Sayfa 1/11 12345 ... SonSon
55 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Hanımın Çiftliği - Bölüm Yorumları

Durum:
    mause - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Berkin'e ağlıyor :(
    Konular
    435
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Hanımın Çiftliği - Bölüm Yorumları

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'i aştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz. Bir önceki baslığa asağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=99265

Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Sohbet ortamı oluşturmayınız.

mause

Süper Moderatör

Hanımın Çiftliği Dizi Detay Sayfası
    http://www.dizifilm.com/dizi/hanimin-ciftligi-3814.html
    Hanımın Çiftliği Fotoğraf Galerisi
    http://www.dizifilm.com/fotogaleri/g...-ciftligi.html
    Konu NATY&FACU tarafından (03-11-13 Saat 21:52 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    AyPerii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Aşk
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Selamlar...

Hanımın çiftliğini çok severdim ilk bölümlerini yani muzaffer varken o ölünce dizi benim için bitti.Evde babam izliyor diye izlemek zorunda kalıyorum.Ama cidden bu diziyi çözemiyorum artık iyice karıştı aşk desen oda yok zaten kemal ve güllü aşıktan çok iki kardeş gibi duruyorlar :img-beee:uyum da yok aralarında o yuzden kimsede yorum yapmıyor sanırım..

Durum:
    enivicivokke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    33

Aldığı Beğeni: 22

Bahsedilme
    0 Mesaj

Evet yorum fazla yapılmıyor, ama nedense ratinglerde birinci karşısına hangi diziyi koyarsan koy, yine 1. oluyor. Aslında sanat yönetimi ve kalite konusunda diğer dizilerden çok önde...Oyunculuklar da iyi ama senaryo çok vasat bu sezon. 17 Haziran'da 70. bölümle ekrana veda edecek dizi (kesinleşmiş bu haber)

Durum:
    (((mia))) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    inönü stadı
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Bence Halide sonuna kadar haklı.Güllü masum değil ki.Orası zaten Halide'nin babasından kalma DİNÇASLAN çiftliği.Güllü nasıl çocuğu orda büyüsün istiyorsa Halide de aynını istiyor.Güllü de zamanında çok şey yaptı.

Halide'yi çitflikten babasının çiftliğinden 5 parasız çıkarmadı mı?ne demişti boşan öyle paranı veriyim.Eğer o zaman parasını verseydii Halideyle düşman olmazlardı.Hatta Halide parayı almaya gittiğinde yüce gönüllüymüşsün Serap demişti.o gitti vasiyete karşı çıktı.Halideyi 5 parasız bıraktı.Kocasını aldı elinden.En basitinden müzayede de zümrüt bir takım satılıyordu.Halidenin babannesinidi diye almak istemişti halide ama serap hanım kendini nasıl yırtmıştı alabilmek için.serapın o çiftlikte bir hakkı olduğunu düşünmüyorum.

Gülizarı nasıl kovmuştu çiftlikte.tamam kovmakta haklıydı ama gece yarısı nereye gider kız sabah gitsin dediklerinde tamam şimdi gitsin demişti aynı halidenin yaptığı giibi.ben halidede suç bulmuyorum

Durum:
    merkurr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    edmonton
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı (((mia))) Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence Halide sonuna kadar haklı.Güllü masum değil ki.Orası zaten Halide'nin babasından kalma DİNÇASLAN çiftliği.Güllü nasıl çocuğu orda büyüsün istiyorsa Halide de aynını istiyor.Güllü de zamanında çok şey yaptı.

Halide'yi çitflikten babasının çiftliğinden 5 parasız çıkarmadı mı?ne demişti boşan öyle paranı veriyim.Eğer o zaman parasını verseydii Halideyle düşman olmazlardı.Hatta Halide parayı almaya gittiğinde yüce gönüllüymüşsün Serap demişti.o gitti vasiyete karşı çıktı.Halideyi 5 parasız bıraktı.Kocasını aldı elinden.En basitinden müzayede de zümrüt bir takım satılıyordu.Halidenin babannesinidi diye almak istemişti halide ama serap hanım kendini nasıl yırtmıştı alabilmek için.serapın o çiftlikte bir hakkı olduğunu düşünmüyorum.

Gülizarı nasıl kovmuştu çiftlikte.tamam kovmakta haklıydı ama gece yarısı nereye gider kız sabah gitsin dediklerinde tamam şimdi gitsin demişti aynı halidenin yaptığı giibi.ben halidede suç bulmuyorum
    kesinlikle katiliyorum her soyledigine..halidenin ciftlige gelisi harikaydi..halide o ciftligi hakediyor sonuna kadar halide diyorum.. nedenmi ?? bence gullu ve kemalden daha masum olan halide.. gullu halideye kemalden ayril ciftlige gel demisti.. kemla bu kadar mikroplu biriyse simdi kendi neden onu istiyor..kemal buyuk bir hataydi halide icin ..kemal halideyi kullandi gulluye karsi ..zavvalli halide..halide bu dizide tek hakli kisi yaptiklarini sonuna kadar destekliyorum.. gullu ve ailesinin yuzsuzce ciflige yerlesmeleri inanilmaz..super oldu halide ciftligi aldi..
    beni en cok rahatsiz eden kemal ve gullunun sutten cikmis ak kasik gibi gosterilmesi.. bu kadarda olmaz yani..umarim filmin sonunda uzulen halide olmaz.. bence mutlulugu o hak ediyor ..senaristler insallah bu cocugu dusurmezler.. o bebek halideyi degistiricek..
    SONUNA KADAR HALIDE...

Sayfa 1/11 12345 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri