo Seung-Hyo karakterini canlandırmaktadır.Dizinin senaristliğini 2017 yapımı "Stranger" dizisini kaleme alan Lee Soo-Yeon yapmaktadır. "Stranger" dizisinde oyuncu Cho Seung-Woo ve senarist Lee Soo-Yeon beraber çalışmıştı.Dizinin ilk bölümünün 23 Temmuz’da yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: Güney Kore Sineması

Durum:
    nil perisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    KimWooBin&KimJiWon
    Konular
    22
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizinin 14 bölümü yayınlandı. 13 bölümün çevirisi gelmiş durumda. Güncel olarak izliyorum.
    Müdür Gu oyuncundan dolayı olsa gerek gri bir karakter olsa da seviyorum. Dr Ye ile çok daha fazla karşı karşı gelir diye
    bekliyordum ama az geliyorlar. Dr. Ye ve kardeşinin hikayesi beni duygulandırıyor.
    Bir türlü sevemediğim çocuk doktoru oldu. Aşırı iyi olmaya çalışması hoşuma gitmiyor. Müdür Gu yakınlaşma çabasından da
    hiç hazetmedim. Kaldı 2 bölüm ortalık karışık bakalım senarist nasıl toplayacak.

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

sankim da çok karışık bir dizi gerçi iki bölümden sonra az biraz acığa çıkmaya başladı
    yalnız ölen doktor suçlu görünsede bence masum gibi şu gelen müdür le diğer doktorun parmağı vardır gibime geliyor zaten gelen müdür paragöz hastaneyi sadece ticari görüyor o yüzden var onda bir şeyler

doktorcumla kardeşinin olayı nedir acep resimlerden kardeşinin önceden yürüdüğü belli ama ne olmuşda sakat kalmış acep doktorla bir ilgisi varmı ki doktor da buz gibi neyse sorular yanıt bulacak ilerde

doktorcumun işlere el atmasıyla acep diğer hastanelere gidilecek mi yoksa gidilmeyecek mi
    yalnız gözlüklü doktora üzülüyorum galiba içlerinde en avantajsız olanı

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

harbiden bu doktor buzdolabı etrafındaki herkese aynı surat aynı tavır ha kötü değil kendince doğrularıda var ama bu kadarda tavırlı olunmaz anladığım kadarı ile ailesi biraz kardeşi ile aralarında sorun yaratmış büyüğüne oku ders çalış derken küçüğüne top oynamayı teşvik etmiş ve ne olmuşsa olmuş şimdi doktorun vicdanı gibi kardeşi hep yanında

yeni müdüre kızıyorum ama tamda kızamıyorum oda kendince haklı ama bunu daha nazik yapabilir çünki doktorlarda çok masum değilmiş adamı öldürmüşler ve ört bas etmişler şimdi bu müdürün eline geçmişken araştırmaz mı ama oda kendine kullanırsa fena yoksa yaptığı bazı şeyler haklı

gerçi doktorları başka hastanelere göndermeleri problem değil sadece iş yapmıyorsunuz para gidiyor başka hastaneye gidin diyince tabi ki olmuyor ama orda size ihtiyaçları var dense neyse
    burdaki doktorlar biraz sorunlumu ne evet fazla çalışıyorsunuz da insan hayatı bu ben çok yorgundum karıştırdım adam öldü boş ver ört üstünü denemz yada ben çok çalışıyorum yorgunum hata yapabilirim ee o zaman bedelini öde herkesin ailesi var

ölen başhekimin nedense masum olacağını düşünüyorum hala onun hakkında kötü şeyler çıksada

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri