Sayfa 25/33 İlkİlk ... 15212223242526272829 ... SonSon
161 sonuçtan 121 ile 125 arası

Konu: Her Yerde Sen - Bölüm Yorumları

Durum:
    kübra_naz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    146

Aldığı Beğeni: 291

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Her Yerde Sen - Bölüm Yorumları

Alıntı yedel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her zaman aldığım o keyfi bu sefer alamadım .Bölüm sonunda yüzümde şapşal bir gülümseme olurdu ,bu sefer koskocaman bir hayal kırıklığı hissediyorum. SelDem 'in arası bozuktu onun da etkisi var tabi. Karışıktı ,sahne geçişleri de hızlı oldu. Gülmek istedim ,gülünecek bir durum da pek yoktu. İlk yarım saati de kaçırdım maalesef.

Bora 'ya saydırmak istiyorum öncelikle.İşsiz kaldın tamam bu çok kötü bir durum ,evlendiğini öğrenince ailenden de veto yedin ,bakmakla yükümlü olduğun bir kişi kalmadı. Hayatındaki en önemli kişinin Merve olması gerekiyorken ,karısına bakmakla yükümlüyken Merve 'yi ev arkadaşının bulunduğu eve nasıl götürmeyi düşünebilir ? Ben erkek olsam hayatta karımla arkadaşımın ( en yakınım bile olsa ) aynı evde kalmalarına müsaade etmem. Tek odalı küçük bir daire bulurum ,iş bulana dek o yerde kalırım. Bir erkek olarak bu kadar aciz olması beni üzdü. Burak ,dairesini teklif etmese kılını kıpırdatacağı yoktu. Evlendiysen bazı şeylere göğüs germelisin ,evden kovulmuş karına sahip çıkmalısın.

Bu yeni Demir 'i sevemedim. Selin 'e açıklama bile yapmadan trip atıp durdu. Senaristlere de bravo ,her olayda Selin kabahatli olsun ,yalancı olsun. Demir de sütten çıkmış ak kaşık olsun. Vedat 'ı takdir ediyorum. Selin 'le Demir kadar vakit geçirmedi ama maşallah Selin 'i ondan iyi tanıyor. Demir 'in zekasına ne oldu ?

Yeni oyuncu geleceğini öğrendim öğreneli Alara 'dan kurtulacağımıza sevinemiyorum. Bir bölümcük olsun Demir 'in etrafında bir kadın görmeyeydik ne olurdu sanki. Boşluk yapmayalım demişler ,eski nişanlısını getirecekler. Selin ,bahtsız kızım çekeceğin çile var be güzelim.. Bu kız şimdi Selin 'i kızdırmak için karşısına geçer ve neler neler söyler .Bazı tahminlerim yok değil . " Demir onu sever ,bunu sever ,bizimkisi ilk görüşte aşktı ,birlikteyken şunu yapardık bunu yapardık ,hala beni seviyor ." falan da filan. Kıskan Selin senin kaderin bu ,biri gidiyor biri geliyor nasıl olsa ,çok bereketli bir adama aşık oldun ..

Demir , Alara 'ya ağzının payını tam olarak veremedi ,eksiklik vardı sözlerinde bilmiyorum belki sadece ben bu şekilde düşünüyorumdur. İki yıl önceki gönül yarası teşrif ediyor şimdi ,eli kulağındadır. Benim tahminim Demir 'in şirketinde çalışacak olması. Selin 'in de içi içini yer ,acaba hala onu seviyor mu ,belki unutamadı ,tekrar ona döner mi diye kafasınde kurar mı kurar.

Sözün özü bölümü sevemedim napalım bu da nazar boncuğu olsun . Fragman bari güzel olsun da ağzımın tadı yerine gelsin. Tanıtımda Eylül 'ü görmeye hazır değilim ,umarım uzun süreli kalmaz.
    Sevgi Yedel yazdıklarına imzamı atarım. Özellikle Bora kısmına.Yahu adam yeni evli ama bekar evinde ev arkadaşıyla yaşatacak karısını onu geçtim.Yahu sen bu şirkette 1 aydır falan mı çalışıyorsun.Büyük bir şirkette çalışıyorsun güzel bir işin var hiç mi köşede paran yok?Gidip bir pansiyonda kalacak paranda mı yok.Bu dizide İbo ve Vedat dışında sağlam karakterli kimse yok.Esas çiftte dahil.

Fragmanı ve özeti kim hazırlıyorsa özenmiyor. Tatil sonrası gösterilen sahne diğer haftaya aitti.Şimdi özette yazılmış olan son sahnede sanırım haftaya ki bölümün son sahnesi. Zira fragmanda Eylül falan yok.Fragman güzel büyük ihtimal seldem güzel bir gece geçirdikten sonra eve gittiklerinde Eylül gelecek.Oyuncu zaten hep fettan rollerde oynamış yine öle bir karakter olacak belli.Neyse Allaht'an Selin kendini ezdiren bir kız değil.

2. Beğenenler;
    LimonCicegi (10-09-19), yedel (07-09-19)

Durum:
    elifck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    14

Aldığı Beğeni: 11

Bahsedilme
    0 Mesaj

Herkese merhaba. Uzuuun bir aradan sonra foruma beni tekrar geri döndüren Her Yerde Sen’e teşekkürlerimle başlıyorum cümlelerime. Şu aralar kafamı dağıtan, hayatımdaki yoğunlukların içinde beni 3 saat de olsa her şeyden uzaklaştıran tek şey diyebilirim. Umarım yeni sezonda ömrü uzun olur da kışın da içimizi ısıtan bölümler izleriz. Çünkü Gidişattan, yeni katılacak karakterden(başımıza bela Eylül geliyormuş) fln anladığım kadarıyla yeni sezonda da devam kararı alınmış.
    Her dizi gibi büyük ihtimalle bu diziye de ilk başta 13 bölümlük bir anlaşmayla başlandı diye düşünüyorum(yanlışım varsa lütfen düzeltin) bu bölümde olan olaylar da aslında hikayeyi ilk anlaşmadaki 13 bölümün ötesine taşımak için, yeni olaylara, yeni oluşacak düğümlere yol açan, hikayenin dönüm/gelişim bölümüydü. Bundandır ki ben de bazılarınız gibi çok severek izleyemedim bu bölümü. Ama dediğim gibi ileriki hikayeye geçiş amaçlı yazılmış bir bölüm olduğunu farkında olduğum için fazla laf etmeyeceğim 🙈

Foruma artık geri döndüğüme göre bölüm hakkındaki detaylı yorumlarımı yazmak için tekrar geleceğim. Şimdilik buradaki arkadaşlara merhaba demek istiyorum ve bu başlıktaki ilk mesajımı daha fazla uzatmak istemiyorum. :) sevgiler iyi akşamlar....

4. Beğenenler;
    kübra_naz (07-09-19), LimonCicegi (10-09-19), yedel (07-09-19)

Durum:
    ByKubush - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    ŞebSel ^.^
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 7

Bahsedilme
    0 Mesaj

Canım dizimi sonunda izleyebildim ve hemen buraya geldim.Bu diziyi izlerken 15 yaşındaki halime dönüyorum böyle fan girl olasım geliyor.Özellikle Furkan'ı izlemek çok hoşuma gidiyor adam boyuyla poşuyla ekrana çok yakışıyor maşallah.

Neyse bölüm yorumuma gelince öncelikle Alara cadısından başlamak istiyorum yine bu bölüm sinirlerimi tepeme attırdı ama en azından bu sefer Demir birazda olsa ağzının payını verdi de kurtulduk.Umarım bundan sonra artık karşımıza çıkmaz.Gerçi bu sefer de bir Eylül vakası gelecek gibi duruyor o hikayeyi de çok uzatmasalar bari.
    İbocuğuma gelince o kadar haklı ki bende ilişkimin başında kimseye söylememeyi tercih etmiştim insanların ilişkilere karışmasına katlanamıyorum çünkü.O yüzden kendisine bir şey diyemiyorum.Ayda tarafından düşününce o da kendince haklı ama İbo rahat bir insan bu kadar insanlarla iç içe olmak onu zorluyor bence o yüzden biraz İbo'yu düşünmesi gerek.
    Bora ve Merce konusunda gerçekten yorum yapmak istemiyorum gerçekten dizide bu ikiliden hicbir elektrik alamıyorum.Aralarında ki aska inanmıyorum maalesef ki.Keske Merve Vedat ile tanışmış olsaydı gerçekten de onların arasında bir şeyler olsaydı demekten kendimi alamıyorum bazen.Çünkü Bora çok itici bence.
    Kızların bugüne kadar Selin'in aşık olduğunu anlamamalarıda aşırı garip bir durum bu kız kaç zamandır Demiri kıskanıyor,sürekli beraberler hadi bunları da geçtim benim bir arkadaşım birine bu şekilde baksa ben hemen anlarım.Neyse en azından Selin söyleyince akılları başlarına geldi ona da şükür ediyorum.Bu bölümden itibaren Burak propagandası yerine arkadaşlarının sevdiği adama kavuşmasına yardımcı olurlar.

Selin ve Demir kısmına gelince sahneler çok kopuktu bu bölüm ve ben bu çifti böyle izlemeyi sevmiyorum.Tatlı sert atışmaları güzel ama bence artık Selin'in Demir'in güvenini kazanmak için çok çabalaması gerek.Istifa güzel hareket oldu.Burak'ın şirketinde çalışır ve aşk yasağı olayı da kalkmış olur.Fragmana bakınca araları biraz düzelecek gibi duruyor umarım o seni seviyorumun arkasından da kötü bir şey olmaz.

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    1,585

Aldığı Beğeni: 1,360

Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhabalar Her Yerde Sen Dizisi Severler'i ..

Bölüm sonrası yaşadığım hüsranı atlattım şükür. Dizinin türü romantik komedi olunca eğlenemeyince de aklım karıştı. E tabi yaz sezonu sona eriyor ve güçlü rakipler geliyor o yüzden biraz dram ve entrika katmak istemiş olabilirler. Yakında gün değişikliği haberi gelebilir. Malum cuma akşamları Hercai ve Arka Sıradakiler gibi güçlü rakipler var.

Selin ,Demir uyurken yatağına gidip aynı evde kaldıklarını neden arkadaşlarına söylediğinin açıklamasını yaptı ya ,Demir bunları duydu mu duymadı mı bilen birileri varsa açıklama getirebilir mi ?Kalbin acımıyor mu kısmını duydu gibi geldi bana , öncesine dair bir tahminde bululamadım. Burak ,bu bölüm gözüme pek batmadı hatta kendisine birazcık acımış olabilirim.Selin 'e yönelik hisleri yoktu zaten ,bana kalırsa Selin 'i aklına sokan Alara cadısı oldu.

Alıntı kübra_naz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgi Yedel yazdıklarına imzamı atarım. Özellikle Bora kısmına.Yahu adam yeni evli ama bekar evinde ev arkadaşıyla yaşatacak karısını onu geçtim.Yahu sen bu şirkette 1 aydır falan mı çalışıyorsun.Büyük bir şirkette çalışıyorsun güzel bir işin var hiç mi köşede paran yok?Gidip bir pansiyonda kalacak paranda mı yok.Bu dizide İbo ve Vedat dışında sağlam karakterli kimse yok.Esas çiftte dahil.

Fragmanı ve özeti kim hazırlıyorsa özenmiyor. Tatil sonrası gösterilen sahne diğer haftaya aitti.Şimdi özette yazılmış olan son sahnede sanırım haftaya ki bölümün son sahnesi. Zira fragmanda Eylül falan yok.Fragman güzel büyük ihtimal seldem güzel bir gece geçirdikten sonra eve gittiklerinde Eylül gelecek.Oyuncu zaten hep fettan rollerde oynamış yine öle bir karakter olacak belli.Neyse Allaht'an Selin kendini ezdiren bir kız değil.
    Çok teşekkür ederim forumdaşım.Seninle Hercai başlığında da bir aradaydık. Bu arada dizinin iki tanıtımı da bana umut vaat etmedi. Yeni bölümleri izleyip izlememe konusunda kararsızım.

Biz Merve - Bora çiftini tasvip etmesek te senaristlerin bu çiftten vazgeçecekleri yok gibi.Madem öyle Bora karakterini Küçük Emrah gibi yazmasınlar. Azıcık güçlü olsun ,karısını koruyup kollasın ,sahip çıksın. Kızlar yeni evli çiftin düğününü yapmaktan söz etti. İşte bu düğüne dair beklentilerim oluştu benim de. Selin ,düğün günü prensesler gibi güzel olsun mesela. Demir ,onu görür görmez şaşkına dönsün. Sık sık kendini ona bakarken bulsun. Suratında şapşal bir gülümseme olsun. Birlikte dans etsinler ,baygın baygın bakışsınlar. Yeni yetmeler gibi ellerini kollarını nereye koyacağını şaşırsınlar. Dila Hanım filminde Kadir İnanır ,Türkan Şoray 'ın karşısında ne güzel zeybek oynamıştı. Aynısını Demir yapsın ..

Eylül geliyor ,yapacak bir şeyimiz yok.Katlanıcaz bir şekilde. Dilerim eski nişanlısının gelişiyle Demir 'in aklı karışmaz. Ona karşı olan duygularının bittiğini var sayıyoruz. Karakterin aksi bir davranışta bulunması SelDem aşkına olan inancımıza zeval verir.

Fragmanımız güzel, ben de beğendim.Demir Bey'imize bakar mısınız, aşk yasağını delmeyeyim diye Selin 'in öpme girişimi karşısında nasıl da kaçıyor. Nereye kadar kaçacaksınız bilemiyorum sayın Demir Erendil ; evde ,işte ,Selin her yerde.

Ağzına sağlık Azmiye Sultan .. ağzın büzülsün ,yıkılın karşımdan aşk katilleri :))

7. Beğenenler;
    kübra_naz (09-09-19), LimonCicegi (09-09-19), mimoza17 (09-09-19)

Durum:
    CrazyWOW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    003003
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    3

Aldığı Beğeni: 33

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizide Selin ve Demir'in ask kokan bölümlerini ( 1 veya 2 bolum) izlediktan sonra bu bölum yavan geldi bana, ama olmasi gereken bir bÖlümdu. Butun yalanlar ögrenildi, Selin yaptigi hatanin farkina vardi. InsAllah bundan sonra Demir'e karsi yalan soylemez.

Ben Demir ve Alarayla olan konusmasinda ' Sözlerine dikkat et, Selin benim sevdigim kadin' demesini cok istedim. Her ne kadar suanda buyuk bir yalan krizinin icinde olsalarda, Demir bunu söyleyebilrdi, cunku Selin'i seviyor. haftaya daha eglenceli olacak orasi kesin.
    Yeni karakter Eylul Demirin gecmisi. Tayvan versiyonuna gore eski sevgili,ask yasaginin sebebi olan kiz diziye geliyordu. hatta ordaki esas cocugu kazanmak icinde elinden geleni yapacakti. Yani klise olan bir senaryo degil, uyarlama yaptiklari senaryoya gore gelmesi gerekiyor. Diziyi zaten hep netten izlemek zorunda kaliyorum, o yuzden sardira sardira izleyince baya keyifli oluyor
    Akıldan büyük nimet, zekâdan da ağır yük tanımıyorum.... N.F.K

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 66 kullanıcı var. (8 üye ve 58 konuk)

1. Rhino,
  2. istisnai,
  3. elifck,
  4. Hayaloglu,
  5. Boncuk :-),
  6. zorlu ikili,
  7. ByKubush,
  8. LimonCicegi

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri