Sayfa 3/8 İlkİlk 1234567 ... SonSon
37 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Touch Your Heart / GK / 2019

Durum:
    svlkcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    134

Aldığı Beğeni: 145

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Touch Your Heart / GK / 2019

Artık çıkmaya bile başladılar. Ya Jung Rok'un odunluğu tutuyor gene Yoon Seo sarhoş olup itiraf etmese harekete geçmeyecek. Jung Rok'un itirafı bile olay ya sanki hakime yazıyor Ama ne kadar odun olsa da düşünceli de.
    Bir türlü ilk randevularına çıkamadılar ama Jung Rok yine gönül almasını biliyor yaptığı hoştu.
    Şu Oh Yoon Seo'nun menejeri ne kıl adam yahu ne güzel ikisi idare ediyordu ayrı düştüler Yoon Seo ana kuzusu avukatın yanına gitmek zorunda kaldı. Daha dakikasında ise rakibi olan oyuncunun davasına denk geldi kaçmaya çalıştı ama yakalandı keşke Jung Rok'un ofisinde kalsaydı.
    Gelecek bölüm bir kamping durumu var galiba güzel bir bölüm yine bizi bekliyor.

2. Beğenenler;
    Bristow (28-02-19)

Durum:
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    134

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bir Kamping değil de Workshop diye bir gezi yaptılar bu bölüm eğlenceliydi hele bürodaki erkeklerin Oh Yoon Seo için yarışa girmesi CEO alem adam yahu bir buket balık keki...
    Dizinin başında Yoon Seo, Jung Rok ile randevuya çıkmak istedi yer bile ayırttı ama yine engeller bu yüzden şıpsevdi Avukat Dan ile çıkmak zorunda kaldı ve o savcı kızın Jung Rok'un ilk aşkı olduğunu öğrendi soluğu Jung Rok'un evinde aldı. Jung Rok da ondan aşağı kalır yanı yok kıskanmıyorum dedi ama geçen bölümlerde Yoon Seo'nun kuzeninden kıskanmamışmıydı. Tabi bölümün sonunda itiraf etti gezi de kıskandığını...
    Şıpsevdi Avukat Dan yine hüsrana uğradı her zaman ki gibi bizim ana kuzusu avukatın orada olup ona arka çıkması güzeldi ve gezide de ondan etkilendi sanırım artık olsunda bir zahmet onları çift olarak görmek isterim bir de ana kuzusu avukatın annesi çıksa ortaya tanışsa böyle sahneler izlesek gerçi bizim ana kuzusunda birşey yok daha...
    Bölümün sonu çok romantikti ama fragmana bakılırsa Yoon Seo'nun başına bela olan saplantılı adam tamamen ortaya çıkıyor. Bakalım neler olacak...
    Konu svlkcc tarafından (01-03-19 Saat 17:47 ) değiştirilmiştir.

4. Beğenenler;
    Bristow (01-03-19)

Durum:
    nuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Another Earth
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    86

Aldığı Beğeni: 210

Bahsedilme
    0 Mesaj

3 bölüm oldu hala avukat beyciğimiz bizim kıza adıyla hitap etmiyor.Sinir bozucu olsa gerek,sekreterlik konusunu da halletmeye çalışıyor sevdim.Zaten bizim kız azimli kararlı ve istekli.Ona kocaman bi figthing diyorum.HEr konuda.
    Neyse ki 3.bölüm sonunda iltifat edebildi,duygusal davrandığı için davayı alabildiğini söyledi.Gelecek bölüm daha bi güzele benziyor takipteyiz.

Edit
    : 3.bölümü izledim.Ciddi avukat beyciğimizin dava konusu eski sevgilisi tarafından takip edilen kızdı.Yeon Seo da kendi hayatıyla bağdaştırdı,onun da başına benzer şeyler gelmiş sanırım.Kız ve Yeun Seo eve geldiklerinde sevgilinin de orda olması ve saldırmasıyla avukat beyciğimiz ikisini de kurtardı.Yeon Seo da kıskanmalar başladı,şu savcı kızı kıskanıyor.İyi de yapıyor,çok tatlı atışmalar laflar dönüyor ortada.
    Yeon Seoya tuzak kuran kişi hakkında bilgiler aldı Jung Rok,ve sanırım tuzak kuran kişi Yeon Seonun telefonlarını izliyor,ve adım adım takip ediyor.İlerde Jung Rok Yeon Seonunn davasını alabilir gibi geldi bana.
    ----
    Edit:8.bölüme kadar geldim ve tüm sahneler çok eğlenceliydi baya keyif aldım izlerken özelikle YeunSeo çok tatlı çok şeker bi o kadar Avukat Kwon da ciddi soğuk.
    Hoşlandığını itiraf eden ilk kişi de haliyle Yeun Seo oldu,o da sarhoş olduğu bi zamana denk geldi,zaten ne oluyorsa o zaman oluyor.Workshop gezisi dedikleri bölümde herkes Yeun seo için yarışa girdi,ama avukat Kwon kazanamadı bi türlü bu yarışı.Herkes Yeun Seo senin tipin değil,hiç şansın yok filan dedi,kendini nasıl tuttu merak ettim valla.Ben kıskanmam diyordu bi de,sonunda itiraf etti kıskandığını..Başkanın kaybettiği aynayı da buldu güzel bi est oldu Yeon Seo için,öpücük de geldi,Yeon Seo baya atak çıktı yalnız beni burda öper misin diye dan diye söyledi..

Yeni bölüm kötü,Yeun Seoya iftira atan adam geliyor,bakalım ne işler açıcak başlarına.İlerde mahkemelik olabilirler bence.Çünkü işin içinde gizliden gizliye takip var.
    Konu nuro tarafından (07-03-19 Saat 10:32 ) değiştirilmiştir.

6. Beğenenler;
    Bristow (09-03-19)

Durum:
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    134

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ya Kwon Jung Rok'u ne kadar odun bulsam da onun anlayışlı halini yerim ama yine bu bölüm yaptı yapacağını Oh Yoon Seo yalnız yemek yemeğe alıştırmak için götürdüğü yer ve yaptıkları
    Jung Rok benim dediğim gibi Yoon Seo 'ya bu hukuk eğitimini tamamlayabilirsin ve devam edebilirsin dedi ama ne yazık ki oyunculuğa dönecek galiba benim tahminim yine tutmadı. Bakalım neler olacak stajın bitmesine bir ay dizinin de üç hafta nasıl bir yol izleyecekler. Üstelik o saplantılı kişi tamamen ortaya çıktı ve önümüzdeki bölümler gerilim tadında olacak gibi duruyor ve umarım dizinin bitmesine bir iki bölüm kala gereksiz ayrılık sahnesi izlemeyiz bu dizi farklı olsun yahu...
    Bu arada bu dizinin yan karakterlerini de izlemek ayrı bir zevk hepsi harika...
    Konu svlkcc tarafından (07-03-19 Saat 20:58 ) değiştirilmiştir.

8. Beğenenler;
    Bristow (09-03-19)

Durum:
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    134

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bölüm güzel başladı ikilinin ofis arkadaşlarının yanında flörtleşmesi falan
    Ya Kwon Jung Rok için odun falan diyorum ama Oh Yoon Seo ile olduktan sonra değişti buna aşkın gücü diyoruz
    Oh Yoon Seo'nun evinde ikili çok komikti ya yanlış anlarsa diyerekten... Film izleyecekler her zaman ki aksilikler yine bırakır mı
    Oh Yoon Seo, Jung Rok'un babası ile tanışması olaylı başladı ama güzel bitti.
    Dizi sonlara yaklaştıkça başka türe evriliyor ya bu dizi de gerilime doğru evrildi. Oh Yoon Seo'ya saplantılı olan kişiden fena tırstım. Artık Oh Yoon Seo'nun çevresi geniş, en önemlisi Jung Rok var ama bu adam fena biri ve geçmişte yarım bıraktığı rahatsız etmeleri tamamlamak için neler yapacak kimbilir. Oh Yoon Seo'yu kendisi Amerika da olsa bile takip ettirdiği belli ne zaman Kwon Jung Rok ile gönül ilişkisine başladı soluğu Oh Yoon Seo'nun etrafında yine görünmeye başladı.
    Şıpsevdi Avukat Dan fena halde ana kuzusuna abayı yaktı çatı katındaki hali neydi öyle...

10. Beğenenler;
    Bristow (09-03-19)

Sayfa 3/8 İlkİlk 1234567 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri