Sayfa 1/11 12345 ... SonSon
52 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Hayat Devam Ediyor - Bölüm Yorumları

Durum:
    mause - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Berkin'e ağlıyor :(
    Konular
    435
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Hayat Devam Ediyor - Bölüm Yorumları

Bir önceki başlık 1000 mesaj sayısına ulaştığı için arşivlenmek üzere kapatılmıştır.
    Paylaşımlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.

Tek cümlelik kısa mesajlar,sohbet içerikli mesajlar,tamamı büyük harfle,bold(kalın),
    altı çizili ve renkli yazı tipi ile yazılmış mesajlar yasaktır.

mause
    Süper Moderatör

Konu NATY&FACU tarafından (03-11-13 Saat 21:53 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    eciş89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Tuba Büyüküstün!!!
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı **yaseminci** Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deniz'in ölecegini bende düsünüyorum. Iki silah sesi duyuldu, her ikisi de Deniz'e isabet etti kanimca. Bu durumda Zeliha katil olmuyor, kendini korumus oluyor bana kalirsa. Katil diye hitap etmem ben tecavüze ugrayip, bu halti isleyen adam'i öldüren kiza. O an biz nasil davranirdik hic bilemiyorum, kendimi ben Zeliha'nin yerine koyamiyorum, cok fena bir durum.
    Berat ne yapacak. Of of :icon_sorr

Dizinin sezon finalini izlediğimde krizler geçirmeme ramak kalmıştı:icon_sorrZelihaya o kadar çok üzüldüm ki,ama en başından beri Denize o kadar ayrı davrandı ki,keşke o pisliğe hiç ama hiç iyi davranmasaydı,bu tür erkekler en ufak bir samimiyeti yanlış değerlendiriyorlar,Berat ne yapacak bilmiyorum ama benim düşünceme göre,her ne kadar ilk duydugunda büyük bir şok geçirse de ,bir süre sonra Zelihaya anlayış gösterecektir,çünkü kızcagızın sucu yok,ama senaristler Berata farklı düşünceler empoze ederse ne olur bilemem.(yani,zelihayı, en başından beri denize yüz verdin,bana sırt cevirip ona inandın vs.gibi nedenlerle suçlayabilir)
    Yaa buarada ben çok dikkat ettim de bi el silah sesi duyuldu,yani Zeliha sadece Denize ateş etti,o da sadece bir eldi,ama yakından ateş ettiği için,bir de kızımız hemşire olduğu için can alıcı yerden vurmuştur.Deniz karakterinin öleceğiini hem bir yerden okudugum tüyolardan hem de Deniz karakterini canlandıran Ugur karabulutun attıgı twitten anladım,yani ölmesi yüzde doksan.Ama vuran kişi Zeliha olduguna göre,ceza alması muhtemel,evet bence de almaması gerekir,ama gerçek hayatta da bu tür vakalarda yine de ceza alıyor kadın tecavüze ugrasa da:img-tomat

Durum:
    **yaseminci** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Engin Öztürk
    Konular
    9
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı eciş89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dizinin sezon finalini izlediğimde krizler geçirmeme ramak kalmıştı:icon_sorrZelihaya o kadar çok üzüldüm ki,ama en başından beri Denize o kadar ayrı davrandı ki,keşke o pisliğe hiç ama hiç iyi davranmasaydı,bu tür erkekler en ufak bir samimiyeti yanlış değerlendiriyorlar,Berat ne yapacak bilmiyorum ama benim düşünceme göre,her ne kadar ilk duydugunda büyük bir şok geçirse de ,bir süre sonra Zelihaya anlayış gösterecektir,çünkü kızcagızın sucu yok,ama senaristler Berata farklı düşünceler empoze ederse ne olur bilemem.(yani,zelihayı, en başından beri denize yüz verdin,bana sırt cevirip ona inandın vs.gibi nedenlerle suçlayabilir)
    Yaa buarada ben çok dikkat ettim de bi el silah sesi duyuldu,yani Zeliha sadece Denize ateş etti,o da sadece bir eldi,ama yakından ateş ettiği için,bir de kızımız hemşire olduğu için can alıcı yerden vurmuştur.Deniz karakterinin öleceğiini hem bir yerden okudugum tüyolardan hem de Deniz karakterini canlandıran Ugur karabulutun attıgı twitten anladım,yani ölmesi yüzde doksan.Ama vuran kişi Zeliha olduguna göre,ceza alması muhtemel,evet bence de almaması gerekir,ama gerçek hayatta da bu tür vakalarda yine de ceza alıyor kadın tecavüze ugrasa da:img-tomat
    Deniz karakteri böyle degildi, adam'in psikolojisi iyice bozulmustu. Zeliha tekne'ye geldi, buraya kadar tamam, iyi niyetiyle yardimci olmak istedi. Ama Deniz'in tepesinin attigini görünce niye kacmadi? Kurgu, sezon finali, tecavüze ugrayacak ya, illa uzatiyorlar, karakteri -gercek hayat'ta hickimsenin yapmayacagi- bilincsiz bir hale getirdiler, sanki normal bir insan kacmayacakti oradan. Neyse.

Ben hukuk yönünden bilmiyorum bu tür seyleri, pek karismak ta istemem. Ama benim bildigim kadariyla savunma amacli yapilan seylere agir bir ceza verilmiyor, hatta hic verilmiyor. TR'deki sistemi bilemiyorum tabi.

Ama bilincinde oldugum tek sey var, Berat bu kadar asagallik birisi degil, kadinina sahip cikacaktir. Tabi ki zor olacak, ama basaracak ikisi de.

Durum:
    Figüran
    Yer
    Tuba Büyüküstün!!!
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı **yaseminci** Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deniz karakteri böyle degildi, adam'in psikolojisi iyice bozulmustu. Zeliha tekne'ye geldi, buraya kadar tamam, iyi niyetiyle yardimci olmak istedi. Ama Deniz'in tepesinin attigini görünce niye kacmadi? Kurgu, sezon finali, tecavüze ugrayacak ya, illa uzatiyorlar, karakteri -gercek hayat'ta hickimsenin yapmayacagi- bilincsiz bir hale getirdiler, sanki normal bir insan kacmayacakti oradan. Neyse.

Ben hukuk yönünden bilmiyorum bu tür seyleri, pek karismak ta istemem. Ama benim bildigim kadariyla savunma amacli yapilan seylere agir bir ceza verilmiyor, hatta hic verilmiyor. TR'deki sistemi bilemiyorum tabi.

Ama bilincinde oldugum tek sey var, Berat bu kadar asagallik birisi degil, kadinina sahip cikacaktir. Tabi ki zor olacak, ama basaracak ikisi de.
    Berat karakteri benim dizide en sevdiğim ve en gerçekçi buldugum karakter,tabii bunda oyuncunun da etkisi var :img-in_loda neyse:img-hysteben de Beratın öyle düşünmeyeceğini düşünüyorum ama bilmiyorum senaristler ters köşeye yatırabilir,çünkü daha önceki bölümlerde tanıdıgımız Deniz de o kadar kötü biri değildi,nazik biriydi gidip de tecavüz edecek kadar aşağılık biri değildi,karakterler doksan derece dönebiliyor...Ama ben bu olayın Zeliha ve Berat ilişkisi açısından tek zararının Zelihanın hapise girmesiyle yaşanacak olan ayrılık olacagına inanıyorum,yani onların elinde olmayan sebeplerle.AA tabi şöyle bişey de var ki,Zeliha gibi namusuna önem veren bir kadın,Berata sana layık olamadım,seni hak etmiyorum,kirlendim edebiyatına da girebilir.Ve bilerek kendini Berattan uzak tutmaya çalışabilir. Ama Berat bence yine de bu aşk için elinden geleni yapar:img-wink:

Durum:
    Figüran
    Yer
    Tuba Büyüküstün!!!
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı segeligin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    berati canlandiran ( ki benim dizide en sevdigim karekterdir berat )oyuncu ali ersan duru
    beyaz perdeye gecis yapmis onun adina gercekten cok sevindim

onun icin hayirlisi olur insallah
    Kesinlikle katılıyorumm:img-wink:
    Dizinin en büyük avantajı, içinde Berat gibi muhteşem bir karakteri barındırmasıdır.Oyuncu Ali Ersan Duru nun da bu karakterin sevilmesindeki payı büyük. Kendisi çok başarılı biri ve umarım onu daha uzun yıllar ekranlarda görürüz,çünkü kendisini günümüzün jönleri olarak tanımlanan kişilerden çok çok daha başarılı ve içten buluyorum,Allah yolunu açık etsin:img-in_lo

Sayfa 1/11 12345 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri