Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1001 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Güzel Köylü - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    beyazmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

Durum:
    Ceren°Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    şükrüözyıldız-
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Baba Ocagi Ekibi yine toplanmis Köy dizisi cekiyorlar.
    Pek tutacagini sanmiyorum Yaz Dizisi olarak kalacaktir ama Baba Ocaginda olsugu gibi Oyuncularin uyumu izleyiciyi etkilerse uzun surebilir :)

Durum:
    kamakam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Karadayi
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    16

Aldığı Beğeni: 46

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yaz dizisi olacaksa bence yeni sezonda pek izlenmez.Gizemi begeniyorum bakalim nasil olacak

Durum:
    ufuk_fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Aksaray
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

dürüyenin güğümlerini beğenerek izlemiştim
    baykut badem ve filiz ekincinin seneryoları ilk başta çok güzel oluyor sonra bölümler ilerdikçe aynı zevki vermiyor buna çözüm buldularsa güzel olur
    baba ocağı , dürüyenin güğümleri ve düşman kardeşler çok güzel başlayıp bozuldular
    gizem karacayı farklı rollerde izlemek güzel oluyor en son umut rolünde son derece başarılıydı , umarım dizi başarı olur ...

Durum:
    nisanur123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizinin başlayacağını şuan öğrendim başlığa denk geldim.Okudum bilgileri falan Gizem ekran enerjisi hoş bi kız oyuncuların özel hayatı beni hiç bir zaman ilgilendirmedi bugüne kadar fan olduğum kimse olmadı bununda payı büyük tabi bu yüzden onu izlemesi çok zevkli olabilir ama projelerini çok yanlış seçiyor bence.
    Bi kere Gold Film ve Baykut Badem-Filiz Ekinci ikilisi sonra Mustafa Şevki Doğan ufuk_fb arkadaşında dediği gibi yapımlarını güzel başlatıyorlar ama devamında aynı tadı veremiyorlar.Hoş şuan piyasada bunu yapan kaç kişi var ki? Ama hal böyle olunca insan izlemeye korkuyor artık.Düşman kardeşleri ilk iki bölüm izleyip beğenmiştim, sonra Sinetel Film yapımı olduğunu duyunca bırakmıştım.Baba Ocağı mağlum ani bi finalsiz bitiş kararıyla herkesi şok etmişti.Gold Yapım da güzel başlayıp klişelerle insanları bıktıran bi yapım.Ama kadro o kadar sağlam,güzel ve adım gibi eminim ki ilk bölümleri de çok keyif verici olucaktır bu yüzden izlemek istiyorum.Çünkü sonradan kötüleşmeye başlarsa yaz bitince yapımda biter bizde çok üzülmeyiz.
    Muğla'da çekilmesi çok güzel.Muğla dizizilerini seviyorum bir de artık Muğla şehrinin ayrı bir yeri var bende o nedenle bu izlemem için bir diğer sebep.
    Başrollerin uyumunun tutacağını düşünüyorum.Gizem'de Berk'te çok iyi oyuncular değiller ama izlenilebilirler kendilerini daha da geliştirmişilerdir.Onun dışında dizide Ahmet Mümtaz Taylan ve Ali İpin olucak hiç kimse değilse bile onlar için izlenir.
    Muhtemelen iki düşman aile ya da düşman konusunun ana tema olacağı bi dizi olur.Bakalım bekliyoruz tanıtımların yayınlanacağı tarih falan belli mi?

Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri