Sayfa 1/196 123451151101 ... SonSon
980 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Hercai - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    mum
    mum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DE081017
    Erimeye devam...
    Yer
    Ankara
    Konular
    200
    Verdiği Beğeni
    807

Aldığı Beğeni: 1,114

Bahsedilme
    52 Mesaj

Standart Hercai - Bölüm Yorumları (1)

Arkadaşlar bu başlıktan devam edelim. Ama özel, kanal tarafından kaldırılmış bilgileri ve genel özeti paylaşmayalım. Sohbetiniz bol olsun...
    17.10.2015
    23.05.2018

Beni Eleştir ---> mum

2. Beğenenler;
    BOT Yönetici (25-03-19), esra086 (23-03-19), mimoza17 (23-03-19), naz-naz (23-03-19), nebile (23-03-19)

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    637

Aldığı Beğeni: 445

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Hercai - Bölüm Yorumları

Herkese merhabalar,

Başlığın açılmasını epeydir bekliyordum.Şükür kavuşturana :))

Dizinin tanıtımları ilgimi çekmemişti.İzlemem diyordum.İlk bölümü eşimin dikkatini çekmiş o izlerken ben de bakayım dedim.Sıkılırım sanıyordum ama her iki bölümü de pür dikkat yerimden kalkamadan izledim.Öyle böyle değil baya baya etkilendim gerçekten.

Yalnız Miran karakterinin gözleri neden sürekli kırmızı ona şaşırdım.Ve karakteri oynayan oyuncunun sesi çok kısık geliyor.Kendisini bundan önceki hiçbir projede izlemedim.Bütün oyuncular ışık saçıyor, son derece yetenekliler.

Dizinin yolu açık olsun, başlığımız hayırlı uğurlu olsun :))

4. Beğenenler;
    Defneci (23-03-19), esra086 (23-03-19), kübra_naz (23-03-19), naz-naz (23-03-19), nebile (23-03-19)

Durum:
    Defneci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    ReyyanMiran
    Konular
    164
    Verdiği Beğeni
    132

Aldığı Beğeni: 664

Bahsedilme
    15 Mesaj

Baslığımız hayırlı olsun.. Herkes istedigine kavustu nihayetinde.. Arkadaslar hem Hercai sever hemde bir görevli olarak sizden bir ricam var, Baslikta diziyle alakalı spoiler/tüyo paylaşmamanız.. En nihayetinde hepimiz biliyoruz dizi Kitaptan uyarlama.. Kitaptan konuşmamız kadar doğal birşey yok.. Ama dizi ve kitap sadece paralel gidiyor bire bir değil.. Okuyan biri olarak söylüyorum sizlere bunu.. O yüzden böyle olacak şöyle olacak veya kitaptan alıntılar istemek üyeler arasında daha dogrusu başlığımızda lütfen yapmayalım..

Ben hani uyarıları geçtim, oyunculara dizide çalışan tüm ekibe haksızlık okur bu.. Zaten az buçuk görüyorsunuz diziye dair en ufak bilgi sosyak medyada yayılıp çığ gibi büyüyor... Ve izledigimiz dizinin sahnelerinin tüm büyüsü bozuluyor..

Bırakın bilmeden , yorumlar tahminler yaparak ilerleyelim başlıkta.. Olur mu?

Edit:İnsallah daha uzun diziye dair bir yorumlada geleceğim...

Ve arkadaşlar Sosyal grupta ve Sohbet Panelinde bahsi geçen Etkinlik Yarın gerçekleşecek.. Bu başlık şuanda sadece üyeler tarafından görülüyor .. Özgürce yorum yapmak bizimde hakkımız .. O yüzden etkinlik hala gecerli..
    Konu Defneci tarafından (23-03-19 Saat 16:54 ) değiştirilmiştir.

6. Beğenenler;
    esra086 (23-03-19), mimoza17 (23-03-19), nebile (23-03-19), yedel (23-03-19)

Durum:
    kübra_naz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    79

Aldığı Beğeni: 171

Bahsedilme
    0 Mesaj

Kaç gündür dizinin sayfasını arıyorum.Dedim benim gözlerde mi sorun var.Bakıyorum hiçbir yerde göremedim.Sebebini de merak ediyorum.Neyse ben diziyi çok ama çok beğendim. Baya sardı beni.Atv maşallah bu sezon dizi tercihlerini çok güzel yapıyor ve güzel tutturuyor.Bence haftaya kesin 1.olacak.

Reyyan karakterini oynayan oyuncuyu İstanbullu gelinde izlemiştim ama Miran'ı daha önce hiç görmemiştim.Başrol uyumları çok iyi. Başrol kızın şiveli konuşması çok iyi göze batmıyor tırmalamıyor. Artık ekranlarda sürekli aynı yüzleri görmekten sıkılmıştık. Oyuncular çok iyi.

Miran'a kızamıyorum çünkü o babaanneyle büyüyen birinin normal kalması mümkün değil.Belli ki küçük yaştan itibaren Miran'ı kinle nefretle doldura doldura büyütmüş. Ömrümde böyle kalbi katılaşmış bir karakter görmemiştim.Yahu küçücük bir kızın vurulmasına sevinmek ne demem.Nasıl bir zihniyet.

Bence Gül'ü Azad değil öbür adam vurdu.Onun kurşunuyla vuruldu.İnşallah ölmez.Çünkü Gül dizinin gülen tarafı komedi tarafı.
    Kitabı okumadım ben ama hikaye bilindik zaten fragmanı görür görmez bu dizi tutar dedim. Ülkecek bayılıyoruz böyle ağalı kan davalı dizilere.

Bakalım yanan evden Reyyanı kim kurtaracak.Gül'ün olayını ne zaman öğrenecekler. Miran Reyyan'ın ailesine gideceğini falan sanıyor her şeyi anlatacağını ama Reyyan yapmaz.Ne babasına ne annesine bir şey belli etmez gibi geliyor.

Özetle diziyi sevdim sardı beni.Ömrü uzun olacak gibi.Hatta öyle kısa zamanda fenomen olacak gibi.

Mesela başrollar Miran karakterini canlandıran Akın Bey'in hesabı 70 binlerdeydi dizi başladığında muhtemelen ilk bölüm önce baya düşüktür ama şuan mesela 250 bine yaklaşıyor. Ebru Şahin de aynı şekilde. 1.bölüm malum sitede 4 milyona yaklaşıyordu en son.

Umarım uzatma ayağına çok fazla saçmalamazlar.Zaten şurada 6-7 bölüm var.Diziler Ramazan dolayısıyla erken sezon finali yapacak.

Umarım güzel destansı bir hikaye izleriz. Bu arada ben Reyyan'ın babasının katil olmadığına eminim kesin orada bir yanlışlık var.Serhat Tutumluer'i Sahra da izlemiş ve hayran kalmıştım. Ses tonu falan muhteşem bir oyuncu. Reyyan ile de baba kız ilişkileri güzel.Evlatlık meselesini tam anlamadım nasıl yada neden oldu acaba.

8. Beğenenler;
    esra086 (23-03-19), nebile (23-03-19), yedel (23-03-19)

Durum:
    CaniMelekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar Editör
    Yer
    Uzaylılarla Piknikte
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    114

Aldığı Beğeni: 789

Bahsedilme
    7 Mesaj

Şükürler olsun Başlığımıza kavuştuk

Vallahi artık, tt çalışması yapıp açtıracaktık. Çok şükür biri halimize acıdı.. Sonsuz teşekkürler sevgili modum

10. Beğenenler;
    esra086 (23-03-19), mimoza17 (23-03-19), nebile (23-03-19)

Sayfa 1/196 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 72 kullanıcı var. (2 üye ve 70 konuk)

1. archeologue,
  2. angel1207

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri