Sayfa 501/501 İlkİlk ... 401451491497498499500501
2501 sonuçtan 2,501 ile 2,501 arası

Konu: Hatırla Sevgili (Arşiv 21)

Durum:
    dark_sign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Defne_Deniz_Gamze
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı dizice Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kizlar deney yapalim:

1. Bir is partisine kocanizi/sevgilinizi ekip gidiniz. Orada nisanli/evli bir is arkadasi bulunuz. Sonra iyice icip, butun gece sarmas dolas dans ediniz. Hatta birbirinize yapisiniz. Sonra partiden beraberce cikiniz. Ertesi gun ise gittiginizde:

a) Kocaniza/sevgilinize "Bir dost" imzali eposta/mektup gelecek
    b) Herkes siz yanlarindan gecerken fisildasacak.
    c) Dans ettiginiz kisiyle yanyana geldiginiz anda, fisiltilar ugultu halini alacak
    d) patronunuz sizi karsisina cekip, ozel hayatinizi, isyerine tasimamaniz konusunda uyaracak.
    e) Kimsenin suratina bakamayacaksiniz.
    f) Herkes hic bir sey olmamis gibi davranacak.

HS evreninde F, ya sizinkinde?
    Selamlarr arkadaşlar:img-hi:
    biraz geç kaldım ama şu gayet mantıklı ankete bi cevap vermek istiyorum..
    a=Gayet Olası
    b=Gayet Olası
    c=Gayet Olası
    d=Gayet Olası
    e=Gayet Olası
    f=Made in Hatırla Sevgili bi durum, başka surette hiç bir yerde olmazzz, olamaz..

Alıntı merw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam :)

aslında şöyle olsa:

bristoldeki odanın loşluğunda tutku ve hasret içinde birbirlerine bakarken yasemin birden çantasını açar. ahmet merakla bakar ama birşey söylemez. bu sırada yasemin çantanın içinden bir şey çıkarır. çantayı öylece düşmeye bırakıp bir eliyle ahmetin elini yakalar ve çantadan çıkardığı şeyi avucunun içine koyup sımsıkı kapatır. ahmet daha da şaşkınca bakıp birşeyler söylemeye başlayacağı sırada yasemin hızla fısıldar:

"ahmet.. yüzyıl geçse de ben senin karınım. biz denizin ve martıların şahitliğinde evlendik, bir de bu yüzük vardı aşkımızın sembolü..."
    "yasemin..."
    "sevgilim..."
    ahmet elini açıp yüzüğe bakar, eski günlerin hatıraları bir bir zihnine üşüşüyormuş gibi özlemle gülümser. bakışlarını kaldırıp yasemine bakınca, onda da aynı ifadeyi görür. ve yasemin kendini durmadan, düşünmeden söyler aklındakini:
    "benimle evlenir misin sevgilim? yeniden?"
    ahmet duyduklarına inanamıyormuş gibi gülerek bakar ve eğlenerek sorar:
    "sen ne dedin?"
    bu cümle yasemine geçmişten bir anı hatırlatır, mutluluktan ölmek üzere gibi hissettiği bir anı.. ve o sözler yavaşça dökülür dudaklarından:
    "sonsuza kadar elimi bırakma dedim.. bundan sonra bir an bile yanımdan ayrılma dedim... dedim ki..."
    birbirlerine gülümseyerek bakarlar, ikisi de yaşadıkları anların bir saniyesinin bile unutulmadığının farkındadır, kelimesi kelimesine herşey kalplerine kazınmış gibidir sanki. ve ahmet, avucundaki minik yüzüğü bir eline alır, diğeriyle yaseminin sol elini kavrar ve yakıp geçen bir öpücük kondurduktan sonra yüzüğü yavaşça ait olduğu yere takar. yasemin gerçek alyansına mutlulukla bakar ve ......

gerisi sizin hayalgücünüze kalmış :)
    Aslında ne güzel olurdu ama yasottan hiçç de böyle şeyler beklemiyorum, ama sanırım bu dediğim çok taraflı bi yorum oldu,, ama yine de yokk yokk yasotta o potansiyeli göremiyorum..Onun aklı başka şeylerde:img-hyste:img-hyste

Çok çok heyecanlandım ya, umarım çok süper, beni sinirlendirmeyecek, karakterlerin özellikle necotun sürekli ağladığı hele bunun yasot saplantısı yüzünden olduğu sahneler çok sık olmaz(Olacağı kesin zaten de)

Ha tabi bir de zavallım Rüyam daha fazla üzülmez diyeceğim ama imkansız,bu kadar entrikaya zavallı Şevket Amcanın kalbi bile dayanamadı gitti adamcağız(Allah Rahmet Eylesin)
    Rüyacık ne yapsın..Harun'u hiç söylemiyorum bile umarım bi an önce zarar almadan kurtulur..

Herkese iyi seyirlerr..Artık dizi bitince süpper yorumları okuruz :img-yes:
    Şimdilikk byy

Yaa bi dee ben buralarda yeni olduğumdan, şu süpper günlükleri kim yazıyo bilemiyorum ama çokk takdir ve tebrdik ediyorum cidden ya güldürürken düşündürüyo:img-hyste
    Aslında Işık için de bi kereye mahsus en azından çok noşş bi günlük yazabilirsiniz.b.Ben yazardım ama yetenek yok malesef..

Neyse tekrardan byy, gittim bu kez kesin..bye
    Konu dark_sign tarafından (02-11-07 Saat 21:57 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri