Sayfa 11/53 İlkİlk ... 78910111213141521 ... SonSon
261 sonuçtan 51 ile 55 arası

Konu: Hakan: Muhafız (The Protector) - Bölüm Yorumları

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    125
    Verdiği Beğeni
    44

Aldığı Beğeni: 475

Bahsedilme
    6 Mesaj

Çağatay Ulusoy’u yeni dizisi için ters köşe yapacak hamle!

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy Netflix dizisiyle dönüyor.
    Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy’a partner arayışı sürüyor.

Çağatay Ulusoy’un yeni başlayacağı Netflix dizisi 20 bölüm olacak ve her 3 bölümde bir yönetmen değiştirecek.

Çağatay Ulusoy’un partneri ise henüz belli değil. Ancak partneri olacak kişinin herkesi ters köşe yapması amaçlanıyor…

Partner arayışı sürerken, tescilli güzel Melisa Aslı Pamuk ve son dönemde adını sık sık duyduğumuz güzelliğiyle adından söz ettiren Defne Samyeli ve Eren Talu’nun kızı Deren Talu ile görüşüldüğü öğrenildi.

Bakalım Ulusoy’un partneri olmayı hangi güzel başaracak.

Televizyon Gazetesi

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    382
    Verdiği Beğeni
    202

Aldığı Beğeni: 666

Bahsedilme
    28 Mesaj

Cagatay Ulusoy Türkiye'ye dönmüs sanirim. Internette bir fotograf dolasiyor.
    Sorunlar cözülmüs olabilir ve dizi yakin zamanda sete cikabilir.

Dizi 20 bölüm olacakmis, tek sezon mu olacak acaba veya iki sezon mu. Tek sezon olursa Netflix icin siradisi birsey olur, dizileri genelde 10 bölüm civari sürüyor (bir sezon). Iki sezonluk plan yapildiysa bu da siradisi olur, cünkü simdiye kadar ilk sezonu yayimlanmadan ikinci sezonu aciklanan bir Netflix dizisine rastlamadim.

Yönetmenin her 3 bölümde bir degismesi bence iyi olur. Amerikada hemen hemen her dizide birden fazla yönetmenle calisilir. Her rejinin farkli bir cekim tarzi, yönetim sekli, beklentileri ve istekleri vardir. Bu yüzden her bölümü farkli sekilde görebiliriz.

Durum:
    elizabethswann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Çekimlerin Ocak sonu başlayacağına dair bazı haberler okudum internette.Okuduğum her şeye inanmak doğru değil ama Çağatay'ın ülkeye geri dönmesi bu haberi destekliyor.

O kadar gizli çalışıyorlar ki hiç haber gelmiyor bu ne kadar iyi bilemiyorum.Hadi Çağatay'ın partnerini geçtim diğer karakterlerin castingi ile ilgili dedikodular bile yok.

Çok fazla soru işareti var dizi ne zaman yayınlanacak,Çağatay dışındaki karakterleri yeni ve tanınmayan oyuncular mı oynayacak,eğer 3 bölümde bir yönetmen değişecekse bu isimler kimler,yabancı yönetmen de olacak mı vs...

Artık 2018'e girdiğimize göre haberlerin artmasını ve bu sefer resmi bir kaynaktan gelmesini bekliyorum.Zira bu kadar belirsizlik insanı yoruyor.Ne zaman PR yapmaya başlayacaklar?

Durum:
    Rosallix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Let me fall...
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    16

Aldığı Beğeni: 133

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı TurkeyStyler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cagatay Ulusoy Türkiye'ye dönmüs sanirim. Internette bir fotograf dolasiyor.
    Sorunlar cözülmüs olabilir ve dizi yakin zamanda sete cikabilir.

Dizi 20 bölüm olacakmis, tek sezon mu olacak acaba veya iki sezon mu. Tek sezon olursa Netflix icin siradisi birsey olur, dizileri genelde 10 bölüm civari sürüyor (bir sezon). Iki sezonluk plan yapildiysa bu da siradisi olur, cünkü simdiye kadar ilk sezonu yayimlanmadan ikinci sezonu aciklanan bir Netflix dizisine rastlamadim.

Yönetmenin her 3 bölümde bir degismesi bence iyi olur. Amerikada hemen hemen her dizide birden fazla yönetmenle calisilir. Her rejinin farkli bir cekim tarzi, yönetim sekli, beklentileri ve istekleri vardir. Bu yüzden her bölümü farkli sekilde görebiliriz.
    20 bölüm mü? ?Cok fazla nasil 20 bölüm olur. Inanmadim ben buna. Yerli dizi degil ki bu şak 20 bölüm olsun. Netflix dizilerinin bir sezonu 10u gecmiyor. Gecen varsa da ben izlemedim. 2 sezon ise 10ar bolumden, 1.sezon yayinlanmadan 2.sezonu nasil garantilemis acaba çok sacma. En saglam dizileri Stranger Things bile 2.sezon yayinlanirken 3.sezonu garantiledigi bilinmiyordu. Hele bir 6 7 bolum yayinlasinlar bakalim nasil birseymis. Hele bir gorucuye ciksin. Her bolum farkli bir yonetmen isi iyi olmus. Yabanci dizilerde bu cok normal.

Yerli bir dizi olarak saglam bir baslangic yapmasini isterim tabiki ama ben umutlu degilim.Hele Alman yapimi Netflix dizisi Dark gorucuye cikmis ve şaha kalkmisken bizim dizinin isi baya baya zor. Dark benim icin Netflix dizileri arasinda su an zirve. Pesine Stranger Things ve pesine Mindhunter. Tabiki bu bizim icinde bir baslangic. Gittikce iyi oluruz bu Netflix dizisi isinde. Umuyorum yani.

Son olarak bu basligin Netflix sayfasina tasinmasi gerekmiyor mu? Neden yerli dizi basliginda? Sonucta Netflix dizisi olacak :icon_whis

Durum:
    nurdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Evde
    Konular
    65
    Verdiği Beğeni
    307

Aldığı Beğeni: 162

Bahsedilme
    1 Mesaj

Bu diziyi,bir taraftan merak ediyorum,bir taraftan da ciddi kuşkularım var.Senaryo ve oyunculuk diziyi ya batırır ya çıkarır.Çağatay Ulusoy'u izledim diyemem pek.Karşısında sağlam bir kadın oyuncu gerekli.Genç kuşak içinde işte budur diyebileceğim bir kadın oyuncu göremedim henüz.Kendi dizisi olmasa,daha önce denenmiş ve tutmuş partneri Hazal Kaya olsun derdim ama zaten bu imkansız.Geri kalan gençler arasında bir Burcu Biricik'e güvenmiştim,o da başka diziye geçmiş.Ece Çeşmioğlu epey sağlam gidiyor ama o da yeni diziye başladı.Diğer burada sayılan isimlerin hiç biri öyle güçlü oyuncular değiller.Eğer senaryo çok sağlam olursa belki oyunculuklar çok göze batmaz ama senaryo da yerli dizilerimizin hastalıklarından muzdarip olursa,Netflix'i,Death Note ya da Bright gibi yeni bir hayal kırıklığı bekliyor demektir.!:img-wink: Böyle kendini kanıtlamamış,riskli bir işe de hemen 2. sezon onayı vermeleri çok absürt olur.

Sayfa 11/53 İlkİlk ... 78910111213141521 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)