Sayfa 176/196 İlkİlk ... 76126166172173174175176177178179180186 ... SonSon
980 sonuçtan 876 ile 880 arası

Konu: Hercai - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    898

Aldığı Beğeni: 957

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Hercai - Bölüm Yorumları

Ben ayrılıkta sevda dahil düşüncesine katılmıyorum seven insan ne olursa olsun sevdiğinden ayrılamaz tıpkı Miranın Reyyanı bırakamadığı gibi oysa o düşmanının kızı sevmemesi yanında tutmaması gerek ama kalbine girdi bir kere sevdi aşık oldu o yüzden yanında olsun istiyor ve kaybetmekten korkuyor bana göre sevgi de aşkta budur yani ne olursa olsun vazgeçmemek aralarına kimseyi sokmamaktır ama maalesef bizim senaristlerimiz böyle bir aşık çift yazamıyor illaki aralarına psikopat saplantılı ruh hastası karakterler sokup 10 20 bölüm ayırıp insanları sinir ediyorlar en azından ben sevmiyorum böyle hikayeleri bir de o kadar zengin bir aile de Miran başka bir ev açamıyor mu beni sinir ettiler ya Reyyanı konakta istemiyorlar görüyorsun be adam bir ev al yada kirala kapısına da adam dik ne saçmalık yani illaki ailesiyle beraber yaşamaya alışması mı gerekiyor ki o kız normal şartlarda eve gelen bir gelin değil ki neden konakta bu kadar ısrarcılar onu anlamıyorum gerçekten yapımcının gücü mü yok başka bir ev açmaya o zaman dizi nasıl yapıyor bir de aklıma geldi bu bölüm Reyyanın kolunu görüp deliye dönen Miran Nasuhun Reyyana yaptıklarını görüp öğrenseydi ne olurdu çok merak ettim bence adamın yaşına başına bakmaz dayak manyağı yapar yada öldürürdü herhalde ben de zevkle izlerdim şiddete karşıyım ama bazı insanlar başka dilden anlamıyor maalesef ve söylemeden geçemeyeceğim Akın Akınözü sen bir harikasın ilk aslan ailem de denk gelip görmüştüm ama bu dizide görünce tanıyamadım gerçekten çok bam başka olmuş oradaki karakterinden eser kalmamış gerçekten Miran ne hissediyorsa öfke hüzün sevinç tutku aşk sevgi nefret ekrana da aynen geçiyor karizması da ortalığı yakıyor kısacası gel bana aşık ol diyor adam

2. Beğenenler;
    Elaaya (20-04-19), yedel (20-04-19)

Durum:
    Elaaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İzmir...
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    1,134

Aldığı Beğeni: 1,497

Bahsedilme
    5 Mesaj

Ileriye dönük neler olabilir fikri ,bilgisi olan varmi ?
    Bir de Azize ana konaga göz dikti hic bir sey anlamadim...kacirma disinda bunlar bir araya bir daha nasil gelir bilmiyorum...hic bir fikrim yok..ayrilikta sevdaya dahil dedigim ben severim Miran efendinin ayriyken sevda çekmesini, kivranmasini ozlemesini izlemeyi zevkle bekliyorum...nefes alamayacak..arabada duramadi indi ofladi pofladi...
    Saklamaya çalışma nafile ..
    Sevda ,çocuk gözlerinden uyku gibi akıyor ...

4. Beğenenler;
    SELVERR (20-04-19), yedel (20-04-19)

Durum:
    AFKfan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    907

Aldığı Beğeni: 670

Bahsedilme
    13 Mesaj

offf offff izledim nihayet......

BU bolum supelerim artti ama taslar da sanki yerine oturmaya basladi..... ben hala gecmisdeki ELIF olayinin, kacirilma gecesi HAZAR-DILSAH olayiyla bir sekilde baglantili cikabilecegini dusunuyorum. Bu bolum bu dusuncem sanki daha da oturdu kafamda.... Hazar'in, Reyyan'i almaya gitmesi, babasinin kacmalarini ogrenmesi ve araya girmesi... falan falan... sonra yine ayni gece ELIF'in kacirilmis olmasi dusuncesi.... bu olaylar ayri ayri cikmayacak yinede... o gece ne olduysa, ELIF de bence dahil oldu olaya bir sekilde....

ELIF-AZAD olmayacak... en azindan AZAD'in ELIF'e asik olacagini dusunemiyorum ben.... belki sonra sonra, cok sonra sonra GONUL'le aralarinda bir yakinlasma olabilir. O electrigi aldim sanki......

CIHAN ASIK OLACAK ELIF'E....... - o zaman gorucem ben Handan hanimi, aga kizini....... ahahahahahahahahahah - Yanliz saka bir yana bu bolum GECMISDEKI ELIF'in tecavuze ugramis olabile ihtimalini arttirdilar... gecmiste olan... Cihan'dan da cikacak birsey'ler... gorelim bakalim "ERKEKLIK" anlayisi neymis.... Kiza birsey yapcak demiyorum, ama cikacak bu Cihandan birsey… eve getirip, ogluma gelin edeyim diye dusunecegini de zannetmiyorum….

At'dan dusen Reyyan gibi... once Azad'in arabasinin onune cikti... senarist sag atti... sonra sol atip- kizi CIHAN'in eline verdi, yine araba olayi.... hadi bakalim... merak ettim ne yapicaklar... Miran en azindan konaga kadar Reyyan'a eslik etmisti...

SIMDI gelelim... repliklere ilgimi ceken, "Sadece ben degil, ecelin bekliyo bu kapida!" dedi Azize..... hemen hemen buna benzer repligi Hasuh kendi Miran'a soylemisti, Miran'in Reyyani istedigi gun.... "Azrail kapida bekliyo!" demisti.... burdan sonra, isteme olayi... ve DEGIS DOKUS meselesi vardi.... REYYAN VS YAREN...... burda da oyle bir anlasma konusu olabilir....

Kapatmalari gereken bir 100M acik var..... O kanakdan simdi olmazalar, ama parayi da bulmalari lazim... belki kiza karsilik borcu kapatabilirler.....

Miran'a rakip- is adami is adami dedik dedik... ALIN BIZE IS ADAMI AZAD! Azad'i guclendirecekler.... Islere el aticak ve Miran'a rakip yapicaklar.... tek basina yapabilir mi, zannetmiyorum..... ama 8B yeni bir hikayenin baslamasi lazim... belki yeni biri gelip, yeni bir ortak girebilir hikayeye.... ama kiz karsiliginda borcu kapatmazlarsa, AZAD bir sekilde bence cozum bulacak olaya, yada bulmak zorunda kalacak.... bu karakteri nasil ilerletecekleri belli oldu gibi... sonradan da takinti yapicak, gucu articak... dusuncem bu yonde....

Ilk etapda ertelenir o nikah.... Miran bulacak yolunu.... ama simdi Gonul'u istemislerdi Azada... CIHAN ELIF'i aldi- namus icin AZAD'la evlendirmek isteyebilirler mi? Olabilir... ama su an namusdan cok, paraya ihtiyaclari var....

Yine de Ailecek kacmaya calisabilirler...

SU DEGIS DOKUS MESELESI hala kafamda.....

BU ARADA- Sizce de garip degil mi, AZZIZE NIYE TUM MALINI MULKUNU FIRAT'a BIRAKMIS? Firat'a oyle dedi (ben mi yanlis anladim).... "Tum malimi mulkumu senin ustune yaptim!" NIYE boyle birsey yapmis olsun ki, MIRAN ASLANBEY gibi torunu var ken? Intikami icin onu kullanirken, evinde calisanin ogluna...

GELELIM HANIFEYE..... Bu AZZIZE ile HANIFE birbirinden hoslanmiyo.... belli gecmiste birsey olmus.... ACABA bu kadin daha once ASLANBEY'lerin konaginda mi calisiyordu? AMA SADOGULLARI bunu oraya yerlestirmis gibi... laf mi yetistiriyodu acaba SADOGULLARINA.... cunku genc ELIF kacirilmis gibi bir laf edilince, sanki HANIFE'nin hosuna gitti bu olay... o gece acaba olanlarla bu kadinin bir ilgisi var midir? - EVDEKI USAK teorisi...

BAG evinde Reyyan, Miran'i vurmustu.... bu piskopat GONUL simdi kendine zarar verip, REYYAN yapti der mi acaba? Beni bicaklayip, kacti MIRAN..... Hastene tuyoso Gonul'e yazarlarsa... fena sinir olucam... ama Fragmandan anlasilan, Miran Reyyan'in arkasindan gitmis... ustunde kan falan yoktu... bu Gonul belki de kullanmadi o bicagi... en azindan belki bag evinde... ama iki buyuk olayimiz 2B arka arkaya BAG EVINDEN GELDI.... 1) Miran/Reyyan oraya kactiklarinda, MIRAN VURULDU 2)Yine bir kacamak yapiyorlar... bu SEFER REYYAN gidiyo... GONUL gercekleri soyluyo.... so 8B NE OLACAK OZAMAN... Azize atesden almisti Reyyani... Miran'i vurdu diye birsey yapabilir mi Reyyana? Bunun intikamini fena alicak kadin... bence GONUL'u kullanicak bu konuda... tam yerinden vuruacak...

Miran, Gonul'le formalite evli oldugunu anlatmaya calisacak... ya yine de 12B olmadan bir yakinlasma olmaliydi MIRAN/Reyyan arasinda... dusuncem yine de belki Miran'in Reyyan'a kendini ispatliyabilecegi ama yine de sonradan bir oyuna gelip, GONUL/Miran'in evliligini gercek sanacagi... ve sonrasinda gidecegi... hmmmmm

Hastane tuyosu gercek mi? Kim biliyormuyuz?

YADA........

Miran kendini af ettirmenin yolunu bulacak... bir sekilde Reyyan'i inandiracak Gonul'le zorla evlendirildigine.... diyelim.... Babanneye karsi cikacak... askini ilan edecek, ve Reyyan'la gitmeye kalkacak.... ama gidemicek.... boyle de olablir... ki bunu izlemek bence cok cok daha zevkli olur... en azindan GONUL klisesini izlemeyiz.... ama o mumlu odada beklemesi de aklimdan cikmiyo...

"SOZ VER DONECEKSIN?" BU repligi Miran'dan duyduk.... bir dahi ki sefere REYYAN'dan mi Duyariz, ama MIRAN GELEMEZ/DONEMEZ..... yada REYYAN bir daha DONMEDEN bu sefer gercekden gider... bence sezon final'in replik tuyosu bu olacak… ve gidememesinde Babaanenin parmagi olacak…. 2B Miran’im gitmez, benim Aslanbey oglum oyle birsey yapmaz demisti Gonule…. Ve Miran donmustu… intikam alinmis olarak…. Tersini gorecez… ama Azize nasil engel olacak?

6. Beğenenler;
    angelic (20-04-19), Elaaya (20-04-19), nebile (21-04-19), trBusratr (20-04-19)

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    898

Aldığı Beğeni: 957

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Elaaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ileriye dönük neler olabilir fikri ,bilgisi olan varmi ?
    Bir de Azize ana konaga göz dikti hic bir sey anlamadim...kacirma disinda bunlar bir araya bir daha nasil gelir bilmiyorum...hic bir fikrim yok..ayrilikta sevdaya dahil dedigim ben severim Miran efendinin ayriyken sevda çekmesini, kivranmasini ozlemesini izlemeyi zevkle bekliyorum...nefes alamayacak..arabada duramadi indi ofladi pofladi...
    Miran zaten şu anda bile Reyyan yanında olmasına rağmen o istemedikçe sarılamıyor dokunamıyor ki böylesi daha da acı bana göre ayrılacaklar zaten eğer bu ayrılıkları kitapla ayn giderlerse kitapta kere ayrılık yaşıyorlar ama asla başka biri girmiyor aralarına ben de onun için zevkle okumuştum zaten

8. Beğenenler;
    Elaaya (20-04-19)

Durum:
    Eminetta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    193

Aldığı Beğeni: 19

Bahsedilme
    0 Mesaj

Miranin o hangi elinle tuttun o kolu cikisi neydi öyle? Sanki bölümlerdir Reyyanin kolunu cekistirden o degildi. Kendisi yapinca bisey yok baskasi yapinca kötü mü oluyor? Ne kadar sacma. En büyük kötülügü Reyyana o yapti. Ayrica öfleyip püflemesinede ayri sinir oluyorum. Ne bekliyordu acaba? Reyyanin onu hemen affetmesinimi? Kiza asik olmasaydi umurunda bile olmazdi Reyyan.

10. Beğenenler;
    SELVERR (20-04-19), yedel (20-04-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri