Sayfa 11/177 İlkİlk ... 7891011121314152161111 ... SonSon
881 sonuçtan 51 ile 55 arası

Konu: Hayatım Sana Feda - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    adanali esmer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    VAHIDE GÖRDÜM-TALAT BULUT
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

hmmm , anladim yani deniz guru tamer karadaglinin esi olcak ve su irina kesin tamer abiye asik oldugunda onun pesini birakmaz ve deniz ablanin kullagina gider biraz zorla ve gecte ola kesin tamer abi su irina ya asik olur ya cok kötü ya ama konusu ilginc emreninde dedigi gibi hepimize hayirli ugurlu olsun bütün sahte prenses izliicileri buraya dolar artik

kadrodasadece deniz ugur ve tamer karadagliyi ii taniyorum hadi hayirlisi ne zaman baslicak dizi diye sormustum...

Durum:
    yessi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

valla ne zaman başlar kesin bi bilgi yok ama çekimler başladı.. aralık ortası gibi girer herhalde yayına.

deniz uğur ve tamer karadağlı'yı yağmur zamanında birlikte izleme şansımız olmuştu.. şimdi tekrar bir arada görmek çok güzel olacak..

Durum:
    delfin23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İzmir
    Konular
    14
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Bugün Gazetesinden Alıntı

Gerçekler dizi oldu

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, 2004 yılında eşini hayat kadınları ile aldatmış ve olay açığa çıkınca zor günler geçirmişti. Şimdi tarih tekerrür etti ancak bu kez sadece rol olarak

Tamer Karadağlı, yeni çekeceği bir dizide eşini tek gecelik bir ilişki uğruna aldatan bir erkeği oynuyor. Birkaç sene önce eşini Rus uyruklu bayanlarla aldatmasıyla gündeme gelen Tamer Karadağlı'nın dizide de eşini Rus bir bayanla aldatıyor olması, "Senaryo bilinçli mi yazıldı" sorularını akıllara getirdi. Senaryosunu Gani Müjde'nin yazdığı, başrolünü Tamer Karadağlı ve Deniz Uğur Sunat'ın paylaştığı 'Hayatım Sana Feda' dizisinin konusunu okuyanlar ilginç tesadüf karşısında hayli şaşırdı. Çünkü dizinin konusu Tamer Karadağlı'nın gerçek hayatta yaşadıklarıyla birebir örtüşüyor. Hatırlanırsa Karadağlı 2004 yılında bir otel odasında Rus hayat kadınlarıyla beraber olmuş ardından gizlice çekilen görüntülerinin basına sızdırılması tehditiyle karşılaşmıştı. Ancak Karadağlı, yuvasının yıkılmasını göze alarak tehditlere boyun eğmemiş ve hatasını kabullenmişti. Bu olayın ardından eşine kendisini zorlukla affettiren ünlü oyuncu, şimdi çok mutlu. Hatta çiftin evlililiği bir de çocukla perçinledi. Şimdi herkes, Tamer Karadağlı'nın gerçek hayatta yaşadığı bu olayı dizide nasıl bir performansla sergileyeceğini merak ediyor.

HAYATI KÂBUS OLUYOR

Dizide eşini deliler gibi seven Levent karakterini canlandıran Karadağlı, bir gecelik ilişki sonunda peşine takılan obsesif bir Rus kadından kendini kurtarmakta güçlük çekiyor. Asu Emre'nin canlandırdığı İrina isimli Rus kadın, Levent'in hayatını kâbusa çevirirken, genç adam, kendisine, "Bir gecelik ilişkinin bedeli bu kadar ağır mı olmalıdır" sorusunu yöneltiyor. Bir anda kâbusun ortasına yuvarlanan Zeynep ise (Deniz Uğur Sunat) önemli bir karar verme aşamasındadır. Topu topu bir gecelik ilişki için kendisini ölesiye seven kocasından vazgeçmeli midir? Dizi atv ekranlarında izleyenlerle Aralık ayında buluşacak. Çekimlerine başlanan dizinin diğer oyuncuları Asu Emre, Görkem Arda Keskin, Şahap Sayılgan, Belma Canciğer, Zuhal Yalçın, Nedim Saban, Kutay Köktürk, İştar Göksever, Ulvi Alacakaptan, Murat Serezli ve Demet Söz.

Engin AYTAŞ / İSTANBUL

Durum:
    adanali esmer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    VAHIDE GÖRDÜM-TALAT BULUT
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

delfin , yazi icin tskler öncelikle sunu söylim bu güzel bir sey gercek hayatini bu seferde dizi olarak cevirecek sinema filmii de ola bilirdi aslinda ya neyse .

ben seyredecegim bu diziyi bakalim senaryoda yazdigi kadar güzelmi , emre , binnur , seda , bahar vs. senaryolarimi hazir olunbu dizide de cok senaryo yazacagim cok resimler cekilecek ve imza avatar yapilacak ...

zuhal yalcin , Nedim Saban vs . gibi yetenekli oyuncularin yer almasina cok seviindim uzun zamandir nedim sabani tvlerde görmüyorduk bu diziye kismetmis

ins. reyting kurbani olmaz gerci bu sefer atv de ama kim bilir belki atvde show tvgibi cikar...

Durum:
    [arzu] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bir Timur Sevdim/k
    Konular
    12
    Verdiği Beğeni
    6

Aldığı Beğeni: 14

Bahsedilme
    0 Mesaj

heyecanla dizinin başlamasını bekliyorum. konu bildik gibi görünsede, bir çok yapımdan ayrılacağından ve hatta öne geçeceğinden eminim. oyuncuları çok iyi, senaryo çarpıcı, kanal ve yapımcı kuruluş gerekli özeni gösterirse 1 numaralı dizi olur kanısındayım.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)