Sayfa 3/106 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
528 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Hayat Bilgisi - Bölüm Yorumları

Durum:
    kübiş_GM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben evde olduğum için şu sıralar her gün izliyorum eskisi gibi gülüyorum hüzünleniyorum sinirleniyorum falan. İyiki yeniden yayınlamaya başladılar. Dünkü bölüm Kikiriğin ben okumak istiyorum öğretmenim dediği sahne çok duygu yüklüydü:icon_sorr Afet öğretmen her yere yetişiyor ya çok seviyorum onu :img-in_loyani o nasıl bir enerjidir Arif sorduğu sorulara cevap verirken Afet nasıl da seviniyor nasıl da heyecanlanıp gurur duyuyor öğrencisiyle. Perran Kutman'ı ayakta alkışlıyorum. Afet gibi bir öğretmenim olmasını çok isterdim...

Öte yandan Kerem'in okulda Gamze evde Ruya diye sayıklaması beni bıktırdı. Çok ayran gönüllü bu Kerem :)

Durum:
    nukhetkolik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı IremUmit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kusura bakma canım ama,ben aynı şeyi düşünmüyorum.Çoğumuz dizinin ilk hallerini izledik.Kafe açtıklarında falan izleyenler çok azaldı.Belkide yarıya indi.Biz 11-B sınıfını okulda sevdik.Ortega,Kopil,Var mısın Arif,Pikachu Kerem,Barbie Gamze,Beton,Törpü Yeliz,Süzme,Kikirik ve diğerleri..

Şimdi dizi yeniden başlasa,belki eski kadrodan eser dahi olmayacak.Yeni öğrenciler falan...Hiç bir şey eskisi gibi olmaz.Dizi tadında bitti.Tekrar başlarsa şayet ben izlemem.
    hakliisn tabii ben daha once de yaszmistm bunu zaten..11b okuldan ayrildiktan sonra yeniler ayni tadi veremedi diye.ama yine ayni oyuncularla cekilirse guzel olur bence...inaniyorum buna ben..
    cunku biliyorum HB benim gibi bir cok kisinin belkide hala en sevdigi ve unutamadigi dizilerin basinda gelir:img-in_lo ortegasi,kopili,torpusu,barbiesi ve tabii ki efsane kadin Afet ogretmenimizle asla unutulmicak bir yapim

Kubarcimm ben hep dua ediyordum oyle bir ogretmenim olsun diye okul bitti uniye gectim hala bir umudum varr..bakalim belki bir gun olur:img-hyste
    .IGPIC]

Durum:
    kübiş_GM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı nukhetkolik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hakliisn tabii ben daha once de yaszmistm bunu zaten..11b okuldan ayrildiktan sonra yeniler ayni tadi veremedi diye.ama yine ayni oyuncularla cekilirse guzel olur bence...inaniyorum buna ben..
    cunku biliyorum HB benim gibi bir cok kisinin belkide hala en sevdigi ve unutamadigi dizilerin basinda gelir:img-in_lo ortegasi,kopili,torpusu,barbiesi ve tabii ki efsane kadin Afet ogretmenimizle asla unutulmicak bir yapim

Kubarcimm ben hep dua ediyordum oyle bir ogretmenim olsun diye okul bitti uniye gectim hala bir umudum varr..bakalim belki bir gun olur:img-hyste
    Senin bir umudun var ama benim artık yok:icon_whis valla şu an yaşlandığımı hissettim :img-hyste sanırım bundan sonra yapacağım şey onu kendime örnek almak olurama şu 10-b yi hep kıskanmışımdır öyle bir öğretmene sahip olukları için orası ayrı:)

Eski dizilerin yeniden çekilmesi taraftarı değilim ben daha da kötü olur mazallah aklımızda bu güzellikleriyle kalsın:img-wink: eski tadı vermiyor bence...

Durum:
    IremUmit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı nukhetkolik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Eski oyuncular kabul etse bile,maalesef ki artık bize eski havayı kazandıracaklarını ben sanmıyorum.
    Hepsi bir hayli yaşlandı,normal bir şey tabi bu.Belki aynı kadro,başka bir yapımda toplanırsa olabilir.
    Onlar şimdi diziyi yeniden çekse bile,farklı öğrenciler olacak,kadromuz Ortegası olsun,Törpüsü olsun vs. yine beraber vakit geçirecektir,eminim.Ama farklı alanlarda.Yani yine kafe olayı gibi bize sıkıntı veren şeyler izlemek durumu oluşacak.Okulda olmayacaklar.Afet hocanın da tayini çıkmıştı zaten en son.O tekrar dönerse falan da saçmalık patlak verir.Hani belki emekli olur diyeceğim ama,o zamanda dizi Afet hocasız anlamını yitirir.

Durum:
    ~Sinem~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    yeniden.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Klip çok iyiydi ya , işte örnek alınabirlik bir sınıf ve dostluk.:865323

Bizim ''Ürperi''geldi sonunda.Bayılıyorum bu kadına ya. :img-hyste

Rüya,yani 'Ruya' geldi sonunda.Keramettin hadi yine iyiysin.

Didem geldi,az çekmediler şu kızdan.:whistle2
    Ve yine yeni,yeniden.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri