Danny ile Steve gerçekten beraber yaşalanacak sanırım.

Dünden beri bazı bloglarda geziyorum; ikisiyle ilgili çok güzel analizler görüyorum.
Evet eğer slash çiftler hakkında okumaktan nefret ediyorsanız bu mesajı olduğu gibi geçmenizi öneririm :*

Öncelikle Steve'in Danny'e gizliden duyguları olduğunu düşünüyorum ben. Gizli dediğime bakmayın, aslında açık seçik belli ediyor. Kaçıncı bölümdü net hatırlamıyorum ama uranyum bombasını imha edecekleri bölümde mesela; bir kaç kere sonları geldiğini düşündü ve her seferinde Danny'e seni seviyorum dedi. HER SEFERİNDE. Ayrıca aracı devirip bombayı patlatacakları zaman aracı devirip arkasına saklandıkları sahnede de; direk Danny'nin restoranına kendi isminin verilmesini istedi çünkü ''böylece sonsuza kadar beraber olabiliriz.'' Evet aynen böyle söyledi.

Tam olarak şöyleydi hatta :

Steve : If you open that restaurant, I want you to seriously consider calling it Steve's, please.

Danny : Steve's?

Steve : Yes, because then if we are not... together , we'd still .. you know... we'd still gonna.. We'd be together still.

Steve hayatının sonuna kadar Danny ile yanyana olmak istiyor. Bu nedenle Danny'nin emeklilik planında kendisinin olmadığını öğrenince hayal kırıklığına uğradı ve bunu Danny'e açıkça da söyledi. Beni dahil etmeden plan yapman duygularımı incitiyor dedi. Sonra kendini dahil etti bir şekilde ve şu an ise; beraber restoranı açıyorlar Yani Steve bir şekilde kendini Danny'nin hayatına zımbalıyor. İşin komik tarafı herkes bunun farkında. Harry mesela; arabada ikisine ne dedi hatırlayın; ''Siz birbirinizden ayrılamazsınız.'' O sahnedeki surat ifadelerini buraya koyacağım :)

Ayrıca 4.bölümde Danno olmamasına rağmen yine de McDanno sahnesi yapmışlardı; Danny'nin Steve attığı mesajda diyor ki: (Danny New Jersey'de ailesinin yanındaydı sanırım; bir muhbirlerinin ölümünün haberini alır almaz Steve'e Hawai'ye geleceğinin haberini veriyor) ''İlk uçakla eve dönüyorum.'' Steve'in cevabı yazdıktan sonraki gülümsemesi çok tatlıydı : ''Ev mi? Epey yol kat ettin arkadaşım.''

Danny'nin Hawaiden ne kadar nefret ettiğini hepimiz biliyoruz :) Ama son zamanlarda kendisinin Hawai'ye karşı 'yuva' hisleri beslemesinin tek sebebi olabilir : Steve.

4.bölüm bitti ama hala Steve'in zehirlenmesiyle ilgili bir şey yok hala daha, bu Cuma 5.bölüm gelecek ama bakalım. Umarım bu sezonu; 7.sezonda yaptıkları gibi Danny'siz bölümlerle doldurmazlar.