Sayfa 1/11 12345 ... SonSon
52 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Hayati ve Diğerleri - Bölüm Yorumları

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    364
    Verdiği Beğeni
    178

Aldığı Beğeni: 571

Bahsedilme
    25 Mesaj

Standart Hayati ve Diğerleri - Bölüm Yorumları

Poyraz Karayel'in Zülfikar'ı Celil Nalçakan hangi diziyle dönüyor?

Poyraz Karayel dizisinde hayat verdiği Zülfikar karakteriyle fenomen olan Celil Nalçakan'ın yeni projesi belli oldu.
    27.07.2017

Sempatik oyuncu son olarak yine Poyraz Karayel ekibinin çektiği "Küresel Sermaye" adlı sinema filminde başrol oynamış, dizideki arkadaşları Ali İl, Cem Cücenoğlu ve Emel Çölgeçen'in yanı sıra Şükran Ovalı'yla kamera karşısına geçmişti. Ekibe son olarak Burak Kut'un da katıldığı öğrenildi.

Osman Taşçı'nın yönettiği filmin çekimleri geçen haftalarda bitti. Yeni sezonda dizi çekip çekmeyeceği merak konusu olan Celil Nalçakan'ın yeni adresi de netlik kazandı. Sempatik oyuncunun, usta televizyoncu İrfan Şahin'in kurduğu 1441 Yapım şirketiyle anlaştığı ortaya çıktı. Nalçakan, şirketin Kanal D'ye çekeceği kod adı "Hayati ve Diğerleri" olan komedi dizisinde başrol oynayacak. Projenin yönetmen koltuğuna ise ödüllü bir isim Özel Kızıltan oturacak. Komedi dizisinin kadrosuna katılacak diğer oyuncular önümüzdeki günlerde açıklanacak.
    Medyatava'dan alintidir.

Durum:
    Tiger Stormy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    <...> YaSen <3
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    134

Aldığı Beğeni: 72

Bahsedilme
    0 Mesaj

Kanal d mi *-*
    Diziye basarilar dilerim
    Digerini reytinglerde ekarte etmesi dilegiyle...

Durum:
    kitappandasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    somewhereonthemap.
    Konular
    80
    Verdiği Beğeni
    645

Aldığı Beğeni: 475

Bahsedilme
    20 Mesaj

Hayati ve Diğerleri’ne 2 Yeni Oyuncu!

Kanal D’nin yeni yapımlarından Hayati ve Diğerleri’ne 2 sürpriz isim!

Yapımcılığını 1441 Productions-İrfan Şahin’in, yönetmenliğini Özer Kızıltan’ın üstlendiği; başrolünde ise Celil Nalçakan’ın yer alacağı komedi dizisinin kadrosuna daha önce ‘En Son Babalar Duyar’, ‘Akasya Durağı’, ‘Kiralık Aşk’ ile ‘Aşk ve Gurur’da izlediğimiz Levent Ülgen ve ‘Yarım Elma’, ‘Gönülçelen’ ve ‘Roman Havası’nda rol alan Günay Karacaoğlu dahil oldu.

Hayati ve Diğerleri, yakında Kanal D’de başlıyor!

Fav10'dan alıntıdır.

Durum:
    timim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    tim♥ahu
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

İşte bir tane daha Poyraz Karayelde sevildi diye başrole atlayan oyuncu.Şimdi bana kızanlar tepki gösterenler oluyor olacaktır ama fikrim bu malesef.Oyunculuklarına hiç lafım yok kendisini birçok dizide izledim.Ama gel gör ki başrole yakıştırmıyorum.Benim için illa yakışıklı olsun da izleyeyim diye bi durum olamaz ki hiçbir diziyi o sebeple izlemedim.

Poyraz Karayelde sevilebilirler ama dizi izletebileceklerini sanmıyorum.Konuya bağlı evet ama oyuncular da önemli.Kanal D dizi almış da almış.Bakalım hangileri gidecek hangileri kalacak.Çok merak ediyorum.

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    123
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 423

Bahsedilme
    6 Mesaj

Kanal D'nin 'Hayati ve Diğerleri' dizisinin kadrosuna hangi oyuncular katıldı?

Ünlü televizyoncu İrfan Şahin'in patronu olduğu 1441 Yapım, bu sezon eski kanalı Kanal D'ye iki dizi birden yapıyor.

"Tutsak" isimli dram dizisinin çekimleri tam gaz devam İrfan Şahin'in diğer projesi "Hayati ve Diğerleri" ise bir komedi yapımı olacak. Poyraz Karayel'de oynadığı Zülfikar rolüyle yıldızı parlayan Celil Nalçakan'ın başrolünü oynayacağı dizi, annesinin evlendirmeye çalıştığı sempatik bir polisin hikayesini ekrana aktaracak.

Özer Kızıltan'ın yöneteceği dizide polis rolüne hayat verecek olan Celil Nalçakan'ın ailesini ise Günay Karacaoğlu ve Levent Ülgen oynayacak. Nalçakan, Ülgen ve Karacaoğlu'yla Kanal D'nin yeni sezon çekimlerine de katıldı. "Hayati ve Diğerleri"nin kadrosuna ayrıca son olarak sempatik oyuncu Bülent Çolak ile Ecem Karavus da katıldı. Dizinin diğer kadın başrol oyuncusu için de görüşmeler sürüyor.

BİRSEN ALTUNTAŞ-MEDYATAVA

Sayfa 1/11 12345 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri