Sayfa 175/197 İlkİlk ... 75125165171172173174175176177178179185 ... SonSon
984 sonuçtan 871 ile 875 arası

Konu: Hercai - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    Maknae - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    16

Aldığı Beğeni: 48

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Hercai - Bölüm Yorumları

4. Bölüm sahnelerini izledim de bugün şöyle bir baştan.. Reyyan ve Miran arasındaki çekim çok daha güçlüydü o bölümlerde, onu hatırladım. Yani intikam ugruna girilen halvetten sonra ilk yalnız kalmaları olduğu için de olabilir tabi. Miran efendinin içinde kaldıysa demek. Bir kere yetmemiş. 1 hafta falan balayı ayağına kızı kandırıp da gidebilirdin Miran efendi. Hiçbir şeyi doğru düzgün yapamıyorsun cidden Neyse , ne diyordum. Şimdi, sürekli kendisini tekrar eden replikler olduğundan herhalde oyuncular bile bıkmış görünüyorlar gözüme. Bir de gülen Reyyan'ı özledim ben galiba. Kızın güzelliği gitti vallahi somurtup durmaktan. Biraz pozitif sahneler istiyorum diziye. Oturup bağırmadan, kaçmadan, şöyle güzel güzel konuşun çocuğum. Insanlar konuşa konuşa demişler.

Çiftin arasına sürekli olarak 3. Kişilerin sokulmasına gerek var mı onu sorguluyorum. Sonuçta zaten evli bir Miran var. Bunu bilen bir Reyyan var. Illa o anda Azat o eve gelmeli mi? Zaten yalnızken bile iletişim kuramıyor bu ikisi Miran'ın aklı fikri nerede hep belli. Yanlışlıkla Reyyan'dan olumlu bir şey görse yanan kulübeye geri dönecek çocuk öyle bir gerilim var kendisinde. Ne bileyim, Reyyan uyurken daha naif bu çocuk. Uyanınca içinde de bir şeyler uyanıyor galiba. Beyni ondan mı çok çalışmıyor diye düşünüyorum. Birkaç halvet sonrası mı aklı başına gelir acaba.

Canı sıkılan bir Maknae okudunuz. Bambaşka bir şeyden bahsedecektim ama senaristler bile senin kadar düşünmüyor Maknae boşver dedim.

Herkese iyi forumlar. Repler için de teşekkürler

2. Beğenenler;
    ays* (15-05-19), Eminetta (14-05-19), Esra Y. (14-05-19), nazella (15-05-19), nebile (15-05-19)

Durum:
    ays* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Eskişehir
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    849

Aldığı Beğeni: 153

Bahsedilme
    0 Mesaj

Selaaaaaam
    Benim girmediğim günler zirveye koşan başlık ben buralardayken nasıl da sessiz... E siz de haklısınız, insanda konuşacak tat mı bıraktılar??? atıydı, terkisiydi, bindallısıydı, döpiyesiydi, kınasıydı, nişanıydı, efendime söyliyim ayak üstü 678.kız istemesiydi...
    O zaman ben de bir anket salayım gitsin... Bugünden ve gelecekten pek hayır yok gibi bize, eskileri (eski dediğim de sanki dizi 5.sezonunda) analım da keyfimiz yerine gelsin... Gerçi bir video editi için birkaç eski sahne baktım da, şu Miran'ın 6.bölümde Fırat'a ben hiç böyle olmamıştım dediği sahne bile nasıl eski geldi, geçen sene 15 Şubat'ta izlediğime yemin edecem utanmasam Ay her neyse bu kız yine diyeceğini diyemeden gidecek hemen sadede geleyim. Biiiiiiirrruuuuun efem; sizlere kâh göz doldurmalı, kâh saydırmalı, kâh hatırlayıp tebessüm etmeli, kâh hiçbir şey hissetmemeli anket... Şimdilik sadece mini Reyyan&Miran soruları olsun, to be continued...

1.Miran'a 9 bölüm içerisinde en çok hangi sahnede üzüldünüz, en çok hangi sahnede ona kıyamadınız?

2.Reyyan'ı bugüne kadar en çok hangi sahnede sevdiniz?

3.Sizi en çok etkileyen Miran repliği hangisiydi?

4.Reyyan'ı en haksız bulduğunuz sahne hangisiydi?

5.Reyyan&Miran'a dair en sevdiğiniz an/sahne/replik neydi?

6.Gerçek hayatta birinin hayatını yaşamak zorunda kalacaksınız... İki ucu kor alev değnek... Miran'ın hayatı mı? Reyyan'ın hayatı mı?

Son soruyu ben de beklemiyordum bana da sürpriz oldu Allah korusun düşman başına tabii, dilerim hiçbirimiz böyle ihtimallerin kıyısından bile geçmeyelim...
    Maksat kim paşacı kim sultancı görelim diyormuşum, bilmiyor gibi Ben de kısa süre içerisinde yanıtlayacağım bu soruları, ama biraz düşünmem lazım sanırım, seçemedim şimdi...
    Keyifle yanıtlarsınız umarım, sevgiler <3
    Konu ays* tarafından (15-05-19 Saat 00:15 ) değiştirilmiştir.

4. Beğenenler;
    araszeynepp (15-05-19), Esra Y. (15-05-19), nebile (15-05-19), Saykos (15-05-19), SELVERR (16-05-19), Taraftar (16-05-19), yedel (15-05-19)

Durum:
    alfonso_ofelia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    güney ateşi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    11

Aldığı Beğeni: 380

Bahsedilme
    0 Mesaj

Anket için teşekkürler

1.Miran'a 9 bölüm içerisinde en çok hangi sahnede üzüldünüz, en çok hangi sahnede ona kıyamadınız?

Mirana en çok üzüldüğüm bölüm 3.bölümün başındaki mezarlık sahnesiydi.
    "İçim soğumadı be annem" diyerek kalbine vurarak ağlamıştı sarıp sarmalamak istemiştim.

2.Reyyan'ı bugüne kadar en çok hangi sahnede sevdiniz?

Düğün gecesi mirana bakarak "sana baktım gözlerim doldu" diyen o aşık kızı çok sevmiştim. Yürürken miranın koluna girerek nasıl da sahiplenmişti miranı

"Ne kadar uzağa gidersen git bulucam seni, ne zaman düşecek olsun tutucam seni"

Kraliçem ne yapsa haklıdır

Halvet şeysi (ihihi içimdeki miran dışarı çıkıyor burada)

6.Gerçek hayatta birinin hayatını yaşamak zorunda kalacaksınız... İki ucu kor alev değnek... Miran'ın hayatı mı? Reyyan'ın hayatı mı?

Ben bu soruya pas diyorum. Ne miranın ne reyyanın hayatını yaşamak istemezdim. Tercih de yapamam.

6. Beğenenler;
    ays* (15-05-19), Taraftar (16-05-19)

Durum:
    Jerina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    48

Aldığı Beğeni: 307

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ayy bu anket ne güzel oldu.Canım sıkılıyordu.Tesekkürler

1-Miran'a 9 bölüm içerisinde en çok hangi sahnede üzüldünüz,en çok hangi sahnede ona kıyamadınız?

Hazarla mezarlik sahnesinde,Hazar gittikten sonra annesinin mezarina kapanip anne diye ağladiginda

2-Reyyan'i bugüne kadar en çok hangi sahnede sevdiniz?

7.bölüm son sahne efendim.Evet yanlış duymadiniz :))) Miran'a attiği küçümseyici bakislarla,sen kimsin ki deyisine kurban😂

3-Sizi en çok etkileyen Miran repliği hangisiydi?

Hazar'a beni kalbinde yaşatacak annem babam olmadi hiç dediği replik.Buna benzer birsey demisti.

4-Reyyan'i en haksiz bulduğunuz sahne hangisiydi?

Öyle bir sahne yok efenim.Kendisi ne yapsa haklidir,bir sebebi vardir benim için.Değilse bile ben onu napar eder haklarim:))) (Ve aşırı sultanci Jerina kendini deşifre eder)

5-Reyyan&Miran'a dair en sevdiğiniz an/sahne/replik neydi?

Miran'in Reyyan'in ellerini ısıtması,Reyyan'in ona bakip gözlerinin dolmasi.

(Ulan Miran bu kizin sevgiden gözleri doluyordu bir zamanlar.Ne hale getirdi kizi)

Tabi hicbirini yasamak istemem.Ama illa bir secim yapacak olursam Reyyan'in hayati derim.Reyyan'in hayatini mahveden insanlar.İnsanlarla baş edebilirim ama olmayan bir geçmisle,yalanlarla nasil baş edilir bilmiyorum.

8. Beğenenler;
    ays* (15-05-19), Esra Y. (15-05-19), Taraftar (16-05-19)

Durum:
    araszeynepp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Eskişehir
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    1,270

Aldığı Beğeni: 1,053

Bahsedilme
    0 Mesaj

anket için çok teşekkürler ays*'cim.....

Alıntı ays* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şahsen kendisine genel olarak kıyamıyorum...elimde değil....öyle dursun...baksın yine kıyamam......mesela Reyyan'a çapkın çapkın güldüğünde de kıyamıyorum......ağladığında da......

ama içime dokunan en hüzünlü sahnesi..."intikamını aldım annecim...ama hala kalbim yanıyor...soğumadı" dediği sahnesiydi......

"benden birşey eksilmiş gibi...yarım kalmışım gibi"...

bir de Reyyan tarafından vurulduktan sonrası...orada o halde tek başına kalışına üzülmüştüm......neyse ki Reyyan...kaybedeceklerinin değerini çabuk anlamıştı da geri dönmüştü.......

"sen Reyyan değilsin...Reyyan geri dönmezdi"......

en en üzüntü vereniyse...onun için "yılanın dölünü koynumda besledim" diyen Azize oldu tabi...
    annesi...babası...çocukluğu...gençliği çalınmış...yalanlarla...nefretle...kinle çarpıtılmış...

sevmeyi bilmeyen kalbinin...hiç sevmeyeceğine...hiç işe yaramayacağına inanmışken...onu da Reyyan'a kaptırdı......Miran ağlamasın da kim ağlasın?...en çok haksızlığa uğrayan hala o...daha ne olsun ki...hayatı yalanlar üzerine kurulmuş... ...

2.Reyyan'ı bugüne kadar en çok hangi sahnede sevdiniz.
    en sevdiğim sahnesi......ilk karşılaşmaları olsun...arabayla giderlerken ayıldığında...şaşkınlık ve panikle...."ya sen beni kaçırıyor musun" dediğinde ki tatlılığı örneğin....çok şekerdi......

bir de fark etmez...Miran'a posta koyduğu her halini seviyorum......

"hercaisin sen"......

"seni bırakacak olsam...peşinden atlamazdım"......

"seni benden alırlar"......

Reyyan haklı......

hepsi...ama en güzeli...köprü sahnesi......

göz göze geldiklerinde...Reyyan da nefret...Miran'da bir umut vardır...elini uzatır...Reyyan tutacak...onunla gelecektir...

Reyyan: ben o eli bir kez tuttum Miran Aslanbey...seninle bana cenneti verseler...oradan bile vazgeçerim...

ruhum da kadın olduğundan Reyyan olmak isterdim herhalde......yeter ki intikam alacak kişi Miran olsundu......

bu soruya böyle bir cevap vermem...etik olmadı sanki ya.....ben gideyimde az utanıp geleyim......hem ne demişti büyük söz yazarımız S. Ortaç..."seni çöpe atacağım poşete yazık"...
    Konu araszeynepp tarafından (15-05-19 Saat 13:06 ) değiştirilmiştir.

10. Beğenenler;
    ays* (15-05-19), Esra Y. (15-05-19), nebile (15-05-19), selvi_26 (15-05-19), Taraftar (16-05-19), yedel (15-05-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri