Sayfa 24/36 İlkİlk ... 1420212223242526272834 ... SonSon
179 sonuçtan 116 ile 120 arası

Konu: Halka - Bölüm Yorumları

Durum:
    nelke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    baku
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    30

Aldığı Beğeni: 48

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Halka

bolum ne kadar harikaydi reyting o kadar kotu
    umarim bitmez

2. Beğenenler;
    Selin (27-03-19)

Durum:
    A.Konak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Poyraz Karayel
    Konular
    524
    Verdiği Beğeni
    168

Aldığı Beğeni: 608

Bahsedilme
    34 Mesaj

Böyle bir dizinin ilgi görmemesi gerçekten çok üzücü. Tek şanssızlığı trt'de olması. Umarım reytingi düşük diye trt bitirmez. Ki reyting kaygısı olan bir kanal değil. Netflix, BluTV veya PuhuTv dizisi olsaydı, şuanda bambaşka bir konumda olurdu. Her bölüm öyle hızlı akıyor ki bir dakika bile sıkılmıyorum. İnşallah bitirmezler. Yoksa çok yazık olur.

4. Beğenenler;
    dajavu (08-03-19), mimoza17 (07-03-19)

Durum:
    mimoza17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    4,380

Aldığı Beğeni: 2,735

Bahsedilme
    10 Mesaj

Alıntı A.Konak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle bir dizinin ilgi görmemesi gerçekten çok üzücü. Tek şanssızlığı trt'de olması. Umarım reytingi düşük diye trt bitirmez. Ki reyting kaygısı olan bir kanal değil. Netflix, BluTV veya PuhuTv dizisi olsaydı, şuanda bambaşka bir konumda olurdu. Her bölüm öyle hızlı akıyor ki bir dakika bile sıkılmıyorum. İnşallah bitirmezler. Yoksa çok yazık olur.
    Bence şanssızlığı kanala ilaveten dikkatle ve akılla izlenecek bir dizi olmasında..
    Genel izleyici düşündüren, aklını vererek izlenecek dizileri sevmiyor..
    AB grubunda neden daha çok ilgi görmedi anlayamadım.
    Bu yılın en ilgi çekici dizisi bence..
    Bir aksilik olacak diye çok korkuyorum..
    Ama sanki başı,sonu ve kaç bölüm olacağı baştan belli gibi..
    O yüzden erken final beklemiyorum..

6. Beğenenler;
    A.Konak (07-03-19), dajavu (07-03-19)

Durum:
    Hustler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    her an her yerde
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    10

Aldığı Beğeni: 39

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu sezonun en iyi dizisinin aldığı reytinglere çok üzülüyorum umarım erkenden veda etmek zorunda kalmayız çünkü fazlasıyla merakla yeni bölümleri ve hikayenin nereye gideceğini bekliyorum ben. Dizinin beyni sürekli çalıştırması, en ufak ayrıntıyı bile kaçırsan ipin ucunu yakalayamayacak kadar detaylı olması izleyenler için büyük şans ancak genel izleyiciyi cezbeden bir özellik değil ne yazık ki. Bugün bir gazete yazısında da bu noktaya değinilmiş zaten.Yazan arkadaşlar da olmuş ben de aynı şeyi düşünüyorum dijitale yapılmış olsaydı efsaneler arasında yerini alırdı Halka. Senaryonun aktifliğiyle benim için şu an bile öyleyken izlenme açısından da internette çok daha fazla dikkat çekerdi eminim ki.

Bölüme gelecek olursam İrem'in kayıtlar yüzünden öldürüldüğü belliydi ancak ben Halka'nın işi olabileceğini düşünmüştüm. Doğrudan Gülay ile bağlantılı olmasına şaşırdım. Kadın gelinini cidden sevmiyormuş.
    Üstüne bir de oğlumuzdan kıymetli mi diyerek Halka'nın anahtar sahiplerinden olan Cabbar'ı bile öldürttü. Cihangir yine bir şeylere ulaşamadı ancak İrem'in söylediği gibi ailesi varken düşmana ihtiyacı yok zaten. Benim merak ettiğim Cabbar'ın anahtarı kime geçecek? Ölmediyse kendisi seçebiliyor ancak şimdi anahtarı Halka gönderecek birine. Yeni bölüm afişi satranç üzerine ve adı 'Bizi de yazın deftere' O yüzden Hümeyra anahtarı Cihangir'e gönderecek diye düşünüyorum.

Kaan anahtar sahibi oldu ve Halka'ya davet edildi. Terzi sadece Kaan'ı paketleyebileceğini düşünürken artık ona da dokunamayacak. Bu durumda anahtarın Kaan'a geçeceğini Hümeyra biliyordu sanırım hatta o yönlendirmiş olabilir. Kaan'ı bu kadar içeri sokmak istiyor muydu onu çözemiyorum ama. Fragmanda gördük ki Bahar Terzi tarafından alıkonulmuş. Terzi ve Bahar'ın bağlantısı nereye uzanacak, Bahar'ın babası da Halka'dan mıydı, Cemal el yazmalarının fotoğraflarını çekti müdüre gösterdi ama o fotoğraflar Altan'ın eline de geçebilir mi ve geçerse neler olur vs vs şeklinde çokça soru işareti oluşturdu yine bölüm kafamda.

Cihangir, Hümeyra ve Eren'in oğlu ilerisi için Halka'nın en büyük düşmanı, Kaan Cengizhan'ın oğlu ve Halka'nın veliahtı, Çağatay Halka'yı istiyor ve babasının peşinde. Oğullar arasında yaklaşan büyük bir savaş var görünen o ki. Kim kimin safında yer alır tahmin edemiyorum. Kaan ve Cihangir'in sır kardeşliği bozulmasın istiyorum sadece.

Müjde'nin derin acıları var ancak o kapıyı sadece ufacık araladık bu bölümde. Cihangir'in unuttuğu o 1 senede karşılaşmış olabilirler mi diyorum ancak ilk bölümde Müjde'nin 'seni daha önce hiç görmedim ama sesin içime öyle bir işlemiş ki' cümlesi aklıma geliyor. Cihangir'i tartmak için mi yaptı acaba o futbolcu meselesi dahil diye de düşünmüyor değilim.

Kısaca benim için durum tam olarak kocaman bir Halka. Dön dolaş aynı noktadayım sanki ama her hafta kafamda ki soru işaretleri çoğalıyor. Bu yüzden de anlatmak istedikleri hikayeyi bütünüyle anlatabilecekleri bir yayın ömrü diliyorum ve bizler de keyifle izleyebilelim.

8. Beğenenler;
    A.Konak (09-03-19)

Durum:
    nelke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    baku
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    30

Aldığı Beğeni: 48

Bahsedilme
    0 Mesaj

dizi harika reytingler kotu ama ben umutluyum sezon sonunu gorur bence

9 bolumu merak ediyorum

10. Beğenenler;
    Selin (27-03-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri