Sayfa 501/501 İlkİlk ... 401451491497498499500501
2501 sonuçtan 2,501 ile 2,501 arası

Konu: Hatırla Sevgili (Arşiv 22)

Durum:
    pelinsim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Aydın
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1
    4 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

arwen arkadaşım bir junior Ahmet'i bende çok istiyorum. ama eğer yasemin'e 71 darbesinde ahmet içerideyken doğum yaptıracaklarsa olmamasını tercih ediyorum. hem elbise göstermesine de gerek yok artık juniorun olması için bence şartlar olgunlaştı :img-in_lo ahmetlerin evlilikleri daha çabuk olur ışıklardan. çünkü ışıklar şu anda nişanlandılar. yani bir 6 ayları felan var. ama bizimkiler nikah tarihini aldıkları an -ki sanırım ahmet çoktan başvurdu.:icon_whis- önümüzdeki bölüm evlenirler.

benim korkum eylüldeydiler enson, ekim-kasım-aralık-ocak-şubat ve 12 mart yasemin bu bölüm hamile bile kalsa 12 mart geldiğinde 6 aylık olur. ahmet içeri alınır. en az 6 ay içeride kalır bu en iyi ihtimal:img-cray:böyle olursa ahmet'in yasemini hastaneye götürürkenki telaşını, junior ahmeti kucağına alışını yine göremeyiz :img-cray: o açıdan ahmet içeri girip-çıksın ondan sonra junior olsun daha yasemin 30larında daha ikiside junior için en verimli çağlarındalar.:img-in_lo tabi ahmeti hemen gözaltına aldırmayacağız çocuk doğduktan sonra aldıracağız da diyebilirler. bu daha uygun çünkü ahmet en fazla 1 yıl kalır. bebişimiz 1 yaşına gelmiş olur ee babayı da ancak tanır. ondan sonra onların boğuşmalarını izleriz:happy0064

tabi tüm bunları ahmet'in 12 marttan "nasibini almasını" istediğim için istiyorum. (sadistlikten değil tabiki) zaten aman girmesin boş verin dersek mesele yok.. ama olmaz o dönemleri ahmet gibi bir karakterin yaşamaması çok saçma olur zaten. ve ben ahmetin tüm siyasi zorluklarda birşekilde olmasını istiyorum. böyle bir karaktere yakışıyor bunlar.
    Konu pelinsim tarafından (26-11-07 Saat 12:58 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri