Sayfa 8/8 İlkİlk ... 45678
40 sonuçtan 36 ile 40 arası

Konu: Haziran Gecesi Setindeydik

Durum:
    leyloş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Almanya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart seninkini doğrular bir yorum :)bende avrupa yakasındayım ya tüh.

Alıntı hildaxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emin ol istanbulda oturuyprsan Naz'la çok rahat bir şekilde karşılaşabilrsin.Kadıköy'de bulunursan sokakta yürürken,hatta aynı cafede otururken hatta aynı yerde yemek yerken karşılaşabilrsin.Öyle setlere falan gidip de yollarda helak falan olmadan.

Naz zaten bizim gibi,alışverişini yapan,bizim gibi arkadaşlarıyla buluşan biri.Ayrıca ben onunla Kadıköy'de o kadar çok karşılaştım ki,hiç birinde de burun çevirmeden tekrardan konuştu.Umarım isteğin gerçekleşir,ama dediğim gibi istanbul anadoluda oturuyorsan çok rahatlıkla görebilrsin.
    İstanbula'a arkadaşlarla gitmiştik,geçen seneydi işte o zaman baya yolda gördük bizim gibi,etrafında bir sürü kişi vardı biz ilk o şekilde farkettik,durmuş yoldaki kızlarla muhabbet ediyordu,bizde hadi bizde konuşalım dedik,kızlar gidince biz yanına gitmiştik.:img-wink:

Baya içten davrandı işte,bugün kaç kişiyle konuştum,o yüzden kendi işime bile bakamıyorum kimseyi de kırmak istemiyorum dmeişti hatırlıyorum,devamlı gülerek.

Çıkıcam şimdi ama,başka ayrıntı ne söyleyebilirim.Etek giyiyordu üzerinde de kırmızı mont vardı.Bu kadar,makyaj yok denecek kadar az,saçları da öyle fönlü falan değildi ama güzeldi.

Alıntı.Bu siteden bir üye..Özel msj yaoluyla başka bir konuyla ilgili konuşurken konu Naz'a geldi..Kendisi Naz'ı gördüğünü söyleince Detay istedim..Anlattı.İzin istedim bunu burda anlatmak için.İzinde verdi..İyi bir insan yani :)

Bende oturup anlatacağıma onun bana yolladığı msjı diretk kopyaladım..ALINTIDIR.

AY BIRTANEM GAMZELIM BENIM YA

Durum:
    nihan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    9
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 14

Bahsedilme
    0 Mesaj

bende naz elması ilk özcan denizin konserinde görmüştüm.bir iki kerede karşılaşmıştım.bencede çok cana yakın çok iyi biri.Özcan Deniz'de öyle hep gittiğimiz yerde ilk bölümde levonla kahvaltı sahnesini çekiyorlardı orda görmüştüm bikaç kere daha aynı yerlerde gördüm.

Durum:
    nurseli seli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bende tiyatro sayesinde burcu karayı gördüm o kadar tatlı o kadar güzel ki anlatama size kelimeler yetmez inşallah sizede nasip olur burcumu görmek ve tabi banada bi daha görmek

Durum:
    samish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Bakü
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ozcan Deniz'i ilk kez 1993 yilinda televizyonda yayimlanan konserde "Kururum" sarkisini soglerken gordugum andan asik oldum adama... acaba bi gun Ozcan Denizi gore bilmek nasib olurmu bana diye dusundum senelerce... Ozcan Deniz Turkiyede, ben Azerbaycanda, hem Bakuden uzak bi sehirde oturuyordum... ama kismetmis... Iki sene icinde iki kere gordum Ozcan Denizi Bakude... Ikinci kez tam onumden kecdi ve elini uzatti gecerken, kulisde arkadaslarla bekliyorduk imza icin... arabanin yanindaydik, imza vermeye zamani olmadigi icin elini uzatmakla beni sevindirmis oldu, sonra arabay bindi, ama araba bi kac dakika icin gitmediyi surece camdan iyice seyrettim onu, bi de bana bakib gulumseyince ne hissetdiyimi anlatamam... o kadar iyi biri ki, her zaman terbiyeli, saygili, guzel davranislarina sahid oldum, kendi degerini bilen biri... kendini ucuz tutan bi adam degil hic, bu da ona olan saygimi artiriyo...

Durum:
    Duygu_Baran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Burcumu görüyüm baska hic birsey istemem

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 45678

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)