Sayfa 2/501 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
2501 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Hatırla Sevgili (Arşiv 20)

Durum:
    arese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben Yasemini Severim.. Belik En Çok istedigim Seydir Onların Birleşmeleri Mutlu Olmaları.. Ama Eger Yarın Yasemin Çok Sevdigim Onun Aşkı Olmadan Yaşayamayacagın Onu Ayakta Tutan Ahmetin Aşkı diye yazan Yasemin Eger Hakim Karşısında Aşık Oldugu Adamın Gözünün İçine Bakarak Yalan Söyliyebiliyosa Artık Ben Bir Sey Demiyorum Allah Yasemin Nasıl Biliyosa Öyle Yapsın..

Durum:
    Tavuskuşu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Düşler ve gerçekler...
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yasemini temize çıkarmak için söylemiyorum.Gerçi kendisini ne kadar çok sevdiğimi(!) forum ahalisi bilir ama yine de söyleyeyim dedim. Belki yasemin "Rüya ahmetin kızı." der ve ondan sonra ahmetin nüfusuna geçmesi için mahkeme açılır.Olabilir mi?Ama yok yasemin böyle söylese mahkeme açılmış kızımı benden alacak diye viyaklamaz. Ama belki ahmetle konuşmasına rağmen mahkemenin açılmış olmasına şaşırıyordur.Ooooofff off kafam çok karışık.Gücüm de yok zaten...Sonra sonra...

Durum:
    Yönetmen
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı LİSA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özet gelmiş................
    savcı fragmandanda anlaşılacağı üzere dava acıyor.
    necdet savcılıkta cocuk benden diyor..............
    yasemin kızımı alacak elimden diye ağlıyor.........
    bu hafta mahkemelerde olacaz anlaşılan.ailelerde öğreniyorki şevket ve rıza kavga etmekte.nezahat kızına destek cıkmakta
    ayla mahkemede duydukları ile şahitlik yaparak ahmete yardımcı olacak
    ama şu gercekki ahmet babsı olsada necdetin rüya üstünde cok hakkı var gercek bir baba kadar sevdi ve babalık yaptı.benden olmayan bir çocuk diye itip kalkmadı.senaryoda bunlarıda göz önüne alarak yumuşak geçişler yapsınlar lütfen.ikinci aliye vakası görmek istemiyorum.
    ve yaseminide hapiste görmek istemem sırf kızını dünyaya getirebilmek için evlilik yaptığı ve karşıdaki kişide bunu kabullendiği için.eğer ahmet böyle bir olaya sebeb olursa onu af etmem

Ben Sana Katılamyacagım Malesef necdetin rüya üsütünde çok hakkı var çok Emegi var falan filan ama Rüya'nın babası Ahmetin yani ahmet bilse çok güzel bir baba olurdu kızına sahip çıkardı yani Yasemin aa Ahmet ben hamileyim Ahmete YAsemin aaa git aldır ben bakamam falan demedi yoksa eger bir kızı oldugun bilseydi necdetten daha iyi bir baba olacagın'dan süpem yok.. çok güzel bir baba olurdu... neyse burda Yasemin Ahmete Kızmaya Hakkı yok asıl burda kızmaya hakkı olan Ahmet..
    Konu arese tarafından (27-09-07 Saat 17:08 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    lovablebuterfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    EBRU & SERDAR
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ya ahmet için çok üzülüyorum ama yasemine de yazık allah aşkına ne yapabilirdi o ruh hali içinde başka şansımı vardı hem çok defa söylemeye çalıştı ama nafile yapamadı hem kızını düşündü hem necdet i sonuçta ahmet e de dediği gibi ikiside hayatlarını necdet e borçlu hata yaptı ama bedelini ödedi ve hala ödemeye devam ediyo yanlış yapmış olsa bile bu kadarını hak etmiyo...

Durum:
    Yönetmen
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı lovablebuterfly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya ahmet için çok üzülüyorum ama yasemine de yazık allah aşkına ne yapabilirdi o ruh hali içinde başka şansımı vardı hem çok defa söylemeye çalıştı ama nafile yapamadı hem kızını düşündü hem necdet i sonuçta ahmet e de dediği gibi ikiside hayatlarını necdet e borçlu hata yaptı ama bedelini ödedi ve hala ödemeye devam ediyo yanlış yapmış olsa bile bu kadarını hak etmiyo...

Ben Yasemin anlamaya Clışıyorum fazala da kızmamaya calısıyorum yargılamkta istemiyorum ama onu yaptıklarıda yani bini aştı ne şimidi gecmişte yaptın çok yanlış ama devam ettirme bari ahmeten kızın kacırma onu kız oldugun söyle yaptıgın her yanlış ve hatlar için ahmeten af dile bu o kadar zor degil.. ama hala babasın O degilde necdet oldugun söylmesi beni çok snirlendiriyo kızmadan edemiyorumi ne kadar kötü Ahmet için ne kadar acı düşünebiliyomusun.. Yani necdeti düşünüyomus peh zaten yasemin 10 / 1 kadar Ahamet'i yani sevdigi adamı düşüneydi bu hale gelmezdi zaten Sevdigi Adamın Gözlerin Önünde üzülmesine acı cekmesine yada onu üzen bir Kadında Ne Bekelenir ki Nasıl Sevgidir Yasemin ki Anlmadım Gitti..
    Konu arese tarafından (27-09-07 Saat 17:36 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 2/501 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri