Sayfa 196/196 İlkİlk ... 96146186192193194195196
980 sonuçtan 976 ile 980 arası

Konu: Hercai - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    1,038

Aldığı Beğeni: 1,772

Bahsedilme
    5 Mesaj

Standart Cevap: Hercai - Bölüm Yorumları

Alıntı nebile Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte miran ve reyyanı da bir arada tutabilmek için bir bahane lazım, reyyan azatla evlenirse miran reyyanı bir daha rüyasında görür anca.

Acaba miran gönülü boşamaya teşebbüs eder mi? O yemek sofrasında boşuna söylemedi reyyan öğrenirse boşarım diye boşanma mevsuzu illa gündeme gelecek ama zamanı önemli.

Esas çiftimiz bir arada olmalı ki sorunlarını çözsünler, aşık olsunlar vs
    Ayrı tutmazlar zaten de ne bileyim yine zorunluluktan dolayı olur bir arada olmaları. Aynı durumlar tekrar yaşanır o yüzden olmasın derim yani şu an için

O yemekte direk boşanma lafını ataydı ortaya benden artı puan alırdı Miran efendi ama kız öğrenirse boşarım durumu benim hoşuma gitmedi.. Zaten onun dışında da bir daha file gelmedi. Reyyan yanında dursun istiyor yada seviyor ise şartları düzeltecek şeyler yapmalı. Yani beraber olabilecek ortamı hazır etmek için çabası olmalı. Biz miranın böyle bir harekete geçtiğini görmedik. Kızı konağa kapattı yada Konaktan çıkardı sadece olayları akışına bıraktı. Reyyan onun yanında kalabilsin diye Reyyanı onu yapmak için yada olası bir ilişki için bir hamlesi olmadı henüz... Ne bileyim kendi içinde bile bunu düşündüğünü görmedik.. Mirana birisi bundan sonra ne olacak sana yada Reyyana dese. Yada bundan sonra ne yapacaksın dese henüz bir cevabı yok onun.. İş konusunda vs var ama evlendi diye kandırdığı kızın hayatını kurtarmak dışında ilerisi için yaptığı şeyler yok

Gönülü hemen boşayamaz amenna ama onun düşüncesine girmedi yada Babanneye falan boşayacağım gibi şeyler demedi. Hemen yapmak başka bunu istemeye başlamak başka.. Bence gönül konusunda net bir hamle olmalı artık. Şimdiye kadar olmadı ama işte gönül bıçakla ona beş şey yapmak istedi ise o olaydan sonra bunu gündeme almalı zaten artık. Yoksa Miran izlyecii tarafından anlaşılmamaya ve Reyyanı düşürdüğü durumdan dolayı tepki almaya devam edecek.. Hemen yapamaz da bunun için uğraştını görelim artık yoksa yerinde saymaya devam edecek hikayeleri
    Konu SELVERR tarafından (22-04-19 Saat 20:15 ) değiştirilmiştir.
    Sevgili kalbim. Neden hala apartman boşluğunun gün ışığı görmeyen penceresinde kuş sesleri beklersin

2. Beğenenler;
    araszeynepp (22-04-19), ays* (22-04-19), aysin (23-04-19), Elaaya (22-04-19), forever92 (11-05-19), nebile (22-04-19), yedel (23-04-19)

Durum:
    nebile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,645

Aldığı Beğeni: 472

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı SELVERR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrı tutmazlar zaten de ne bileyim yine zorunluluktan dolayı olur bir arada olmaları. Aynı durumlar tekrar yaşanır o yüzden olmasın derim yani şu an için

O yemekte direk boşanma lafını ataydı ortaya benden artı puan alırdı Miran efendi ama kız öğrenirse boşarım durumu benim hoşuma gitmedi.. Zaten onun dışında da bir daha file gelmedi. Reyyan yanında dursun istiyor yada seviyor ise şartları düzeltecek şeyler yapmalı. Yani beraber olabilecek ortamı hazır etmek için çabası olmalı. Biz miranın böyle bir harekete geçtiğini görmedik. Kızı konağa kapattı yada Konaktan çıkardı sadece olayları akışına bıraktı. Reyyan onun yanında kalabilsin diye Reyyanı onu yapmak için yada olası bir ilişki için bir hamlesi olmadı henüz... Ne bileyim kendi içinde bile bunu düşündüğünü görmedik.. Mirana birisi bundan sonra ne olacak sana yada Reyyana dese. Yada bundan sonra ne yapacaksın dese henüz bir cevabı yok onun.. İş konusunda vs var ama evlendi diye kandırdığı kızın hayatını kurtarmak dışında ilerisi için yaptığı şeyler yok

Gönülü hemen boşayamaz amenna ama onun düşüncesine girmedi yada Babanneye falan boşayacağım gibi şeyler demedi. Hemen yapmak başka bunu istemeye başlamak başka.. Bence gönül konusunda net bir hamle olmalı artık. Şimdiye kadar olmadı ama işte gönül bıçakla ona beş şey yapmak istedi ise o olaydan sonra bunu gündeme almalı zaten artık. Yoksa Miran izlyecii tarafından anlaşılmamaya ve Reyyanı düşürdüğü durumdan dolayı tepki almaya devam edecek.. Hemen yapamaz da bunun için uğraştını görelim artık yoksa yerinde saymaya devam edecek hikayeleri

Ben demek istediğini anladım canım, haklısın. Miranın kendi isteğiyle gönülden boşanması için kendi içinde bir hesaplaşma yaşaması lazım.

Biz miranın davranışlarını adlandırabiliyoruz ama şu anda kendisi duygularına bir isim koyamıyor. Şu an sadece ben hiç böyle olmamıştım diyor. Miran duygularına bir isim verdiğinde gönülden boşanmaya da karar verecek.

Miran gönülden boşanmaya karar versede işi zor ama babane var, sultan var nasıl halledecek bilemiyorum.

Unut demek dile kolay...

4. Beğenenler;
    araszeynepp (22-04-19), aysin (23-04-19), SELVERR (22-04-19)

Durum:
    alfonso_ofelia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    güney ateşi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    11

Aldığı Beğeni: 388

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı nebile Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte miran ve reyyanı da bir arada tutabilmek için bir bahane lazım, reyyan azatla evlenirse miran reyyanı bir daha rüyasında görür anca.

Acaba miran gönülü boşamaya teşebbüs eder mi? O yemek sofrasında boşuna söylemedi reyyan öğrenirse boşarım diye boşanma mevsuzu illa gündeme gelecek ama zamanı önemli.

Esas çiftimiz bir arada olmalı ki sorunlarını çözsünler, aşık olsunlar vs
    Yorumunuzu görünce aklıma direkt ilk sezon SAK fanlarının yazdığı yazı geldi. 21 bölüm boyunca nefesle Tahiri seviştiremediniz falan yaziyorlardı malum tüplü ve kuşludaki fanlar şuan bile nerde miran nerde Reyyan diye çıldırmış durumda
    Sezon finalinden sonra 14 bölüm oldu niye reymir halvet etmiyor diye isyan etme potansiyelleri çok yüksek sırf o tepkiler yüzünden bile bol bol halvetimsi şeyler izletirler malum elimizde ateşi her daim yüksek bir miran var

6. Beğenenler;
    araszeynepp (22-04-19), nebile (22-04-19), yedel (23-04-19)

Durum:
    nebile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,645

Aldığı Beğeni: 472

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı alfonso_ofelia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumunuzu görünce aklıma direkt ilk sezon SAK fanlarının yazdığı yazı geldi. 21 bölüm boyunca nefesle Tahiri seviştiremediniz falan yaziyorlardı malum tüplü ve kuşludaki fanlar şuan bile nerde miran nerde Reyyan diye çıldırmış durumda
    Sezon finalinden sonra 14 bölüm oldu niye reymir halvet etmiyor diye isyan etme potansiyelleri çok yüksek sırf o tepkiler yüzünden bile bol bol halvetimsi şeyler izletirler malum elimizde ateşi her daim yüksek bir miran var

SAK’ın ilk sezonunu ben de izledim. Oradaki esas kız çok yaralıydı; bir erkeğin şehvetine değil merhametine ihtiyacı vardı, zamana ihtiyacı vardı. Ben ikili arasındaki gidişatı güzel buluyordum. Fanların ateşi baya yüksek düşüremiyoruz

Reyyan da miran tarafından çok büyük bir yıkıma uğratıldı aralarının düzelmesi için zamana ihtiyaç var. Yaşananlardan sonra hemen yakınlaşırsalar çok inandırıcı gelmez. Sosyal medyacılar mirandan daha ateşli maaşallah

Unut demek dile kolay...

8. Beğenenler;
    alfonso_ofelia (22-04-19), aysin (23-04-19), SELVERR (22-04-19), yedel (23-04-19)

Durum:
    Saykos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    520

Aldığı Beğeni: 623

Bahsedilme
    4 Mesaj

Alıntı Jerina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntılayamadım ama yukaridaki birkac arkadasin da dediği gibi ben de Reyyan'ın bir o konağa bir bu konağa savrulmasindan yıldım.
    Ayrıca beni en çok rahatsiz eden şeylerden biri de sürekli Reyyan için
    'artık,kirli,kapatma vs' kullanilmasi.Ya tamam anladik sizin o pis kafanizda Reyyan öyle ama her bölüm en az 3 5 kere duymak beni cok rahatsiz ediyor.Bir de bunu kiza suçsuz olduğunu bile bile diyorlar ya kadinli erkekli pes. .
    Çok haklısınız. Çok sinir bozucu, bir kadın için böylesine hadsiz sıfatlara dizide sürekli yer verilmesi... Dizide o kadar çok sinir bozan, kafama takılan şey var ki. Yine de dizi benim için yan karakterler ve güzel Mardin sayesinde anlam kazanıyor. Dizideki kadın odaklı hakaretleri düşünüyorum da, sabır taşı olsa çatlar... Gerçi ben de zamanında payımı aldım, belki sizler de, kadın olmanın nimetlerinden biri de bu (!) olsa gerek. Erkek kardeşimle aynı evde oturuyorduk öğrencilik döneminde, millet pis pis bakıyordu. Herkese anons edemem ki yanımdaki adam kardeşim diye, yapmak zorunda da değilim üstelik. Hele yaşlı bir teyze vardı, daha önce hiç tanışmadık birde, herkesin içinde öyle bir laf etti ki bana hala unutamam. Çok küçük bir olaydı aslında bir daha da tekrarlanmadı, ama benim içimde öyle bir büyüdü ki. Alternatifleri düşündüm hemen. Erkek arkadaşım olsa ne olurdu? Ben o hakareti hak eder miydim? Onlara ne zararım olabilirdi ki? Kadınlar bu hakaretleri hak edecek ne yapmış olabilirler, onları "kirli" kılan şey ne? Sevdiği insanla beraber olması mı, birini sevmesi mi? Ne diyor ünlü yıkık düşünür Azat Şadoğlu, hala mı? Ne zaman kendisine çeki düzen verecek bu kadın düşmanları, ne zaman yok olacaklar! Hiçbir şekilde genellemiyorum tabi ki, yanlış anlaşılmak da istemem. Coğrafya ayrımı da yapmıyorum, yanlış anlaşılmasın. Dünyanın her yerinde örnekleri var. Ama bazı kültürler, bazı coğrafyalar çok daha dezavantajlı, ne yazık ki. Tek doğuya özgü de değil üstelik. Türkiye'nin her yerinde. Hayatımın yarısından fazlası doğu illerinde geçti, bir kere bile kalbim kırılmadı, hep çok iyi hatırlarım. İçimi dökmüş gibi oldum, ihtiyacım varmış demek ki . Sildim sildim yazdım, ne kadar dolmuşum!
    <span style=font-family: times new roman><font color=#00ffff><font size=1><font size=3>"Sarışın bir kurda benziyordu.
Ve mavi gözleri çakmak çakmaktı."</font>
</font></font></span>

10. Beğenenler;
    ays* (22-04-19), Jerina (22-04-19), nebile (22-04-19), yedel (23-04-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri