Sayfa 20/33 İlkİlk ... 1016171819202122232430 ... SonSon
161 sonuçtan 96 ile 100 arası

Konu: Her Yerde Sen - Bölüm Yorumları

Durum:
    LimonCicegi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Konular
    35
    Verdiği Beğeni
    1,130

Aldığı Beğeni: 435

Bahsedilme
    4 Mesaj

Standart Cevap: Her Yerde Sen - Bölüm Yorumları

Alıntı yedel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba ,

Önce fragmanı yorumlamak istiyorum.Selin ,Demir 'in yaptıklarına anlam veremiyor ,arkadaşlarına mahçup oldu. Bünyesi mi zayıf bilmiyorum bayılıyor Burak 'ın kucağına düşüyor. Demir Bey diyeceksiniz derken Demir 'in sesi çok sert çıkıyor.İlişkilerinde en başa dönüldü. Mesafeli ,kuralcı Demir 'i umarım çok fazla katlanmak zorunda kalmayız. Selin ,intihar mı ediyor orasını anlayamadım. İnşallah fragman yanıltmacasıdır. Her zorlukta sorunlardan kaçmak için canına kıymaya kalkışan güçsüz bir Selin asla istemiyorum. Onun gibi bıcır bıcır , hayat dolu bir kıza bir erkek yüzünden intihar etmesini yakıştıramam.Bu şekilde canına kast ettiği acıdığı için Demir Selin 'i bağışlayacaksa hiç bağışlamasın daha iyi. Elinde olmayan sebeplerden hastalanırsa ona bir şey demem amenna ..
    Bence intihar etmez Selin. Cok kırıldı incindi ama o kadar güçsüz bi kiz değil.
    Daha once içtiği kas gevşetici veya sakinleştirici bi hap olabilir o. Kas gevseticiyi de iki tane almisti da ne hale gelmişti. Ilacın etkisiyle derin uyumustur bence. Belki Demir bi an intihar ettigini düşünebilir.. o sahne sanirim ayni günün devamı. Üzerlerinde ayni kiyafetler var.

Alıntı yedel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Not : Sevgili LimonCiceği ,bölümü izledikten sonra bölüme dair izlenimlerinizi öğrenmeyi çok isterim bekliyoruz :))
    En kisa zamanda izlemeye çalışıp yazacagim Yelizcim

Senin de yorumunun devamını bekliyoruz

2. Beğenenler;
    yedel (31-08-19)

Durum:
    Elaaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İzmir...
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    1,136

Aldığı Beğeni: 1,506

Bahsedilme
    5 Mesaj

Bir yaz dizisine yorum yapmamistim simdiye kadar ama sevdim bu diziyi...
    Son izledigimiz bolumde , Demir in duygularini anlasamda tepkilerini cok sert ve acımasız buldum..
    Yaraları var...ve bu yaralar sayesinde hayata tutunuyor sanki..akışa bırakmıyor hic bi duygusunu..Selin in varligi ayarlarını bozdu...
    Herseyin ortaya cikacagi ve Erendil in böle tepki verecegi belliydi sasirmadim..sadece bi sey dikkatimi cekti bi konuşmalarında bu eve gelin getirecegim gibi bi muhabbet döndü aralarinda..bak senin hayatının icindeyim derken,aslinda Selin onun hatasının içine girdi...evet hatasinin..ofkelerinin..eksikliklerinin ,acilarinin..güvenmeyi ogrenmeye baslarken guvensizlik yasamasi kötü oldu evet ama,Selin o evde olmasa bir gun o ev bos gelecek..nasil toparlanir uzarmi cabuk birlesilir mi bilmiyorum ama bu eve yeniden Selin gelirmi gelin olarak ince bi nüans gibi geldi bana..bi seyler bi seyler..
    Konu Elaaya tarafından (02-09-19 Saat 09:36 ) değiştirilmiştir.
    Saklamaya çalışma nafile ..
    Sevda ,çocuk gözlerinden uyku gibi akıyor ...

4. Beğenenler;
    LimonCicegi (01-09-19), mimoza17 (01-09-19), yedel (01-09-19)

Durum:
    CrazyWOW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    003003
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    3

Aldığı Beğeni: 33

Bahsedilme
    0 Mesaj

Demir'in yaptigi tek yanlis bana göre Selin'i yanina cagirip bir aciklama istemesi olacakti. direkti baskalarindan dinledigiyle Selin'i kestirip atti. Demir yerden gôge kadar hakli, kac defa sordu selin'e bana anlatmak istedigin birsey varmi diye, Selin hep sustu. hatta bir kadinin evine gittiklerinde, demir sordu 'bi an benden kurtulmak icin bu kadini basima sardiginizi dusunecem' dedi. Selin'in orda firsati vardi, söyleseydi.
    Simdi 2 bôlüme aralari duzelir belki, ama Alara Demir'in yalan'a karsi hassasiyetini biliyor. Eminim Selin ve Demir arasinda hic bir yalan kalmasa bile, Alara ne eder ne yapar, Selin'in tekrar saklamasi gereken bir yalan bulur ve bu cifti kesinlikle ayirir. Ama orjinal dizide ask yasaginin bir sebebi varmis ve gecmiste yasanan bir olaydan dolayi olmus. Bûyuk ihtimal: Demir zamaninda birine is yerinde asik olmustur, ayrilirken yasadigi acidan dolayi bu yasagi getirmistir.Yalan: annesinin babasini terk etme sebebiydi, o yuzden yalana tahammulu yok ve affetmiyor. Biliyorki yalan yuva yikiyor,. Ask yasagida is yerinde birine asikti ve buyuk bir darbe yedi, o yuzdende is yerinde ask yasamaya yasak getirdi. Ama dedigi dogry cogu sirkette uygulaniyor bu. ben Belcikada yasiyorum, belediyede calisiyorum, benim bolumden biriyle sevgili olursam, ya ben ya sevgilim yada esim baska bolume gecmek zorunda.
    Akıldan büyük nimet, zekâdan da ağır yük tanımıyorum.... N.F.K

6. Beğenenler;
    Elaaya (02-09-19), LimonCicegi (02-09-19), yedel (02-09-19)

Durum:
    Elaaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İzmir...
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    1,136

Aldığı Beğeni: 1,506

Bahsedilme
    5 Mesaj

Demir in hatasi bence de Selin e sormadan,aciklama beklemeden fevri bir sekilde kararini uygulamasi oldu...
    O ellerinizi hemen masamdan cekin diyor...O ellerinizi ! Cok üzücü...
    Selin eline kac kez fırsat geçmesine ragmen yalana asla tahammulu olmayan Demir e durumu izah edebilirdi...ama bi telefon konusmasinda sen hakliydin,bu ben.degilim ,soyledigim yalanlar vs vs deyince Demir onu teselli etmis istemeden yapiyosun sevdiklerini kirmamak icin minvalinde konusmustu..
    Kizin huyunu biliyor..kendinden cok etrafini dusunen biri bencil degil Selin...üstelik istemeden oldugunu Demir de anladı...sormaliydi.
    Kim kimin sinavi bu hayatta bilinmez..koselerim oldugu icin koselerime carptigin icin ozur dilerim dedi..o.koseleri selin törpuluyordu...anlamadan ve dinlrmeden hareket ettigi icin haklida olsa Demir in sürünmesi ve aci çekmesi gerektigini dusunuyorum..umarim bir gun sevdigi kadin ve kararlari arasinda cidden kalir..babasini anlamak icin yasamasi gereken seyler var...babasinida dinlemiyor belli...
    Arkadaslarim kalmami istiyor dediginde gell Selin dedi demir ve selin geliyorum dedi..istedi ve gitti...ince ayarlar var Demir cim ..ruhunu bi yere indir artik birak yukarda tutmayi..baban gibi olmamak adina kendin olabilmeyi erteleme..babani dinle,Selin i dinle..ondan sonra on bir de..
    Konu Elaaya tarafından (02-09-19 Saat 17:09 ) değiştirilmiştir.
    Saklamaya çalışma nafile ..
    Sevda ,çocuk gözlerinden uyku gibi akıyor ...

8. Beğenenler;
    Frances (02-09-19), kübra_naz (05-09-19), LimonCicegi (02-09-19), yedel (02-09-19)

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    1,585

Aldığı Beğeni: 1,360

Bahsedilme
    0 Mesaj

Selamlar,

Bölüm yorumunun devamı gelecek yazdım, fırsat bulup yazamadım. Daha fazla geciktirmeden eksik kalan yerlere değineyim o halde :

Burak 'ın seslenişiyle bizimkiler kendine geldi , ayrılmak zorunda kaldılar. Selin :Ateş yanıyor hala , söndürmemiz gerekmiyor mu ? Demir : Evet, böyle bırakamayız, etrafa sıçrarsa her yer yanar.Ben söndürürüm. Selin : Söndür o zaman. Repliklere geeel.

Burak 'ın elini Selin 'in omzuna atması , Selin 'in rahatsızlığı , otelin gönderdiği araç geldiğinde Burak 'ın Selin 'i yanına davet etmesi karşısında Demir 'in rahatsızlığı , bakışlarıyla Selin 'in Demir 'den onay alması.. Çok beğendim..Demir 'in evden ayrılmaya hiç niyeti yok hatta eve gelin getirmek istiyor. Aklında Selin 'den başka kim olabilir ki ? Zaten şimdiden aynı evde yaşıyorlar, yavaş yavaş birbirlerini tanımaya da başlıyorlar, evlilik hayatına alışmakta zorluk yaşayacaklarını düşünmüyorum.Demir, Selin 'in huyunu suyunu kapmış, hangi durumda ne refleks yapacağını biliyor bundan iyisi can sağlığı :) İkilinin uyurken birbirlerine bakmalarına, şefkat dolu öpücüklerine bayılıyorum. Mümkünse uyanıkken de böyle sevsinler :)) İlk bölümde Selin , uykulu kafayla Demir 'le aynı yatakta yatmıştı, geldin mi Peter Pan demişti hatta. İşte o sahnedeki sarılmayı pek bi sevdim. Aynı sarmaş dolaşlığı yeniden yazabilir misiniz ? Please.

Demir 'in yaşadıkları itibariyle hayatına birini alabilmesi ,güvenebilmesi kolay değil.İlk kez kardeşi bildiği Vedat dışında kalbini ,ruhunu birilerine açmaya çalışıyor.Selin 'in bu noktada sabırlı olması gerek işte ,bazen çok sabırsız davranıyor ve Demir 'i bunaltıyor :) Unutmadan söyleyeyim Selin dedi ya Demir 'e " Öpüştüğümüzü yoksa Vedat 'a anlattın mı ? diye. Demir bunun üzerine ters ters baktı Seline ve çok geçmeden Selin 'i öptüğünü Vedat 'a söyleyiverdi. Söylemese daha iyi olurdu sanki. Kız kıza muhabbetlerde hoş karşılanabilir de erkek erkeğe muhabbetlerde böyle mahrem bir konunun konuşulması benim hoşuma gitmiyor.

Ayrıca SelDem çiftimiz birbirleri ile ilgili en ufak sorunda bile konuşmak yerine evi terkedip arkadaşlarıyla mı dertleşecekler ? Başkalarının müdahalesi olmadan iki yetişkin gibi karşılıklı çözemiyorlar mı sorunlarını ? Neyse bu durumu geçici algılamak istiyorum.Henüz çok yeniler bakalım :))

Bazı arkadaşlar da yazmış ,Demir 'in işyerinde aşk yasağı koymasının altında kötü bir anısı olabilir ,ben de baştan beri aynı şeyi düşünüyorum.

İyi yorumlar.
    Konu yedel tarafından (10-09-19 Saat 20:47 ) değiştirilmiştir.

10. Beğenenler;
    Elaaya (02-09-19), kübra_naz (05-09-19), LimonCicegi (02-09-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 66 kullanıcı var. (7 üye ve 59 konuk)

1. istisnai,
  2. elifck,
  3. Hayaloglu,
  4. Boncuk :-),
  5. zorlu ikili,
  6. ByKubush,
  7. LimonCicegi

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri