Sayfa 11/201 İlkİlk ... 7891011121314152161111 ... SonSon
1001 sonuçtan 51 ile 55 arası

Konu: Hepsi 1 (Arşiv 17)

Durum:
    ALAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Timuçin Özlem Esen :)
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

bölüm özetini okudum da
    ay inanmıyorum ya bu korkut aptalmı? bence aptal ne bu böyle kızı oyalıyo duygularından emin değilsen nie kıza geri dönüyon ya dönmen bişi deil nie kıza evlenme teklifi ediyon

Durum:
    fafak37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    bus...
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı zrtpz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla kudret amcamın ne işi olabilirki orda:icon_whispek sanmıorum ama senin önerilerindede bi gariplik var kardeşim uyuşuo düşünmeden edemiorum olabilirmi die:)superman köy ağasının ikizi çıkarmış:img-hystebu aralar geyiksel düşünmede üstüme yok
    bilmiorum yaa biliorumda bilmiomuyum yada biliorumda bilmek istemio gibimiyim:img-hyste
    bnmde şöle bi soru belirio kafamda acaba loisle superman barıştıktan sonramı bu kurtarma operasyonu yaşanıo ama sanmam sonuçta arkadaşı kaçırılmış o an bunları düşünmez lois.ne şekilde olursa olsun gülmelere doyamıcaz bence:)
    valla şimdi geldim daha :) bende kendimden şüphe duyuyorum baksana elimde delilim yok ama tutturuyorum ne hikmetse kabullen bence :) okadarda olmaz köy ağası falan bakıyorum sen pilot konumuna geçmişsin uçuyorsun
    bence barıştıktan sonradır muhtemelen ama zaten bizim süpermen ayrım yapmıyor biliyorsun kim olursa olsun farketmez bu bölümde aşk,aksiyon,gerilim ne ararsan var

Durum:
    zrtpz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ne Mutlu Türküm Diyene!
    Konular
    2
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı fafak37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla şimdi geldim daha :) bende kendimden şüphe duyuyorum baksana elimde delilim yok ama tutturuyorum ne hikmetse kabullen bence :) okadarda olmaz köy ağası falan bakıyorum sen pilot konumuna geçmişsin uçuyorsun
    bence barıştıktan sonradır muhtemelen ama zaten bizim süpermen ayrım yapmıyor biliyorsun kim olursa olsun farketmez bu bölümde aşk,aksiyon,gerilim ne ararsan var
    kabullendim artık ztn napıcaksın:)pilot moduna geçtim ztn akşamları böle oluorum nedense:)
    superman hep öle özel bi durumu var onun :img-hysteama barıştıktan sonra olması sanki daha bi güzel olur superman loise köyde sen oraya gitme lois sen şöle gel lois der loistee korkuttttt der tamam işte alın size dejavu artık toptan kopuş durumu lois superman severler olarak dökülürüz sokaklara:img-hyste

Durum:
    fafak37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    bus...
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı zrtpz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kabullendim artık ztn napıcaksın:)pilot moduna geçtim ztn akşamları böle oluorum nedense:)
    superman hep öle özel bi durumu var onun :img-hysteama barıştıktan sonra olması sanki daha bi güzel olur superman loise en köyde sen oraya gitme lois sen şöle gel lois der loistee korkuttttt der tamam işte alın size dejavu artık toptan kopuş durumu lois superman severler olarak dökülürüz sokaklara:img-hyste
    Belli Akşamları iş sana yaramıyor galiba :) bence barışık giderlerse köye süper sahneler olur.düşünsene korkut&yasemin tavuk-kuzu peşinde koşuyorlar nekomik yasemin yakal bak yanından geçti yasemin ben yakalayamam canım sen yakala off yasemin hep böyle yapıyorsun falan dilan işte :img-hyste

Durum:
    zrtpz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ne Mutlu Türküm Diyene!
    Konular
    2
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı fafak37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belli Akşamları iş sana yaramıyor galiba :) bence barışık giderlerse köye süper sahneler olur.düşünsene korkut&yasemin tavuk-kuzu peşinde koşuyorlar nekomik yasemin yakal bak yanından geçti yasemin ben yakalayamam canım sen yakala off yasemin hep böyle yapıyorsun falan dilan işte :img-hyste
    yaramıo yaa sıkıntı insana neler yazdırıo:img-hystesen onları o kıyafetlerle düşünsene:img-hystebarıştıklarında gitmeleri o sahneler açısından daha hayırlıcemrenin alerji krizinide düşünemiorum uzun saçları ahenkle dağılmalara doyamıcak:img-hystediğer iki çiftimiz hakkındada bişiler yazsaydı özette çok daha ii olurdu bu gülçinin sonradan çok canı yanıcak ama inatla teoya kayıyo aklı neyse seçimlerr seçimlerr seçimler:icon_whis

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)