Sayfa 207/207 İlkİlk ... 107157197203204205206207
1034 sonuçtan 1,031 ile 1,034 arası

Konu: Hayat Şarkısı - Bölüm Yorumları (8)

Durum:
    Frances - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    385

Aldığı Beğeni: 334

Bahsedilme
    1 Mesaj

İkinci sezona başlarken Cem hikayesinde Kerim'in geri dönüşü olmayan sözler söyleyip Hülya'nın kalbini kıracağını ve soğutacağını ve bir U dönüşü ile birlikte de Kerim'in kendine gelip Hülya'ya olan aşkının esaslı bir şekilde başlayacağını düşündüm hep. Hatta cani gibi Hülya'nın hamile kalıp bebeğini Kerim yüzünden kaybederse onu kolay kolay affetmeyeceğini ve Kerim'in sürünmeleriyle beraber aşkını izlemenin harika olacağını düşündüm ama Mahinur benim düşündüğüm olayı pek güzel kurgulayamadı. Benim kafamda kurguladığım kötü Kerim Hülya'ya karşı vicdansız değildi ama Mahinur'un Kötü Kerim'i hem vicdansız hem de şuursuzun önde gideni. Bu gidişle herkes yeni gelen Hazer karakterini sever ve tutar ki bu konuda kesinlikle haklı oluruz. Hatta ben Kerim out, Hazer in diyorum artık :img-wink: Çünkü Kerim'in bencilliğinden bıktım usandım artık :calis

Bu arada ben Hazer'i tamamen anlıyorum. Adam insanlık namına kadının kötü durumda olduğunu fark etti ve takip etti. Bunu yapması gerekenin kocası olduğunu bile bile hem de ama o da Kerim'in ne kadar bencil ve şuursuz olduğunu görmüş olacak ki kocasına haber vermeden hastaneye götürdü Hülya'yı. Bravo vallahi bu adama. Kerim'in tüm bu kıskançlıkları da kendi ezip horgördüğü karısının başka erkekler tarafından sevilip, sahip çıkılması. Ki bir kadının sevdiği adamda aradığı bir numaralı özellik kendisine sahip çıkması, korumasıdır ama biz bunu ikinci sezon Kerim'de hiç görmedik. Kerim Fethiye'de Hülya ormanda düşüp yaralandığında da hastanede Hülya'nın yanında yoktu hala daha da yok Bence Kerim zaten Hülya gibi bir kadından çocuğa sahip olmaya layık bir erkek değil. Hani Kerim Bey o profesör aklıyla yuvayı dişi kuş yapar demeye getiriyor ya eksik söylüyor. Yuvayı erkeği tarafından korunup kollanan dişi kuş yapar. Bir ilişki tek kişinin özverisiyle yürümez. Sezon başından beri de bunu gördük. Varsın Kerim Hülya'ya Mecnun gibi aşık olduğunu söylesin, biz seyirciler olarak inanmıyoruz buna ne diyeceksin Mahinur? :kahve

Fragman hakkında yorum yapmayacağım ikinci fragmanı bekliyorum. Zira yorum yaparsam Bayram Efendi ile Cevhergillere saydıracağım :img-beee: Ve ben ne zaman bir fragmana bakıp Bayram'a saydırsam ters köşe oluyorum ama yok bu sefer emin olup saydıracağım :img-hyste

EDİT: İzleyenler bilir. Sizce de bizim dizi Playfull Kiss'e benzemiyor mu kurgu olarak. Sadece oradaki esas kız saf körkütük aşıktı oğlana. Oğlan da egosu Everest'in boyunu zorlayan derecede olan okulun zeki,yakışıklı, popüler bebesiydi. Hülya o kızın zeki, uyanık ve ona oranla daha gururlu versiyonu, Kerim ise oğlanın huy olarak tıpatıp aynısı :img-hyste Herhalde Bayram Cevher de oğlunu rezil etmekle uğraşan esas kızı seven kayınvalide :img-hyste

Durum:
    GoodMood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    100

Aldığı Beğeni: 37

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı GÜL GÜZELİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fragmanda bi türlü anlamamıştım Bayram babanın ne dedigini demek Bu nasıl bi insan? diyo.. Yanlız bunu Cem dışında Hülyaya yada Meleğede diyo olabilir orası geniş kapsamlı bi alan lakin ben daha doğumdan sonrasındayım..

Bu bayram baba doğumdan sonra düğmeyi alıp Hülyayı evden göndermeyi düşünmüyodur umarım.. Hayır Meleği adı çıktı diye kabul etmeyen bi aileden bahsediyoruz burda belki o çok sağlam olan namus kuralları Hülyayıda kabullenmiyodur bellimi olur:img-beee::img-beee::img-beee:
    O söz herkes için söylenmiş olabilir aslında ama Bayram orada Hüseyin'le konuşuyor o da hiç sesini çıkarmıyor, onaylıyor gibi. Hadi Hüseyin'i geçtim, onun sağı solu belli olmuyor bu aralar. Bayram Hülya'yı suçlamış olsa doğumdan sonrası için o şekilde bir plan yapsa Zeynep öyle paşa paşa oturup konuşulanları dinler mi? Daha bu bölüm Berlin'e gitti diye kendisini suçlayan Cevherlere karşı kendini savundu, Hülya'yı da savunurdu susup oturmazdı bence.
    Cevherlerin böyle durumlardaki sabıkaları konusunda haklısın ne diyeyim ama ben yine de kesinlikle inanmıyorum Bayram'ın bu konuda öyle bir tepki vereceğine. :865323
    Benzer şeyleri defalarca yaptılar, en yakın örneği de sanırım 2-3 bölüm öncesi fragmanda Süheyla'nın "Bir daha bu eve giremez" demesiydi. Bir hafta boyunca neler neler kurup saydırmıştım kadına, bölümü izleyince yerin dibine girdim :img-hyste:img-hyste
    Bu sefer ters köşe yoksa, sahiden Bayram duyduklarından sonra Hülya'yı suçluyorsa ev ahalisi de bunu onaylıyorsa o zaman onlara söylenecek hiçbir şey yok zaten! :img-tomat

Durum:
    Bozdag85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Mrb benim anladığım kadarıyla bayram cevher anası insan Hüseyin diyor. Yanılmış olabilirim tabi. 🙃

Durum:
    marenostrum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ABD
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    237

Aldığı Beğeni: 18

Bahsedilme
    0 Mesaj

Kerim'e sinirim hala gecmiyor... hamile karisi o tum ihtisamiyla cambridge'lere giderken gelip ayaklarina kapanmayacak, yalvarmayacak diye Mehmet kozunu oynuyor ve Hulya'nin bundan sonraki tepkisini gorunce mutlu oluyor. Ne 5 para etmez bir insan yahu.. kizin hamileligini burnundan getirdi, stres ustune stres, uzuntu ustune uzuntu... geber Kerim Cevher...
    Even God can not judge Hülya!
    Hülyaistler Çetesi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)