Sayfa 10/10 İlkİlk ... 678910
50 sonuçtan 46 ile 50 arası

Konu: Her Yerde Sen - Bölüm Yorumları

Durum:
    qsawe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Milas köylüsü
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    52

Aldığı Beğeni: 59

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Her Yerde Sen - Bölüm Yorumları

Sevgili Kalsedon, dizi romkom olunca ben her yeni dizinin ilk bölümünü izliyorum. İlk bölümün günahı olmaz diyor bazen ikinci bölümü de izliyorum. Bu sayfada çok eski arkadaş var, hadi belki birlikte keyif alırız diye 3. bl de kayıt ettim. Hastanede başladı bölüm ve biz o sahne bitince kayıttaki bölümü sildik.

Tahammül edilir gibi bir senaryo değil. Çünkü uyarlamaymış. Uyarlamalara lafım yok. Hele de Kore işlerine hiç lafım yok ama her şeyi bire bir çevirince ortaya böyle sevimsiz, çok konuşan, ukala, hadsiz bir genç kız çıkıyor. Kore'de de kimse katlanmaz iş yerinde ama bizde hiççç kimse katlanmaz. Kızı olsa tutmaz yanında böylesini.

Keşke biraz yumuşatılsa, biraz bize uydurulsa da senaristlere tercüman - çevirmen yerine senarist desem.

Şanssızlığım Aybüke için hangi kafa ile yazıldığını anlamadığım ama tamamen duygusal olduğundan emin olduğum 'çok başarılı, çok komik, altından çok iyi kalktı' yazılarını okuyup ilk bölümü izlemem. Ya iyice kaliteyi düşürdüler ya da işin duygusal yönü çok yükseldi ki o cümleler yazılıyor.

Bazı oyuncuların ilk işleri oluyor, hadi ilk baş rolleri oluyor, onlar da vasat olabiliyor ama bir ışık görüyorsun, bir yerden yakalıyor ve bak bu yarın iyi oyuncu olacak diyorsun. Demet benim Çilek Kokusunda izleyip olur bu kız dediğim bir oyuncu. RomKomlarda pişti. Güldürmek zordur üstelik ama mimikleri ile bile güldüren birine dönüştü. Polisiye çevirse ya da macera ağırlıklı bir hikayede oynasa çok da başarılı olur. Klip yapmıştı. Çok iyiydi.

Hangi dizide yorumdaştık ben de anımsayamadım ama GB zamanı olabilir.

Afili Aşk da bu sezonun kötünün iyisi. Orada da çok sorun var ama üç yeni romkomun en ayağı yere basanı o.

Bu diziyi izleyenlere keyifli yorumlar, ben bıraktım.

2. Beğenenler;
    mistygirl (19-07-19)

Durum:
    Defneci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    ReyyanMiran
    Konular
    167
    Verdiği Beğeni
    132

Aldığı Beğeni: 687

Bahsedilme
    15 Mesaj

Merhabalar , herkese iyi yorumlar.. Normalde yorumda bulunmayacaktım lakin sizinkileri görünce üstüne bende demek istedim. Normalde bu yaz ben Afilli Aşk ve Benim Tatlı Yalanım dısında diğer dizileri cok iyi bulamadım lakin geçenlerde foxta denk geldim Her Yerde Sen e , fena değil gibiydi İçerigi de tam anlamadığımdan bastan sona acıp izledim birwz diziyi..

Dizi güzel konu itibariyle lakin ben bazı sahneleri sacma buldum.

En basitinden Demir'i sevmeyen Artemim ailesinin saçma planları , davranışları
    İki , Nasıl bir şirket ki parti bile yapılabiliyor
    Üç Burak ve o sarı kafa adamın saçma sahneleri
    Ve dört en önemlisi Aybuke Pusat'ın Selin rolüne yakışmaması.. Gerçekten olmamış ya.. Anladigimiz uzere Selin uçarı kaçarı deli dolu biri.. Ben bu role dizinin en basında yani haberlerse geçen Ozge Gürelin veya Leyla Tuğutlu'nun( ki kendisi Tatlı İntikamdan onaylı gariptir ki çok yakışmıştı Pelin karakterine deliliği doğallığı ve diger bir nokta da Ordaki Sistas grubu yani Simay Pelin Başak gerçekten bu üçlünün hinlikleri uyumları HYS deki üçlüye bin basar) uygun olacağını düsünüyorum. Keşke öylede olsaymiş

Dizinin güzel ve göze batmayan tek noktasi Furksn Andiç ve oyunculuğu.. Adam cidden bu tarz rollere cuk oturuyor

4. Beğenenler;
    deren1970 (08-07-19), yedel (04-07-19)

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    1,322

Aldığı Beğeni: 1,091

Bahsedilme
    0 Mesaj

Diziyi düzenli takip edemiyorum denk geldikçe bakıyorum diyelim..Selin karakteri başlarda aklı başındaydı son bölümlere doğru uçuşa geçti.Demir onun aksine ayakları yere sağlam basan kararlı prensiplerine bağlı biri.

Şirket çalışanlarında bir ciddiyet yok lay lay lom takılıyorlar.Azime 'yi ( Nazmiye miydi yoksa ) sevdim değişik bir tip.Firdevs -Leyla kardeşler pek sevilmemiş itici bulunmuş olabilir.Ben aksine ikisine de çok
    gülüyorum.

Merve-Bora çiftini yakıştıramadım uyumsuz buldum.Vedat Selin'e değil de Merve'ye aşık olsun :) Aşk üç
    genine hayır !

Dizi aman aman iyi değil fakat yaz aylarının boşluğunda fırsat buldukça izlenebilir.

Forum düzelmeye başlamış süper..

6. Beğenenler;
    angelic (14-07-19), Cemned (13-07-19)

Durum:
    angelic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herşeye rağmen iyi kalpli olmaktan VAZGEÇME!
    Yer
    necatitutkunu
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    2,396

Aldığı Beğeni: 763

Bahsedilme
    7 Mesaj

Selamlar herkese
    dün son bölümün tekrarı vardı izledim izleyememiştim çok güzeldi bölüm biraz
    Seline kızsamda bölümü beğendim Demir den hem yardım isteyip hemde arkasından
    iş çevirmesi hoş olmadı bence bakalım neler olacak
    ​

8. Beğenenler;
    yedel (16-07-19)

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    1,322

Aldığı Beğeni: 1,091

Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhabalar,

Forum bir geliyor bir gidiyor anlam veremedim.Umarım bu hız kaybolmaz rabbim bizi forumsuz bırakmasın. Amiin ..

Güzel bir bölüm izledim.Çok çok iyi değildi elbette ama keyif aldım diyebilirim.Firdevs ve Leyla kardeşler beni niye güldürüyor diye düşündüm geçen gün.Onları bir nevi çöpçatan gibi gördüğüm için olsa gerek.Günümüzde görücü usulü evlilikler azaldı biliyorsunuz.Kimse kimseye ara buluculuk yapmıyor.Gençler evleneceği kişiyi tavsiye üzerine almıyor.İşte bu noktada çiftimizi yakınlaştırma çabasında bulunan iki kız kardeşin türlü oyunları beni gülümsetiyor.Yalnız birbirlerine aşık edeceğim derken maddi kayıplara uğradıklarının farkında değiller.Gerçi durumları iyi yani öyle biliyorum.Paraları suyunu çekmez herhalde :)

İbo- Ayda çifti ilgimi çekmiyor şimdilik.Merve- Bora'yı da yakıştıramadığımı önceki yorumumda dile getirmiştim.

Geçtiğimiz bölümde gözüne boya kaçan Selin'e kıyamayıp tişörtüyle gözünü silen Demir efsaneydi..Yaz dizilerinin olmazsa olmazı kaslı vücudunu sergileyen esas erkek konumuna düşmeyeydi iyiydi ama.. Olsun, bu kadar kusur kadı kızında da olur.

Selin'i babası iyi tarif etti.Çok iyi niyetli yardımsever kimseyi kıramayan bir kız.Suistimale açık biri yani.Demir de bunu biliyor.Selin'in kullanılmasına müsaade etmek istemiyor.Keşke Selin, Demir'e tamamen güvenebilse , arkasından iş çevirmese artık.Yaa bir de Demir Beyimiz Vedat'la Selin'i yanlış değerlendirse kızımızı birazcık kıskansa fena mı olur ? :))) Fakat yanlış yollara sapmayasın Vedat kardeş.. Selin'den uzak dur.. Ben seni Merve ile shipliyorum bilesin :)))

Sayfa 10/10 İlkİlk ... 678910

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 10 kullanıcı var. (1 üye ve 9 konuk)

1. Boncuk :-)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri