Sayfa 174/197 İlkİlk ... 74124164170171172173174175176177178184 ... SonSon
984 sonuçtan 866 ile 870 arası

Konu: Hercai - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    RunForYourself - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Balıkesir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    50

Aldığı Beğeni: 104

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Hercai - Bölüm Yorumları

İstanbul'a gitmelerini istemiyorum ben açıkcası. Şimdi dizi o coğrafyada çekiliyor ve biz öyle tanıdık. Oranın kültürüne göre düşünüyoruz. İstanbula giderlerse heyecanı kaçar sanki.

Ortada kültürden kaynaklı sıkıntı olmazsa, töreler olmazsa, Nasuhla Azize olmazsa bize zevk vermez ki bu dizi.

İstanbul'a kaçarlarsa bile geçici süreli olmalı. Nasuhtan beklemem ama Azize falan peşlerine düşmeli ve İstanbul seçeneğinin olmayacağını bize göstermeleri gerekiyor.

Birde Miran'ın üzerine kayıtlı mal yok, para yok. Nasıl geçinecek bu insanlar

Fırat Yarenle ilgili kararlı tutumunu devam ettirirse bravo diyeceğim. Hemde Aslanbeylere yakışır bir evlat olduğunu göstermiş olacak. Ayrıca öz torun olduğunu öğrenince de kararlı tutumlar sergileyeceğinin sinyalini vermiş olur. İlerde katı sert bir Fırat bekliyorum ben. Bu kez ateşi ufak ufak yükselen Fırat'ı görebiliriz.

Bakıyorumda bölüme ilişkin bu kadar spoilerı nereden öğreniyorsunuz şaşırıyorum. Geziyorum sosyal medyayı bir şey çıkartamıyorum. Gerçi çok spoiler öğrenmekte istemiyorum.

2. Beğenenler;
    BuSe.YaSeMiN (14-05-19), Esra Y. (14-05-19)

Durum:
    BuSe.YaSeMiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ömür Çakırbeyli
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    89

Aldığı Beğeni: 72

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı RunForYourself Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbul'a gitmelerini istemiyorum ben açıkcası. Şimdi dizi o coğrafyada çekiliyor ve biz öyle tanıdık. Oranın kültürüne göre düşünüyoruz. İstanbula giderlerse heyecanı kaçar sanki.

Ortada kültürden kaynaklı sıkıntı olmazsa, töreler olmazsa, Nasuhla Azize olmazsa bize zevk vermez ki bu dizi.

İstanbul'a kaçarlarsa bile geçici süreli olmalı. Nasuhtan beklemem ama Azize falan peşlerine düşmeli ve İstanbul seçeneğinin olmayacağını bize göstermeleri gerekiyor.

Birde Miran'ın üzerine kayıtlı mal yok, para yok. Nasıl geçinecek bu insanlar

Fırat Yarenle ilgili kararlı tutumunu devam ettirirse bravo diyeceğim. Hemde Aslanbeylere yakışır bir evlat olduğunu göstermiş olacak. Ayrıca öz torun olduğunu öğrenince de kararlı tutumlar sergileyeceğinin sinyalini vermiş olur. İlerde katı sert bir Fırat bekliyorum ben. Bu kez ateşi ufak ufak yükselen Fırat'ı görebiliriz.

Kesinlikle
    İstanbul konusunu bende sevmiyorum. Oraya alıştık, oranın havasıyla dizi başka güzel. Dizi Hercai temasından istanbul dizisi temasına dönmesin.

Fırat şu bölümde cok istikrarlı sakın bozma kendini Fıratcıgım.
    Sanki öz olduğunu öğrenince daha ağır basacak hareketler peşine düşecek bencede.

4. Beğenenler;
    Tuna65 (14-05-19)

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1,037

Aldığı Beğeni: 1,761

Bahsedilme
    5 Mesaj

Bende istemem mekan değişsin. Çünkü genelde değişim yapanlar bozuluyor.. Zaten mekan güzelliği dışında hikaye bakımından olmayanlar var daha kötü olmasını istemem.

Ben fırat açısından şöyle düşünüyorum. Eğer ileride yarenle olursa da onun etkisi ile de yanlış şeyler yapabilir diye düşünüyorum..

Ama aile konusu eğer tahmin ettiğimiz gibi çıkar ise çok olay olur. Yani Fıratın duyup yapacakları ayrı sultanın yapacakları ayrı.. Bence çok şey çıkar.. Hatta ailece Azize nin karşısında olabilirlr. Hatta kimbilir belki şadoğlu tarafına bile geçebilirler..

Tabi aynı tarafta tüm hayatının yalan olduğunu ve yaptığı her şeyin boş oldunu öğrenen bir Miran da olur bence

Yeter ki o gerçekler ortaya bir çıksın
    Sevgili kalbim. Neden hala apartman boşluğunun gün ışığı görmeyen penceresinde kuş sesleri beklersin

6. Beğenenler;
    ays* (14-05-19)

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    887

Aldığı Beğeni: 942

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sahneler geldikçe izliyorum yine bütün Reyyan Miran sahneleri harikaydı da ikisinin olduğu sahneler de başka birilerini görmek hiç hoşuma gitmiyor benim sadece ikisi olsun kavga da etseler Reyyan Mirana kızsın zevkle izlerim ama fazla da abartmasın artık adam ellinden geleni yapıyor yaptığına bin pişman çabalıyor yani neyse ikilinin sahnelerin de üçüncü şahıslar olunca izlemek istemiyorum çok sinir bozuyor Azad a niye hala Reyyan'ın peşinde anlamış değilim kız seni sevmiyor işte bırak artık peşini keşke hiç olmazsa azadı kitaptaki gibi yapsalardı bu kadar sinir bozucu karakter varken onu da sinir bozan biri yapmasalardı olmaz mıydı yani illaki psikopat ruh hastası karakterleri çoğaltıp insanlara durmadan kötülük ve kötülüğün kazandığını izletip içini şişirecekler ruhunu karartacaklar

8. Beğenenler;
    Tuna65 (14-05-19), yedel (14-05-19)

Durum:
    Tuna65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    130

Aldığı Beğeni: 138

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bende buldum Reyyanin bindalli resimlerini.
    Sila dizisini seyretmişsinizdir orada Sıla yusinin nisanina giderken giydigi bir kiyafet vardi kaftan diyorlar herhalde onlara Kaftan giymis Reyyan dışarda kapi önunde Miranla konuşuyorlar. Fotografi ceker herkimse sadece Miran ve Rayyani çekmemis bütun sette olan ekibi insanlari cektiği ıcin kalabalik duruyor. Ama işin özü orada sadece Reyyan ve Miran var. Yine ayni kiyafetlerle Miran Reyyani atın ustune kendi önune almiş 4 nala gidiyor. Eh nediyelim gokten 3 elma duşmuş biri Bizimkilere Yollari acik olsun.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri