Sayfa 6/10 İlkİlk ... 2345678910 SonSon
50 sonuçtan 26 ile 30 arası

Konu: Her Yerde Sen - Bölüm Yorumları

Durum:
    Sinem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Ankara
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    318

Aldığı Beğeni: 209

Bahsedilme
    19 Mesaj

Standart Cevap: Her Yerde Sen - Bölüm Yorumları

Selin ve Demir’i ben de yakıştırdım, bir yaz dizisine göre de yeterli senaryoya sahip güzel karakterler olmuşlar. Başlangıçları güzel olmuş umarım tadında kısa bir dizi olur.

Demir’i ilk kez izlediğim için oyunculuğu hakkında yapabileceğim bir yorum henüz oluşmadı ama Selin... Aybüke Hanım’ın bir önceki dizisinden Doktor Bahar karakterinden sonra Selin’e alışmak biraz zor oluyor, Bahar’a göre Selin daha uçarı, yukarıda bir arkadaş Furkan bey için araya vakit girmeliydi demiş kesinlikle kayılıyorum bu duruma Aybüke’de vakit girse bile insan aşina olduğu tavırları arıyor. Alışmak biraz zaman alacak gibi

Durum:
    carmilla34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    14

Aldığı Beğeni: 58

Bahsedilme
    0 Mesaj

demet özdemir ve özge gürel olmasın da kim olursa olsun diyecek duruma geldim şu romantik komedi dizilerinde. hep aynı yapmacık tavırlar, itici mimikler.romantik komediden sogudum sayelerinde.nihayet bu yeni sezonda varlık gösteremeyecekler.çok mutluyum
    tam olarak seyredemesem de diziyi begendim.aybüke dogal ve ümit vadeden bir oyuncu.furkan'la uyumu da gayet iyi olmuş.yalnız ayda ve ibo ikilisini daha fazla merak etmekteyim.başrolü zorlar bu çift.

3. Beğenenler;
    dajavu (16-06-19), deren1970 (17-06-19), juventus (17-06-19), seval2005 (17-06-19)

Durum:
    seval2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Frankfurt
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    514

Aldığı Beğeni: 216

Bahsedilme
    0 Mesaj

Herkese merhaba..

merakla bekledigimiz yeni yaz dizimiz "Her Yerde Sen" ile tanistik nihayet.. Romantik Komedi seven herkese hayirli olsun!

Ilk bölümde hikayenin özünü anlamamiz icin hazirlanan kurguyu bölüm bittiginde sahsen biraz abartili buldum. Kahramanlarimizin cevresindeki "kimin-kimin-nesi" oldugu tam olarak anlasilmayan bir cok insanin yasadigi ve sadece tek bir güne sigdirilan birbirinden tuhaf olaylar zincirini takip ederken ben biraz yoruldum..

Farklilik yaratmak adina bisiklet üzerinde büyük bir telasla veterinere yetistirilen ama hasta bile olmayan bir balikla baslayan bir günde o kadar cok sey yasandi ki o bir gün bitmek bilmedi gibi geldi bana...

Elbette benim böyle algiladiklarim yasimla ilgili olabilir. Genc forumdaslarimizin olaylarin akisindaki süratten benimkine benzer bir rahatsizlik duymadiklarini yorumlarinda okursam sevinirim...

Birinci bölümde seyirci olarak kahramanlarimiz hakkinda bir cok bilgi edindik. Ama olan-bitenler arasinda bir baglam kurabilmemiz icin sabirli olmamiz gerektigi de kesin. Önümüzdeki bölümlerde karakterleri biraz daha yakindan tanidikca ayri ayri sevecegimizi umuyorum..

Ve Demir´in cevresindekilere gösterdigi asiri sertliginin ve Selin ve arkadaslarinin bana göre fazla gereksiz ve cok konusan hallerinin ve cok tepkili tavirlarinin azicik azalmasi gerektigini, böylece genc-yasli tüm izleyenlerin daha cok keyif alacagi bir yazlik ask-hikayesiyle hepimizin mutlu olacagimizi düsünüyorum...

Yapimda emegi gecen herkese tesekkür ediyor, yollarinin acik ve uzun olmasini diliyorum..

Sevgiler - selamlar...
    Konu seval2005 tarafından (17-06-19 Saat 11:58 ) değiştirilmiştir.

5. Beğenenler;
    deren1970 (17-06-19)

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2,214

Aldığı Beğeni: 1,294

Bahsedilme
    2 Mesaj

Ben Geldimmmmm

Tüm HYS İzleyenlerine sevgiler, selamlar efendim. Sevgili arkadaşım Seval2005 ciğim yaklaş yamacıma öpücem seni Yine pembiş gözlüklerini takmışsın bu diziyi izlerken o belli Ben senin kadar pamuk şeker kıvamında değilim dizi hakkında çünkü Öpme sebebime gelince Demir'in haraketleri Selin ve arkadaşları konusunda yazdıklarına sonuna kadar katıldığım için, tabi bir de çok özlediğimden seni

Yeni başlayan Çarşamba-Perşembe ve Cuma günü yayınlanan bu üç yeni dizinin ilk bölümlerine bakınca üzgünüm ama diğer dizilerden daha çok beklentiye girdiğim bu diziden beklediğim karşılığı ilk bölüm olarak alamadım maalesef Şimdi ALINTI dizi ise bu dizi, alıntı olsa bile Selin ve arkadaşlarının işyerinde parti olayı ve sonrası bana fazla geldi. Hiç bir yer kalmamış allah aşkına da işyerinde o tarz parti vermeler ve sonrası Aybüke'yi severim Doktor Bahar karakterini hatta kısa süren ŞT dizisindeki Verda karakterini de sevmiştim ama Selin karakteri ve tepkileri beni nasıl desem rahatsız etti. Biraz daha yumuşamış yumuşatılmış tepkili Selin karakterini izlemeyi yeğlerim sanırım

İşyerinde SEVGİLİLİK DURUMU na gelince, bazı işyerleri buna müsade etmiyorlar ama bu demek değil ki iş saatleri dışında sevgilinizle beraber olmayacaksınız Demir'in aşırı tepkisini yumuşatmaya çalışan içine pembiş gözlükle olaya bakma durumu kaçan izleyici olarak yazıyorum sanırım şu an bu sözleri

Neyse inşallah ikinci bölüm daha iyi şekilde yazılmış olur ve karakterler/tepkileri göze çok batan bir dizi olmaz HYS dizisi

7. Beğenenler;
    seval2005 (17-06-19)

Durum:
    seval2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Frankfurt
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    514

Aldığı Beğeni: 216

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sevgili Fatoscum ben de seni sevgiyle, özlemle kucakliyor, güzel yüreginden ve yanaklarindan öpüyorum arkadasim..

Uzun zamandir yeniden ortak sevecegimiz bir dizinin basliginda bulusmayi istiyorduk canim ama bir türlü denk getirememistik... Dur bakalim bu sezon bizim dilegimiz gerceklesecek mi, görecegiz insallah...

Oyuncu genclere, teknik ekibe elestiri olarak tek bir sözüm yok cünkü rahatsizlik veren bir durum yok ama senaristler sanki sözlesmis gibi hep ayni karakterleri yaziyorlar kardesim! Ne yapalim, biz de bekleyip bu yaz bizi nelerle oyalamak istediklerini görelim.... Daha ilk bölümlerde vazgecmek yok! Ben diyorum ki, bu yeni kahramanlara birer sans verelim, hikayelerini sevmek icin izlemeye devam edelim...

Sevgiyle kal...

Herkese sevgiler-saygilar..

9. Beğenenler;
    deren1970 (18-06-19)

Sayfa 6/10 İlkİlk ... 2345678910 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 12 kullanıcı var. (1 üye ve 11 konuk)

1. Boncuk :-)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri