diziyi bitirdim benim için zaman kaybıydı çünki mantığımın almadığı mantıksız bir dizi olmuş
piyangocu çocuk öldü sanırken yaşıyor tae sul sayesinde buna sevindim

onca kaçma kovalamaca ve tae sul un planı sayesinde savaş çıkmadı ama plan biraz tıhaftı tae sul sigmanın başı ile kilisede buluştu güyya seo hae yi kitlediği yerden kurtulup geliyor ve tae sul un planı sayesinde ordan kurtuluyorlar kim bunlara yardım etmiş derken
meğer kendileri imiş mantıksızlıkda bence burda normalde önce ordan kaçıp kurtulmaları lazım ve oraya geleceklerini bilmeleri lazım dı ki plan yapsın sanki önce yardım edildi kaçtılar kendilerine yardım ettiler

şu diğer kafiledeki adam eve gidiyor dövdüğü karısını kendinden kurtarmak için ama kızı gelip engelliyor yanındaki kız da kızı imiş onada şaşırdım adam yaşadığı olayı hatırlamıyor kızı ona ben bu günü biliyorum bir şey olmiycak diyor normalde kendi hatırlaması lazım ama kendi geçmişini hatırlamadı

sigmanın başı geçmişteki halini seo hae nin babası yakalayıp hapse atıyor adam sonda iyi gibi görünürken ne hikmetse kötü çıktı hemde yapacağı şeyleri bilmeden tae sul dan nefret eder gibi habuki bilmiyordu niye kötü olsun

tae sul yükleyici yapsınlar diye o kadar uğraşıp durdular ama ortada yükleyici yok tu sanki adamın önceden icat ettiğinin peşindeler halbu ki onu o aralar icat etmesi lazım dı ben mi görmedim yaparken acaba

son sahnede tae sul uçak ta ve seo hae de yanında şimdi ben bundan ne anlıyayım tae sul kendini vurdu geçmiş değiştiği için de yaşıyor uçak ta anladık ama seo hae ne ayak ki o daha küçük o zamanda yok olması lazım dı benim bildiğim neyse fazla karışıktı hemde çok fazla
izlediğim tüm geçmiş yada gelecek dizilerinden en karmaşık olanı idi
kadın oyuncuyu normalde beğenirdim ama bu dizide hiç olmamış