Sayfa 18/24 İlkİlk ... 8141516171819202122 ... SonSon
116 sonuçtan 86 ile 90 arası

Konu: Hekimoğlu - Bölüm Yorumları

Durum:
    Marvin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    15

Aldığı Beğeni: 133

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Hekimoğlu - Bölüm Yorumları

Bu dizide Cameron’un adaptasyonu olan kız aşırı gıcık.Fragmanlarda falan görüyorum.Konuşması falan aşırı itici.Başka bir oyuncu bulsalarmış keşke.Yerlisinde galiba Foreman’ın adaptasyonu mehmet ali’yi sevmiş herkes.Orjinalde tam tersi Chase ve Chase-House dinamiği daha iyiydi.House en çok Chase’i ezerdi ama içten içe en başarılı bulduğu çaylağı da oydu.Burada oynamışlar o kısımla biraz galiba.

2. Beğenenler;
    DowneyJr (14-02-20), SELVERR (14-02-20), Taraftar (13-02-20)

Durum:
    Taraftar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    160

Aldığı Beğeni: 48

Bahsedilme
    0 Mesaj

Severek izlediğim bir bölüm oldu.
    Memoli-Hekimoğlu ikilisi çok tatlı, arkasına saklanma kısmı çok iyiydi. Hele Hekimoğlu'nun özür dileme olayını kendince çözmesi. :)
    Orhan'cım canım da Ateş'in peşinde koşmaktan bi hâl oldu, Aslı onun yüzünden boşayacak dediği gibi. :))
    Herkes gibi ben de Zeynep karakterine pek ısınamadım. Emre'ye de üzülmeye başladım, umarım Zeynep erken fark eder onu.
    Orijinali izlemediğim için bilmiyorum ama okuduğum bazı yorumlardan anladığım kadarıyla bu ilaç konusu ilerde epey karşımıza çıkacak gibi.

4. Beğenenler;
    SELVERR (14-02-20)

Durum:
    daemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    247

Aldığı Beğeni: 258

Bahsedilme
    3 Mesaj

Bu dizinin en iyi kısmı orta yaşlılar. Timuçin-ebru ve okan. Karakterleri benimseyip kendilerine göre yorumlamışlar o kısma lafım yok. Diziyi beğenerek izliyorum. ama gençler hala oturmamış.

Kaanı uzun süre izledim ama bu dizide oturmadı, performansı diğer dizilere göre çok düşük, ama son bölüm daha iyidi.

Emreyi oynayan aytaç gençler arasında en beğendiğim oyuncu, ekrana da çok yakışıyor ama daha eksiklikleri var.

Dizinin en zayıf halkası Zeynep ile Damla. Damla güzel ve jenerasyonuna göre başarılı bir kız. ama popi olma güzel gözükme derdinden vazgeçmesi lazım. Işık var ama amacı iyi oyuncu olmak değil popi olmak. Güzel görünme takıntısı var. Bide ses tonunu kullanamıyor. Keşke amacı pyuncu olmak olsa, biraz diksiyon ve mimik (el kolda dahil) eğitimi alsa, role de kendini bırakırsa alır başını gider. Ama şu anda dizinin en zayıf halkası. zengin ve yoksul da yutkunarak konuşurdu aysel özgü sanıyordum ama kendi karakteri konuşmasıymış. Orjinaldeki karakter daha dişiydi o karakteri yorumlayamamış. Ki bu Damlaya verilen 2. şans bence, Zvy de Aysel karakteri senaryo sorunlu olsa da devleşeceği bir karakterdi, kısa süre de bıraktı. İyi reyitng alan hekimoğlunda biraz sıyrılıp kendini role verirse kendini, alır başını gider.

Binnur Kaya ve Tuna Orhan ile çalıştı işin geyiğindeydi, çok bişey kapmadı kısa sürdü dizi, şimdi Timuçin esen, okan yalabık ve ebru özkanla çalışıyor selfiyi eğlenceyi bırakıp ne kaparım diye uğraşıyordur inşallah. Tek damla için değil tüm gençler için geçerli, okul o oyuncular onlara, sosyal medya ve geyikleri bırakıp ne kaparız diye bakmalılar. Çünkü o oyunculardan öğrenecek çok şey var, para versen ders vermezler.

6. Beğenenler;
    DowneyJr (14-02-20), SELVERR (14-02-20), Taraftar (16-02-20)

Durum:
    GoodMood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    100

Aldığı Beğeni: 37

Bahsedilme
    0 Mesaj

İlk bölümü izleyip ummadığım kadar beğendikten sonra bile dizi bir yerde bozmaya başlayacak diye korkmuştum doğrusu fakat 7. bölüm yayınlandığı halde asla öyle bir emare yok hala. Aksine bölümler ilerledikçe karakterler oturdu ve dizi kendini daha da zevkle izletmeye başladı zannımca. Umarım sonuna kadar böyle gider. :)

Alıntı Marvin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu dizide Cameron’un adaptasyonu olan kız aşırı gıcık.Fragmanlarda falan görüyorum.Konuşması falan aşırı itici.Başka bir oyuncu bulsalarmış keşke.Yerlisinde galiba Foreman’ın adaptasyonu mehmet ali’yi sevmiş herkes.Orjinalde tam tersi Chase ve Chase-House dinamiği daha iyiydi.House en çok Chase’i ezerdi ama içten içe en başarılı bulduğu çaylağı da oydu.Burada oynamışlar o kısımla biraz galiba.
    House'un da ilk sezonlarında Foreman/House dinamiği daha etkindi diye hatırlıyorum. Dizide bile karakterler House'a en çok Foreman'ın benzediğinden falan bahsediyordu. Chase ise House'a yalakalık yapıyordu, hatta daha fena şeyler de oluyordu. Chase/House dinamiği daha çok ilk sezonun sonu ve 2. sezonda başlıyordu, özelikle Chase'in babasının gelmesi vs. olayları sırasında yani. Ama Mehmet Ali'nin Foreman'a göre çok daha sevilesi bir karakter olarak yansıtıldığına %100 katılıyorum. Ateş de biraz öyle doğrusu. House'u aynen birebir uyarlasalardı birçok insan Ateş'ten nefret ederdi tahminimce. :)

Şu an şahsen en merakla beklediğim bölüm, House'u izlemiş birçok insan gibi, 3 stories bölümü. Tahminimce sezon finali yapılabilecek bir bölüm. Fakat bazı bölümleri de atladıkları için daha önce de yayınlanabilir. House'ta sezon finali olacak bölüm çok. :) Uzun vadede de en çok 4. sezonun son iki bölümünü heyecanla bekliyorum fakat o bölümlerin çekilmesi en azından bir 2. sezona denk gelecek muhtemelen. Umarım dizi hep böyle başarılı şekilde devam eder. Şahsen House izlememiş insanların da bahsettiğim ve bahsetmediğim nice bölümleri, olayları, karakterleri, hikayeleri izleyip verecekleri tepkileri görmeyi merakla bekliyorum. Herkese iyi seyirler, dizimize bol reytingler diliyorum.
    Konu GoodMood tarafından (14-02-20 Saat 11:22 ) değiştirilmiştir.

8. Beğenenler;
    Taraftar (16-02-20)

Durum:
    nil perisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    KimWooBin&KimJiWon
    Konular
    22
    Verdiği Beğeni
    4

Aldığı Beğeni: 8

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizi gerçekten güzel gidiyor. Ratinglerinin böyle devam etmesini dilerim.
    Okan ve Timuçin esen broculuğu izlemek aşırı zevkli. Ateş ve Orhan ikilisini izlemeği sevdik.
    İpek ve Ateş birbirinden etkileniyor hadi Ateş kendini kötü hisettiği için bir şey diyememiş.
    İpek neden bunca zamandır bir adım atmamış. Orjinalini pek bilmediğim için bu kısmı merak ediyorum.
    Memoli seni her bölüm daha çok seviyorum. Belki de karakterde biraz kendimi görüyorum.Nasıl mı?
    Memoli her önüne gelene koşulsuz inanmıyor. İtiraz ediyor sorguluyor tamda burada kendimi görüyorum.
    Tabi her zaman Hekimoğlu haklı çıksa da kendi düşüncesinin olması ve her şeyi kabul etmemesini seviyorum.
    Genç ekibi sevmeyenler var ben beğeniyorum. Zeynep ve Emre ikilisini çift olarak yakıştırmıyorum en başından beri.
    Zeynep zaten Emre'yi görmüyorum Ateş hocasına aşık sanmakta kendisini. Acaba diyorum gitgide Hekimoğluna benzeyen
    Memoli'ye mi gönlünü kaptırsan. Evet bilmiyorum orjinaline sadık gidiyorlar. Zeynep ve Emre olacak. Ama Memoli ve Zeyno daha iyi olur gibi. Ateş ve İpek yakışıyor onları seviyorum. Zeynep ve Memoli yapmazlar artık Memoli için gelecek karakteri severim belki . Aslı'yı da merak ediyorum .
    İki fragmanda çıktı. Bu hafta vaka sayısı artıyor. İpek'cim yoksa Ateş'i kıskandı mı?
    Ateş Zeynep'le gitmekle neyi düşünüyor. Memoli bey pek bir hızlı çıktı.

Ek olarak bir önce ki evsiz kadın bölümünde yorum yapmadığım için yazayım. Memoli'nin kadına kocası gibi konuşması ve
    Orhan'ın hikayesi çok etkiledi.

10. Beğenenler;
    SELVERR (16-02-20), Taraftar (16-02-20)

Sayfa 18/24 İlkİlk ... 8141516171819202122 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri