Sayfa 1/7 12345 ... SonSon
31 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Clean With Passion For Now / GK / 2018

Durum:
    Bristow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Hogwarts-Shire
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    2,604

Aldığı Beğeni: 2,134

Bahsedilme
    84 Mesaj

Standart Clean With Passion For Now / GK / 2018

Adı: Clean With Passion For Now
    Tür:Romantik,Komedi
    Yönetmen: No Jong-Chan
    Senarist: Aaengo (orijinal webtoon), Han Hee-Jung
    Yayıncı: JTBC
    Bölüm Sayısı: 16
    Yapım Yılı: 2018 – 2019
    Yayın Tarihi: 26 Kasım 2018 – 25 Ocak 2019
    Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 23:00
    Dili: Korece
    Ülke: Güney Kore

Oyuncular
    Kim You Jung
    Yoon Kyun Sang
    Song Jae Rim

Konusu:

Dizi, mysophobia (mikrop korkusu) olan bir adam (Yoon Kyun Sang) ile kirliliğe aldırmayan bir kadının (Kim You Jung) arkasındaki aşk hikâyesini konu almaktadır.

Kaynak: Guneykoresineması

2. Beğenenler;
    svlkcc (14-12-18)

Durum:
    svlkcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    134

Aldığı Beğeni: 145

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Clean With Passion For Now / GK / 2018

Bu diziyi geç farkettim 4.bölümdeyim sosyal medyadaki caps'ler sağolsun kafam çok karışıyor izleyip izlememe konusunda ama görünce izleyelim bakalım dedim ve beğendim açıkçası.
    Başroldeki oğlanın çok dizisini izledim iyi de oyuncudur. Başroldeki kızı da bir diziden biliyorum ama onu izlememiştim çok tatlı bir kız ama.
    Mysophobia nasıl bir hastalıktır öyle onu yaşayan için zordur kesin. Ceo'muz'un neden bu hale geldiği de aşikar büyükbabası ve annesi yüzünden. Kızımız da kirli olmayı sorun etmeyen kendi halinde bir kız ve işsizlik sorunu yaşıyor ve Ceo ile yolları önce temizlik robotu sonra şirkette kesişiyor.O kızla ne zaman karşılaşsa komik olaylar yaşasa da aşık olduğunu anladığı vakit neler olacak neler.
    Koreli yapımcılar son zamanlarda weptoon uyarlamalarına ağırlık vermeye başladı izlediklerimin çoğu öyleydi.
    Konu svlkcc tarafından (14-12-18 Saat 16:37 ) değiştirilmiştir.

4. Beğenenler;
    Bristow (14-12-18)

Durum:
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    134

Bahsedilme
    0 Mesaj

4.bölümü izledim geri kalanını gün içersinde izlerim artık. Bu rahatsızlığa yakalanan kimseyi daha önce görmedim ama biraz dizide abartılmış gibi geldi bana Seon Kyung neredeyse temiz hissedecek diye derisini parçalayacak. Diziyi izlerken farkettim şu O Sol'un kiracısı olan adam kesin Seon Kyung'un aradığı psikiyatr beyaz ceketli adamla bir gizem yapmışlar ama bariz belliydi. Zaten bu diziyi izlerken bu adam ne iş yapar bütün gün evde kirayı nasıl ödeyecek diye diyordum yemekleri de ev sahibinden yiyiyor. Weptoonda o kiracı adamın karakteri yokmuş diziye sonradan katmışlar.
    Seon Kyung, O Sol'den öpücük aldı ya bayılmakla kalmadı bütün bölüm şaşkın ördek gibi gezdi aklına geldikçe de soluğu lavobo da aldı En son sahne de bunun patlaması olarak O Sol'un yapmadığı birşeyden dolayı da azarladı. Anlayınca pişman olacaktır bu halini görmek isterim.
    Koreli senaristler başrolleri de birbirine zincirleme bağlamasa şaşarım. 6 yıl önceki O Sol'un annesinin ölmesine neden olan yangın Seon Kyung'un büyükbabasıyla bağlantılı...
    Konu svlkcc tarafından (16-12-18 Saat 13:40 ) değiştirilmiştir.

6. Beğenenler;
    Bristow (15-12-18)

Durum:
    Bristow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Hogwarts-Shire
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    2,604

Aldığı Beğeni: 2,134

Bahsedilme
    84 Mesaj

Selam

Diziyi sevdim. İzlerken insanı yormayan dizilerden. Komik de. Başrol oyuncuların mimikleri güzel özellikle aşırı uzun olan Yoon Kyun Sang'ın Kendisini daha önce Doctors dizisinde izlemiştim. Başrol kızımızı da ilk defa izliyorum.

Benim de ilgimi çekti webtoon uyarlaması yapıyorlar artık. Sanırım onlarda da senaryo kıtlığı yaşanıyor

İlk 3 bölümü izledim ve beğendim. Yalnız 3. bölümün sonu 4. bölümü merak ediyorum bakalım titizlik hastası çocuğumuz ne yapacak

8. Beğenenler;
    svlkcc (16-12-18)

Durum:
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    134

Bahsedilme
    0 Mesaj

5 ve 6'yı izledim artık diziyi güncel takip edeceğim. Seon Kyung Gil O Sol'a aşık olmaya başladı bile kendisi kabul etmek istemiyor ama aşk nelere kadir O Sol ile alakalı eşyalara dokunmaya başladı hatta o bile öptü kızı fakat geri çekildi daha dizinin başındayız bakalım neler olacak.
    Seon Kyung'un annesi ile olan soğukluğu daha devam edecek gibi haklı da küçüklüğünde yapmamış annelik en yakını elektrikli süpürgeye bile ismini koyduğu bakıcısı büyütmüş. Annelik taslayıp trip atıyor neden benim dokunmama izin vermiyorsunda kıza dokunabiliyorsun gibilerinden...
    Kiracı olan doktor da o zincirlemeye dahil 6 yıl önceki yangından ötürü şaşırmadım da O Sol'u o zamanlardan tanımasına ama O Sol onu nasıl tanımıyor şaşırdım.

10. Beğenenler;
    Bristow (16-12-18)

Sayfa 1/7 12345 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri