Sayfa 12/12 İlkİlk ... 289101112
60 sonuçtan 56 ile 60 arası

Konu: Hayat Bağları - Bölüm Yorumları

Freddy
    Freddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

trt avaz'da yeniden yayına girmiş hem de kaldığı yerden:) zaten atv bölümlerine geçtikten bir kaç hafta sonra kaldırılmıştı Neyse aslında cuma günü gece 00.30'da izledim ama şimdi baktım da perşembe saat 18.40'ta ve 00.50'de yayınlanacağı yazıyor Kaçırmayın :)

Durum:
    dark eyes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Kocaeli
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

arkadaşlar artık cuma günleri 18.40 da başlıyor.gece 00.50 de kuzenlerimden sonra başlıyor.izlemek isteyen arkadaşlar kaçırmasın:img-wink:

Freddy
    Freddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hayat bağları 3. sezon bitmek üzere ne çabuk gelmiş anlamadım daha 7-8 ay önce 2. sezonun yarısındaydık ama 2. sezon diğer sezonlar gibi 34-39 bölüm değil 20 bölüm fln sürmüştür Malum 2. sezonun (2000-2001) yarısında show tv'den kaldırılıp kısa bir süre sonra atv'ye geçmişti Şimdi de 3. sezon (2001-2002) bitmek üzere Nereden anladığımı sorarsanız dünkü bölümde ahmet kızarkadaşıyla bir müzik markete girdi ve mağazanın girişinde gülben ergen'in 2002 yaz başında çıkardığı sade ve sadece albümünün afişi vardı yani 3. sezonun bitmesi çok yakın ÜStelik bu seneki tekrarlarda 1 - 1,5 ay trt avaz vermedi diziyi Bence 30 bölüm atladılar(!) ama neredeyse kaçırmadan takip ettim bu sene

4. sezon (2002-2003) arzu yanardağ olmayacak Yerine senem hakkı gelecek Senem hakkı'yı da en az arzu yanardağ kadar çok severim Ama zamanında 4. sezon diziden sıkılıp neredeyse hiç bakmamıştım Bakalım bu kez nasıl olacak..

Son olarak gece tekrarı kaldırılmış sadece 18.35'te var Kanalavrupa'da da yayın akışlarına göre devam ediyor ama onu tamamen unutmuşum keşke oradan da takip etseydim Ama trt avaz'da baştan başlamışlardı Kanal avrupa'da ise epeydir vardı ve pek sanmıyorum ama galiba sadece atv bölümlerini veriyordu onlar Belki orada 4. sezona geçmiştir neyse Haftaya unutmam artık

Durum:
    memphis34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

sıcak aile dizileri bizde herzaman tutuyor.hayat bağları da çok kanal değiştirdi ama yine de keyifliydi..fakat çok değiştikçe de gözden düştü ve bitirildi..alışılan bi karekterin diziden çıkması izleyenin de hayatından çıkması gibi geliyor ve diziden soğuyor..

Durum:
    *myaprak* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    2

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

Çocukluğumun dizisi,ilk takip ettiğim dizi...Osman Sınav'ın muhtesem bir yapıtı..Nezaman adını duysam yada aklıma gelse yüzümde bir gülümseme olur..
    O gün bugündür Melek Baykal'ın Güven Kıraç'ın ayrı bir yeri vardır bende.Onların o sıcacık sevgi dolu aile bağları çok etkilerdi beni.Birçok bölümünü halen hatırlarım,finalini hiç unutmam oyuncuların herbiri bir sahildelerdi,öyle bitirmişlerdi..
    Tekrarı oluyor mu hala?Aslında şaşırmamak lazım böyle güzel ve kaliteli bir dizinin olmayacakta hangi dizinin seneler sonra tekrarları yayınlanacak..
    Süleyman Süleymanoğlu vardı,evin ortancası kepçe kulaklımızın abisi :) Çok severdim,hayat bağlarından sonra hiçbir projesini göremedim halbuki ne çok isterdim şuanda onu izlemeyi.Belkide oynuyordur biryerlerde ama ben bilmiyorum??

Sayfa 12/12 İlkİlk ... 289101112

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri