Sayfa 1/7 12345 ... SonSon
31 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Hayat Türküsü - Bölüm Yorumları

Durum:
    ehlocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    hiçbiryerde
    Konular
    272
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 11

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Hayat Türküsü - Bölüm Yorumları

Yorumlarımıza bu başlıktan devam edebiliriz.

Bir Önceki sayfaya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz...

http://dizifilm.com/forum/showthread...51#post2919351

Durum:
    nuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Another Earth
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    162

Aldığı Beğeni: 326

Bahsedilme
    0 Mesaj

Hayat Türküsü'nün yeri bende de ayrıdır.Trtnin birkaç dizisi için bu böyle.Hayat Türküsü de onlardan biri.

Şu an tekrarlarını izliyorum trt5 anadoluda.Öyle iyi geliyor ki onları yeniden izlemek.Ebru'nun köye geldiği bölümü büyük merakla bekliyorum.Cemal'le ilk karşılaşma,dağ tepe dolaşıp Ebru'nun Cemal'in fotografını çektiği zaman.Hayat'ın Cemal'in kuzeni olduğunu öğrnmesine az kaldı.

fracture,senin de dediğin gibi Aslı Yılmaz ve Tolga Evren çok iyi bir ikili oldular,çok sevdirdiler kendilerini.Acaip bir uyumları vardı.Yusuf ve Hayat ikilisinden çok ben Ebru ve Cemal'i severdim.Ebru'nun Cemal'e duygularını açıkladığı sahne,cemal'in deniz kenarında geçicek diyip onu teselli etmesi,sonra sonra Cemal'in de Ebru'dan hoşlanması ve itirafı,evlenme teklifi..daha birçok güzel keyifli sahneler..

Durum:
    fracture - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    L'Histoire des ours Panda
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    925

Aldığı Beğeni: 1,044

Bahsedilme
    14 Mesaj

Alıntı nuro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayat Türküsü'nün yeri bende de ayrıdır.Trtnin birkaç dizisi için bu böyle.Hayat Türküsü de onlardan biri.

Şu an tekrarlarını izliyorum trt5 anadoluda.Öyle iyi geliyor ki onları yeniden izlemek.Ebru'nun köye geldiği bölümü büyük merakla bekliyorum.Cemal'le ilk karşılaşma,dağ tepe dolaşıp Ebru'nun Cemal'in fotografını çektiği zaman.Hayat'ın Cemal'in kuzeni olduğunu öğrnmesine az kaldı.

fracture,senin de dediğin gibi Aslı Yılmaz ve Tolga Evren çok iyi bir ikili oldular,çok sevdirdiler kendilerini.Acaip bir uyumları vardı.Yusuf ve Hayat ikilisinden çok ben Ebru ve Cemal'i severdim.Ebru'nun Cemal'e duygularını açıkladığı sahne,cemal'in deniz kenarında geçicek diyip onu teselli etmesi,sonra sonra Cemal'in de Ebru'dan hoşlanması ve itirafı,evlenme teklifi..daha birçok güzel keyifli sahneler..
    Evet haklısın.Bazen başroldeki oyunculardan çok yan roldeki oyuncuların aşkları daha ilgi çekici olurdu.Gerçi Hayat ile Yusuf'un farklı bir ilişki çizgisi vardı.Onların da bu yönlerini izledik.Daha doğrusu yanlışlarıyla...:img-wink:

Ben en çok Cemal'in evlenme teklifi sahnesini çok severim.(İmzada da görüldüğü gibi:icon_whis) Ebru'nun cevabı müthişti.Bu kadar olur...Ve tabii finali de bu ikiliyle bitirip,falcı kadına söylenen Ebru da harikaydı.Dört çocuk dedi kadın..Dört çocuk..:img-hysteEbru gibi biri için en büyük kabus olmuştu.Gerçekten onları izlemek fazlasıyla keyifliydi.

Durum:
    nuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Another Earth
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    162

Aldığı Beğeni: 326

Bahsedilme
    0 Mesaj

Cemal'in evlenme teklifi ettiği sahne benim de favorim.Ebru çok iyi yazılmış bir karakterdi bence.Cevabını şekeri kıtlama yaparak vermişti.Bundan güzel bir cevap olabilir mi?

İmzanın çok güzel olduğunu söylemeyi unutmuşum.Bir ara ben de kullanmıştım.Forumda yorumlarını görmedim senin ben?

Falcının dediklerinin bir bir çıkması komikti gerçekten.Etkilendiğim o kadar çok sahne,detay var ki bu diziye dair..

Durum:
    fracture - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    L'Histoire des ours Panda
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    925

Aldığı Beğeni: 1,044

Bahsedilme
    14 Mesaj

Alıntı nuro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cemal'in evlenme teklifi ettiği sahne benim de favorim.Ebru çok iyi yazılmış bir karakterdi bence.Cevabını şekeri kıtlama yaparak vermişti.Bundan güzel bir cevap olabilir mi?

İmzanın çok güzel olduğunu söylemeyi unutmuşum.Bir ara ben de kullanmıştım.Forumda yorumlarını görmedim senin ben?

Falcının dediklerinin bir bir çıkması komikti gerçekten.Etkilendiğim o kadar çok sahne,detay var ki bu diziye dair..
    Başka bir nickle bu forumda yorumlar yapmıştım.(disi einstein).Fakat e-mail adresimde bir sorun olunca ben de farklı bir nickle geldim kısa bir süre önce.Yani ben de burada güzel dakikalar geçirmiştim.:img-yes:

Zaten dizide detaylar hakimdi.Bizleri de sevdiren bağlayan buydu sanırım.Bir şekilde yakalıyorduk olanları.Senaryo bizdendi,karekterler zaten bizdi.Bu yüzden izlerken günlük olaylardan hiç sıkılmıyorduk,macera bile aramıyorduk.Bir saat bize gayet de yetiyordu her hafta.

Sayfa 1/7 12345 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)