Sayfa 21/33 İlkİlk ... 1117181920212223242531 ... SonSon
161 sonuçtan 101 ile 105 arası

Konu: Her Yerde Sen - Bölüm Yorumları

Durum:
    Elaaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İzmir...
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    1,136

Aldığı Beğeni: 1,506

Bahsedilme
    5 Mesaj

Standart Cevap: Her Yerde Sen - Bölüm Yorumları

Aklima bisey daha geldi yine geldim...
    Bu Erendil, Vedat in da Selinden hoşlandığını anlayip ,anlamiyosunnn anlamiyosunnn diye honkurup durup ne yaptığını, hatasinin ne oldugunu bilmeyen kiza ,Vedattan daha once ozur diledim diyemi yapiyosun sana ilk gelip anlatmadim diyemi tum bu davranislarin ..bugun seninle cok guzel seyler hayal etmeme sebep olup,simdi Alarayla Paris icin hevesli olman niye derken kendi riyakarlik yapmis olmuyormuydu ?
    Söyle o zaman en yakinim,oda senden hoslanmis bende senden feragat ediyorum de...niye kacak guresti ? Kizin Vedat in ondan hislanmasi icin en ufak bir umit vermesi gibi bir durumda yoktu ustelik..baska baska karışmıştı is...ama ne oldugunu anlamadan surekli darbe yedi Selin ..kafasi baya karisti..
    He Erendil ?Vedat in Selinden hoşlanması Selin in sucumuydu ?
    Düşündüm de sen de az degilsin hani..
    Konu Elaaya tarafından (02-09-19 Saat 21:40 ) değiştirilmiştir.
    Saklamaya çalışma nafile ..
    Sevda ,çocuk gözlerinden uyku gibi akıyor ...

2. Beğenenler;
    LimonCicegi (03-09-19), yedel (02-09-19)

Durum:
    Hayaloglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Bartın
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 26

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizinin başından beri Demir karakteri yalanı hiç sevmeyen,yalanla yaşamayı bilmeyen biri olarak tanıtıldı izleyiciye.Bunun tam sebebi henüz gösterilmese de gelecek bölümlerde mutlaka değinilecektir.Hal böyle iken,bir sürü de fırsat varken yine yalanlarla hiç ummadığı bir anda karşılaşması insana doğal olarak bu tür tepkiyi verdirir.Üstelik dizi karakterini hadi boş verelim,kendi hayatımızdan düşünelim.Bir insanın en zayıf olduğu zaman aslında en mutlu olduğu zamandır ne gariptir ki.Çünkü hiç bir şeyi gözü görmez o an,mutluluk çok sarhoş edici bir durumdur,savunmasız kalırsın ani değişkenlere.Basit bir örnek ; sen elin sevdiğinin elinde sarmaş dolaş toz pembe hayaller kurarken,aynı anda karşındakinin kafasında ayrılık planları yapılıyor olabilir.Ailevi,psikolojik,kültürel..Adına her ne derseniz deyin ama sonuçta bu tür yaşanmışlıklar da var.Ve işte böylesi yaşanmışlıklar insanın beynine öyle bir saplanıyor ki,10 sene de geçse silemiyorsun,her şeye ön yargı ile yaklaşabiliyorsun.

Aslında dizide şu an gerçekleşen durum da bu tür bir ön yargıya saplanma durumu.Demir'in geçmişi geleceğine hükmediyor.Ben burada yorumda bulunurken ,genelde senarist hanımefendilere tutarlılıklarından dolayı tebriklerimi sundum.Olması gereken şekilde kurgulamışlar senaryoyu.Tabi izleyici kendi gönlündeki senaryo ekrana yansıtılsın istiyor .

Kendi görüşüme göre gerçek hayat ile bağlantı yaparak karşılaştırma yaptığımda Demir haklı oranım en az %51.Aslında yorum yapan her üyenin dediği gibi iki taraf da haklı ama terazide ağır basması gereken taraf dizinin hikayesine göre Demir.Çünkü Selin tarafına çok fırsat verildi,hassasiyetler kesin dille belirtildi.Nasıl ki şirket kapısında pat diye bir gerçek söylendi,diğer gerçekler de o şekilde söylenebilirdi aniden taraflar arasında.

4. Beğenenler;
    Cemned (03-09-19), LimonCicegi (03-09-19), yedel (02-09-19)

Durum:
    LimonCicegi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Konular
    35
    Verdiği Beğeni
    1,130

Aldığı Beğeni: 435

Bahsedilme
    4 Mesaj

Herkese merhaba arkadaşlar
    Bölümü daha yeni izleyebildim malesef..

Bu arada güzel bir 2.fragman cıktı..

Selin i intihar etmis sanıp endiselen bir Demir,
    Israrla anlamak istemeyen kizlara Demir e asik oldugumu söyleyen Selin,
    Kaza yapan Burak,
    Ve en keyiflisi Alaraya kafa tutan Selin,
    Ve yine Alaraya is bitti diyen Demir..

Bölüm yorumumu malesef sonra yazabileceğim..
    Öpüldünüz..
    Hepinizin yüreğine yorumlarona sağlık..

6. Beğenenler;
    yedel (03-09-19)

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    1,585

Aldığı Beğeni: 1,360

Bahsedilme
    0 Mesaj

Tatliş dizimizin ikinci fragmanı gelmişş , oleey.

Selin, baktı ki arkadaşları hala olayı anlamamakta direniyor ( jeton köşeli olunca tabi ) kendisi açıklamaya karar veriyor.Yer gök duysun o halde : Selin Demir 'e aşık.Bundan sonra Burak 'la baş göz etmeye, olur olmadık hayaller kurmaya son verirler umarım.Burak demişken kaza yapıyor sanırım, yapsın sakıncası yok benim için hükümsüz ne de olsa :) Bu sayede Selin hastanede filan kendisini ziyaret eder belki de Demir Beyimiz küçük bir kıskançlık krizine girer :) Bayılırımmm..

Demir , Alara 'ya anlaşma bitti hesap kapandı derken iş anlaşmasının bittiğini söylüyor herhalde. Allahım yoksa Alara 'dan kurtuluyor muyuz ? Hadi inşallah . Demir 'in portresini yapmış bi de , büstünü de yapsaydın bari hey yarabbi !

Sevgili LimonCiceği, çok haklısınız Selin gibi yaşam enerjisiyle dolu bir kız kendi canına kıymaz. İçim rahatladı oh be ! İçtiği ilaç yüzünden ateşi filan çıktı herhalde ki Demir duşa sokuyor hemen. Sarı tişörtü geçen bölümün sonunda giydiğine göre Selin 'in hastalanması aynı günün akşamı gerçekleşecek. Demir 'ciğim nasıl da endişeli . Oh olsun, kızın ruhunu öldürdün , insanın önce ruhu hastalanır sonra kendisi..Selin, rüyamda beni seviyordun diyor , duşa sokmadan önce kızı sarıp sarmalamış , öpüp koklamış olmalı .Kızcağız da bunu rüya sanıyor ve sayıklıyor zaar.

Oradan bu tarafa geçmeyeceksin ne demek Selin Efendi ? Evi de ikiye ayırsaydın bari.İlk gün öfkeli olması olağan da diğer günler dilerim yumuşar biraz. Yumuşamazsa ben kahrolurum be ya .

Neysee ,özet ve bölüm resimlerimiz de gelsin de bölüm öncesinde neler olabileceğine dair teoriler sıralayalım :) Şimdilik bu kadar..

Not : Sevgili Elaaya , siz Demir 'e saydırınca ister istemez ben de etkilendim. Feminist damarım kabardı :) Demir 'in bölüm sonuna doğru gönlümüzü almasını bekliyorum. Hadi koçum !

Hayaloglu , sizi erkek tarafı gördüm :))
    Konu yedel tarafından (03-09-19 Saat 22:24 ) değiştirilmiştir.

8. Beğenenler;
    LimonCicegi (03-09-19), mimoza17 (05-09-19)

Durum:
    Hayaloglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Bartın
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 26

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı yedel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tatliş dizimizin ikinci fragmanı gelmişş , oleey.

Selin, baktı ki arkadaşları hala olayı anlamamakta direniyor ( jeton köşeli olunca tabi ) kendisi açıklamaya karar veriyor.Yer gök duysun o halde : Selin Demir 'e aşık.Bundan sonra Burak 'la baş göz etmeye, olur olmadık hayaller kurmaya son verirler umarım.Burak demişken kaza yapıyor sanırım, yapsın sakıncası yok benim için hükümsüz ne de olsa :) Bu sayede Selin hastanede filan kendisini ziyaret eder belki de Demir Beyimiz küçük bir kıskançlık krizine girer :) Bayılırımmm..

Demir , Alara 'ya anlaşma bitti hesap kapandı derken iş anlaşmasının bittiğini söylüyor herhalde. Allahım yoksa Alara 'dan kurtuluyor muyuz ? Hadi inşallah . Demir 'in portresini yapmış bi de , büstünü de yapsaydın bari hey yarabbi !

Sevgili LimonCiceği, çok haklısınız Selin gibi yaşam enerjisiyle dolu bir kız kendi canına kıymaz. İçim rahatladı oh be ! İçtiği ilaç yüzünden ateşi filan çıktı herhalde ki Demir duşa sokuyor hemen. Sarı tişörtü geçen bölümün sonunda giydiğine göre Selin 'in hastalanması aynı günün akşamı gerçekleşecek. Demir 'ciğim nasıl da endişeli . Oh olsun, kızın ruhunu öldürdün , insanın önce ruhu hastalanır sonra kendisi..Selin, rüyamda beni seviyordun diyor , duşa sokmadan önce kızı sarıp sarmalamış , öpüp koklamış olmalı .Kızcağız da bunu rüya sanıyor ve sayıklıyor zaar.

Oradan bu tarafa geçmeyeceksin ne demek Selin Efendi ? Evi de ikiye ayırsaydın bari.İlk gün öfkeli olması olağan da diğer günler dilerim yumuşar biraz. Yumuşamazsa ben kahrolurum be ya .

Neysee ,özet ve bölüm resimlerimiz de gelsin de bölüm öncesinde neler olabileceğine dair teoriler sıralayalım :) Şimdilik bu kadar..

Not : Sevgili Elaaya , siz Demir 'e saydırınca ister istemez ben de etkilendim. Feminist damarım kabardı :) Demir 'in bölüm sonuna doğru gönlümüzü almasını bekliyorum. Hadi koçum !

Hayaloglu , sizi erkek tarafı gördüm :))
    Şu durumda evet ,erkek tarafı,çünkü daha fazla haklı olan Demir.Bir bölümde aynen şu cümleler döküldü Demir'in ağzından "Ben sana yalan söylemedim.Senin için yalan söyledim ama sana asla yalan söylemedim." Ve aslında bu cümleleri söylemeden önce,yalan ile ilgili çok acı bir gerçeği de söylemişti "Düşündüğün kadar basit değil,hareketlerinin sonuçları var.Sen yalan söyleyerek dolaştığında bir taşı oynatıyorsun,sonra her şey domino taşları gibi yıkılmaya başlıyor." Ne güzel de anlatılmış ,dile getirilmiş yalanın zararları.Aslında küçük gördüğümüz pembe yalanlar var ya,gün gelir o pembe yalanların bile eziyetini çekebiliriz.

Ha diyebilirsiniz ki ; yüzleşme sonrası tepkinin dozu fazla,karşısındakini dinleyip de ona göre tavır almalıydı.Haklısınız.Ama bu haklılık,sebep olunan haksızlıktan daha yüzdeli bir haklılık olmuyor maalesef.

Bir de ek not olarak ekleyelim , sadece bu konuda erkek tarafı,yoksa dizi genelinde kesinlikle birlikteliklerinin tarafıyım

10. Beğenenler;
    Nergiz Bloom (04-09-19), yedel (04-09-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 66 kullanıcı var. (8 üye ve 58 konuk)

1. lazuli,
  2. istisnai,
  3. elifck,
  4. Hayaloglu,
  5. Boncuk :-),
  6. zorlu ikili,
  7. ByKubush,
  8. LimonCicegi

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri