Sayfa 148/196 İlkİlk ... 4898138144145146147148149150151152158 ... SonSon
980 sonuçtan 736 ile 740 arası

Konu: Hercai - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1,037

Aldığı Beğeni: 1,764

Bahsedilme
    5 Mesaj

Standart Cevap: Hercai - Bölüm Yorumları

O tüyo doğruysa ileride olacak evlilik tahminleri de tutacak gibi duruyor.. Sanırım evliliği öğrenen Reyyan o yöne geçecek..

Başka adam diyoruz biz ama Azad oluyor iyi mi. İleri ki durumda sapıtan Azad da olur bence
    Sevgili kalbim. Neden hala apartman boşluğunun gün ışığı görmeyen penceresinde kuş sesleri beklersin

2. Beğenenler;
    esra086 (18-04-19), nebile (18-04-19), trBusratr (18-04-19)

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    898

Aldığı Beğeni: 957

Bahsedilme
    0 Mesaj

Reyyan intikam alacak bir karakter değil ki nasıl alacak intikamı Allah aşkına ne parası var ne onu koruyacak ailesi Mirandan başka kimsesi yok gerçekten yine kitaptan bahsedeceğim her ne kadar aynı gitmiyorlarsa da adını ve ana konusunu aldıkları için kıyaslama yapabiliriz sanırım dediğim gibi kitaptaki Reyyan çaresiz zayıf bir karakter değildi Miran onu o evde bırakıp gidince konağa dönerse başına gelecekleri biliyordu o yüzden Annesini arayıp durumunu anlatmış o da İstanbul'daki dadısının adresini verip oraya gitmesini istemişti yani dizideki gibi çaresiz kadın profili çizmiyor kitap o evde kalıyor sonra Miran bulup onu eve götürüyor didişmeler kavgalar ediyorlar ama Reyyan asla Miran dan intikam almaya çalışmıyor aksine intikamın ne kadar kötü bir şey olduğunu anlatmaya ve vazgeçirmeye çalışıyor tabi dizi de nasıl olur bilmiyorum ama zaten intikam uğruna tek aşkını hayatını mahveden biri olmak ve her gün onun gözlerindeki öfkeyi ve iğneleyici laflarını duymak zaten Miran için en büyük ceza bence bir de Reyyan başkasıyla görürse yada evlenirse işte o zaman Miranın felaketi olur Miranın canını başka türlü yakamaz bana göre bunu biz izleyici olarak istemeyiz bence en azından ben böyle bir şey olsun istemem zaten Gönüle zor katlanıyorum onun sahnelerini geçiyorum bir de Reyyanı başka bir adamla görmeye dayanamam o yüzden ne olur Reyyan intikam filan almasın

4. Beğenenler;
    angelic (18-04-19), esra086 (18-04-19), nebile (18-04-19), suzican (18-04-19)

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1,037

Aldığı Beğeni: 1,764

Bahsedilme
    5 Mesaj

Evliliği öğrenen ve bunun üzerine hamile durumu ortaya çıkan Reyyan başka ne yapabilir. Ona el uzatan birisini çocuğu için kabul edebilir. Evlilik durumu olursa zaten hamile kalırsa öyle olur diğer türlü Reyyan niye evlensin.. Bunu da intikam amacı ile yapmış olmaz zaten çocuğu için yapmış olur. Diğer türlü olağan şartlarda gönülün kuması olarak o eve gelebilir birde. Yoksa biliyoruz ki Azadla evlilik veya başkası ile evlilik durumu olmazsa kızın Miran dan başka gideceği yeri yok şu ana kadar.... Ha evlilik olur veya olmaz ama Azad bunu teklif eder gibi geliyor bana

Miranın yaşattığı kadar acı yaşaması bana çok da intikam olarak gelmez. Ha alsa ne olur adam onu intikam uğruna harcamadı mı.. Miranın intikama hakkı var da Reyyanın yok mu..

Kötü şeyler yapsın demiyorum ama Miran da çeksin bir zahmet. İçin için kanasın. Yaptıklarını kendi unutamazsın. Hani fragmanda dert yanıyor ya aynen onların daha kötülerini de yaşasın. Hak ediyor çünkü

Reyyan kötü olsun demiyorum ama miranın da yaptıkları yanına kar kalmasın bir zahmet
    Konu SELVERR tarafından (18-04-19 Saat 16:39 ) değiştirilmiştir.
    Sevgili kalbim. Neden hala apartman boşluğunun gün ışığı görmeyen penceresinde kuş sesleri beklersin

6. Beğenenler;
    esra086 (18-04-19), nebile (18-04-19), suzican (18-04-19), trBusratr (18-04-19)

Durum:
    angelic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herşeye rağmen iyi kalpli olmaktan VAZGEÇME!
    Yer
    necatitutkunu
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    2,419

Aldığı Beğeni: 773

Bahsedilme
    7 Mesaj

Alıntı mehmetlover Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reyyan intikam alacak bir karakter değil ki nasıl alacak intikamı Allah aşkına ne parası var ne onu koruyacak ailesi Mirandan başka kimsesi yok gerçekten yine kitaptan bahsedeceğim her ne kadar aynı gitmiyorlarsa da adını ve ana konusunu aldıkları için kıyaslama yapabiliriz sanırım dediğim gibi kitaptaki Reyyan çaresiz zayıf bir karakter değildi Miran onu o evde bırakıp gidince konağa dönerse başına gelecekleri biliyordu o yüzden Annesini arayıp durumunu anlatmış o da İstanbul'daki dadısının adresini verip oraya gitmesini istemişti yani dizideki gibi çaresiz kadın profili çizmiyor kitap o evde kalıyor sonra Miran bulup onu eve götürüyor didişmeler kavgalar ediyorlar ama Reyyan asla Miran dan intikam almaya çalışmıyor aksine intikamın ne kadar kötü bir şey olduğunu anlatmaya ve vazgeçirmeye çalışıyor tabi dizi de nasıl olur bilmiyorum ama zaten intikam uğruna tek aşkını hayatını mahveden biri olmak ve her gün onun gözlerindeki öfkeyi ve iğneleyici laflarını duymak zaten Miran için en büyük ceza bence bir de Reyyan başkasıyla görürse yada evlenirse işte o zaman Miranın felaketi olur Miranın canını başka türlü yakamaz bana göre bunu biz izleyici olarak istemeyiz bence en azından ben böyle bir şey olsun istemem zaten Gönüle zor katlanıyorum onun sahnelerini geçiyorum bir de Reyyanı başka bir adamla görmeye dayanamam o yüzden ne olur Reyyan intikam filan almasın
    Katılıyorum sana
    Reyyan intikam almaz sözleriyle davranışlarıyla Mirana unutturmamaya çalışıyor kitabı okudum bende
    bahsetmek olmaz sadece şunu diyim intikam alan bir kız değil ben dizide de bunun olmayacağını
    düşünüyorum yaşadığı zor bir olay olmasına rağmen bende Reyyanın intikam almasını istemiyorum ya
    ​

8. Beğenenler;
    esra086 (18-04-19), mehmetlover (18-04-19), nebile (18-04-19)

Durum:
    Jerina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    48

Aldığı Beğeni: 309

Bahsedilme
    0 Mesaj

Neden herkesin dilinde bir hamilelik var yaBelki olmaz...İnşallah olmaz.Kitaba göre gitmiyor sonuçta.Ha olursa da oraya bir de evlilik girer falan filan...Eee zaten bu şekilde devam eden başka bir dizi var.Daha önce de tonlası yapıldı.Daha iyi şeyler yazabilirler bence.Çünkü bu hamilelik,sözde evlilik olayını ben,sen,herkes yazar ama senarist olan onlar.Gayet de güzel şeyler yazabilirler hiç o topa girmeden.Umarım biraz zekalarını kullanmışlardır.Klişenin de suyunu çıkarmasınlar.
    Bilemiyorum Azat teklif eder ama bu evlilik olur mu.O konakta evliliğe müsade edecek tek adam yok.Evlendiler diyelim o kıza o konakta yine rahat yok.Kaynanası Handan,görümcesi Yaren.Reyyan değil o konaktan,odasından çıkamaz.
    Eee bu durumda esas oğlanla sahneler nasıl gelecek.
    Biz güçlü bir Reyyan hiç izleyemiycez bu durumda.
    Anası sütümü helal etmem dedi diye adam konaktan çıkmadı evliliği dilinden fiiliyete dönüştürmeye cesareti olur mu?
    Kafamda deli sorular....
    Şu an Miran'ın evli olması ikili sahnelerde zaten nahoş kaçıyor bir de ikisi evli olursa gelecek olan ikili sahnelerin nahoşluğu...Bilemiyorum altan...
    Yav bir de bu Hazar'a anti olmak üzereyim ha.Kızı Miran'a teslim etti.Babasına ses çıkaramıyor.Bir de Reyyan'ı bu durumdan Azat kurtaracaksa sen napıyorsun be adam.
    Kızım yoksa ben de yokum desene babana.Karını kızını alıp gitsene.Gerekirse taş taşı bak ailene

Yine de ümidim var.Reyyan'ı rüyasında bu durumdan babası kurtarıyordu yine Hazar kurtarsın.Ne Miran ne Azat...Hazar kızını korusun,kollasın,kurtarsın asıl o zaman seyirci mest olur bak.
    Konu Jerina tarafından (18-04-19 Saat 17:11 ) değiştirilmiştir.

10. Beğenenler;
    esra086 (18-04-19), nebile (18-04-19), SELVERR (18-04-19), trBusratr (18-04-19), yedel (18-04-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri