Sayfa 178/198 İlkİlk ... 78128168174175176177178179180181182188 ... SonSon
986 sonuçtan 886 ile 890 arası

Konu: Hercai - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    araszeynepp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Eskişehir
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    1,199

Aldığı Beğeni: 961

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Hercai - Bölüm Yorumları

Alıntı yedel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...

Merhaba güzelim..

Yaa çok güldürdün beni, çok yaşayasın :) Nereden bulursun böyle lafı gediğine oturtmalı lafları bilmiyorum. :)) Ben hiç beceremem :)Aslında kendim için ilave yapmıştım ama sen ve SELVERR arkadaşım önem verip üşenmeden cevaplamışsınız, çok teşekkürler :) Reymir çifti can da, Azad'ın başı kel mi, onun boynu bükük mü kalsaydı.. Kıyamadım ona, ilave yapayım dedim :)

Azad'ı Reyyan'la istemediğim için içim rahat :) Senarist ne zaman Azad'ı karaktersizleştirir, işte o zaman ben de kendisine verip veriştiririm :) Evet, her yerden çıkma özelliği var maalesef :) Adı üstünde Fırsatçı..
    Ne bileyim saçları hoşuma gidiyor, ama azıcık kırptırılsa iyi olacak :) Başrol erkeğinin bakışlarını iyi kullanması, anlamlı bakışlara sahip olması benim için çok önemli.Murat Yıldırım Asi dizisinde sevdiceğine ne güzel bakardı.. Can Yaman'ın bakışlarını da çok beğeniyorum :)

Kadınlar reelde güçlü erkekleri sever haklısın..Ama ben de dizilerde kederli erkekleri, aşk acısı çeken erkekleri beğeniyorum.. Başkalarına karşı çok güçlü olsun, hakkını arasın, zeki olsun, sevdiğini koruyup kollasın .. Aşkısının yanındayken de kedi gibi uysal olsun, mırnav mırnav mırlasın.. Bakmalara doyamasın, onu incitmekten korksun..
    ...

sende çok yaşa yedel'cim........güldürebildiysem ne mutlu bana......

olsun...bende düz yazı yazmayı beceremiyorum......az kalsın şair olacakmışım da...hakkımı yemişler......böyle böyle birbirimizi anlayacağız inşallah...

zaten şükürler olsun ki...sayfada çoğunluk ReyMir'de......çok korkuyorum... diziyi ReyZat için izliyorum diyen birisi gelecek diye.....

sorma canım...hep fırsatçılık...yere attığı alyansı Elif bulduğunda...lazım olur demişti...bizimki üşengeçliğinden geri almamıştı...utanmasa uğraştırma kızım beni...al sen tak diyecekti...nasılsa altının gram fiyatından haberi olmayacak kadar zenginiz...az kaldı...ben inanıyorum ki Elif onun başını yakacak......

baş çiftim ReyMir...iki numarada FırYar var......koptum şuan...üç numara ille de ElZat....yeter ki Azat bizimkilerden uzak dursun...gitsin mutlu olsun..evinin yolunu bulsun......

yoksa bu çocuk herkese AzAT..

konu Reyyan Miran olunca bildiğimiz musallat.......bana kafadan azap......

neyse...

o son yazdıklarını Miran'cım da yapıyor canım....daha bu bölüm az kalsın fıtık olacaktı aşkından......kolay mı Reyyan gibi kızı ordan oraya taşımak?...kolaysa bir kere de Azat taşın...taşısın da görmeyeyim......

Miran'cım çok zayıfladı haklısın......Reyyan'ı attığım ateşten kurtaracağım diye bir deri bir kemik kaldı çocuğum...Azize nerdeysen çabuk gel...gel de torununa sahip çık...babaanne kılıklı akbaba seni......
    Konu araszeynepp tarafından (15-05-19 Saat 18:18 ) değiştirilmiştir.

2. Beğenenler;
    ays* (16-05-19), Esra Y. (15-05-19), nebile (15-05-19), Saykos (15-05-19), yedel (15-05-19)

Durum:
    Okyanus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    224

Aldığı Beğeni: 1,793

Bahsedilme
    7 Mesaj

Alıntı araszeynepp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...

çok çok haklısın canım......Gönül'ü karşısına alıp insan gibi konuşsaymış keşke...çünkü böyle bağırmakla haklı olunmuyor......bağırınca da Gönül anlamıyor zaten...

Miran Gönül'e "bu hayatı sen kendin seçtin" demişti...bu da bana evliliğin...ta en başından beri formalite olduğunu düşündürüyor...

Miran'ın Azize istedi diye evlendiği gün gibi ortada zaten.....

bir zamanlar dümen Azize'deydi...Miran aşka düşmeden önce tabi ki......

Ben de evliliğin formalite olduğunu düşünüyordum ama bölümler ilerledikçe açıkçası kendi açımdan formalite olduğuna dair doğru düzgün bir bulguya rastlamadım.. O kadar muhabbetler dönüyor bu evlilikle ilgili ama kimsenin ağzından formalite bir evlilik lafı çıkmıyor.

Miran tabii ki kendi hevesiyle değil babaannesinin isteğiyle Gönülle evlenmiş. Ama işte bu evlilik tamamen formaliteyse bu Miran'ın aklına niye gelmiyor? Niye Gönül'ün bir yanlış yapmasına bağlı olarak onu boşayacağını söylüyor? Gönülle tartışırken zaten bu sahte evlilik, yakında boşanacağız demedi? Sonsuza kadar sürdürmesi şartıyla mı Miran'ın formalite evlilik yapmasına izin verilmiş? Miran niye Azize'ye ve Gönül'e ben intikamımı aldım, artık bu sahte evliliği bitirmek istiyorum demiyor?

Formaliteyse eğer artık buna dair repliklerin bize sunulması gerekir.

''Bu hayatı sen kendin seçtin.'' sözü tek başına benim için tam olarak formalite iması taşımıyor. Miran evlenmeyi kabul etmiş ama o zamanlarda sonuçta hevesli değildir. Gönül Miran'ın babaannesinin isteğiyle evlenmeyi kabul ettiğini bile bile bu duruma razı olmuştur. Miran ilgisiz de biridir. Ailecek intikam hikayeleri de var. Miran tüm bunlardan sebep böyle bir cümle kurmuş olabilir.

Hem formaliteyse madem Gönül'ün sürekli ben senin karınım, sen benim kocamsın muhabbeti yapması da tuhaf.. Miran o zaman niye bir seferinde de olsun Gönül saçmalama biz gerçek karı koca değiliz demedi?

Kafamda deli sorular canım Bu evlilik muhabbeti benim açımdan çok can sıkıcı bir durum.. Toparlayamadıklarını düşünüyorum.. Nerden baksam tutarsızlık nerden baksam ahmakça

4. Beğenenler;
    araszeynepp (15-05-19), ays* (16-05-19), Elaaya (15-05-19), nebile (15-05-19), Saykos (15-05-19), SELVERR (16-05-19)

Durum:
    nazella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ferhat&Aslı Aslan <3
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    491

Aldığı Beğeni: 344

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı ays* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selaaaaaam
    Biiiiiiirrruuuuun efem; sizlere kâh göz doldurmalı, kâh saydırmalı, kâh hatırlayıp tebessüm etmeli, kâh hiçbir şey hissetmemeli anket... Şimdilik sadece mini Reyyan&Miran soruları olsun, to be continued...

1.Miran'a 9 bölüm içerisinde en çok hangi sahnede üzüldünüz, en çok hangi sahnede ona kıyamadınız?

2.Reyyan'ı bugüne kadar en çok hangi sahnede sevdiniz?

3.Sizi en çok etkileyen Miran repliği hangisiydi?

4.Reyyan'ı en haksız bulduğunuz sahne hangisiydi?

5.Reyyan&Miran'a dair en sevdiğiniz an/sahne/replik neydi?

6.Gerçek hayatta birinin hayatını yaşamak zorunda kalacaksınız... İki ucu kor alev değnek... Miran'ın hayatı mı? Reyyan'ın hayatı mı?
    Anket için teşekkürler

1-yedinci bölüm hastanede reyyansiz kalınca göğsüne vurması ve onu azatla el ele görüp elini tuttu eeliniii demesi- sekizinci bölümün ilk sahnesinde bana dönmen için ne yapmam lazım demesi. içimin yağları da erimidiydi ama neyse

2- Mirana her ayar verdiğinde başka güzel oluyooor hele yedinci bölüm sonu ve dokuzuncu bölümdeki office sahnesi

3- reyyan gitmez

4-

5-ikisini kapı kenarında uyumaları - ilk karşılaşmaları (ilk derken flash backı diyorum yüzde doksanı da miranin saçlarından kaynaklanıyor stilistin bilgisine) miranin alişverişten dönme sahnesi candır

6- reyyan derdim ama miran gibi bir salak agresife denk geleceğim için miran diyorum reyyan gibi biri ona aşık oldu sonuçta ... bide ben her daim etek falan giyemem

Herkese selam,

7- Miran'ın en sevmediğim özellikleri nelerdir ?

8- Azad'ın en sevdiğim özellikleri nelerdir ?

9- Azad'ın sevmediğiniz özellikleri nelerdir ?
    ne zor sorular bunlarr

7- Azize manyağı ile büyümek çok kötü ama adam da zere özeleştiri de yok! bide akılsız zeka yoksunu insanlar gibi davranıyor bağırmalarından gına geldi. gül hanıma karşı da nankör en kısa zamanda onun için birşey yapması şart!

8- bende reyyan gibi kuzen meselesi yüzünden rahatsız olmuşluğum var (bu akraba çocukların derdi ne yahu!) abi dediğiniz insan size başka bir gözle bakması aşırı rahatsız edici hemde sizin ne düşündüğünüzü bile bile ısrar etmesi... azat ile ilgili en sevmediğim şey bu galiba

9- duygularını güzel ifade ediyor babası ve nasuh gibi davranmıyor reyyana karşı ama tabi şöylede bir şey var reyyandan başka birisinin başına bunlar gelseydi yine aynı davranır miydi? bu durum azata fırsat yaratığı da bir gerçek!
    Konu nazella tarafından (15-05-19 Saat 23:40 ) değiştirilmiştir.

6. Beğenenler;
    araszeynepp (15-05-19), ays* (15-05-19), Saykos (15-05-19), SELVERR (16-05-19), yedel (15-05-19)

Durum:
    Saykos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    424

Aldığı Beğeni: 514

Bahsedilme
    4 Mesaj

Alıntı ays* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

1.Miran'a 9 bölüm içerisinde en çok hangi sahnede üzüldünüz, en çok hangi sahnede ona kıyamadınız?

6.Gerçek hayatta birinin hayatını yaşamak zorunda kalacaksınız... İki ucu kor alev değnek... Miran'ın hayatı mı? Reyyan'ın hayatı mı?
    Ooo anket, en sevdiğim.. Teşekkürler ays* ...

1.Miran'a 9 bölüm içerisinde en çok hangi sahnede üzüldünüz, en çok hangi sahnede ona kıyamadınız
    Şimdi bu zamana kadar Miran'ı alabildiğine gömdüm biliyorsunuz. Ama yine de hakkını yemek istemiyorum. Çocukken yaşadıkları, ona yaşatılanlar kolay şeyler değil sonuçta. Konakta babaannesiyle yüzleştiği sıradaki çaresizliği, acısı, kaybı beni üzdü. Kıyamadım açıkçası. Yetişkin Miran'a ayrı çocuk Miran'a ayrı üzüldüm. Kısa sürdü ama sonra yine sövdüm tabi ki...

Gül ile olan sahnelerini çok seviyorum. Abla kardeş sahneleri, birbirlerine olan bağlılıkları, sevgileri çok gerçekçi. Kardeş ilişkilerine takıntılıyımdır. Onun dışında özgürlüğe olan tutkusu ve inancı beni etkiledi. Birlikte yaşadığı zorbalara boyun eğmeyip, kırdıkları kanadına rağmen uçma hayalleri kurması çok etkiledi beni. Her genç kadının hayatında bir kere de olsun kurduğu hayallerdi bunlar, karakter çok tanıdık her anlamda.

"Ateşim yükseliyor aga" olmayandır. Agalı olan hiçbir repliğidir. Genel olarak hiç bir repliği sanırım. Bulamadım. Seni boşayacam Gönül olabilir belki..

Reyyan genel olarak çok iyi, saf, masum bir karakter. Yine de Miran'ın canını acıtmak için bile olsa Azat'a umut vermeyecekti. Onun elinden tutup gitmeyecekti. Yine de haksız mı? Hayır. Kurtuluş yolunu Azat'da buldu. Başka şansı yoktu. Annesi ve babası bile gereken desteği verememişken onun bu yola sürüklenmesi onun hatası değildi sonuçta. Olan yıkık prensime oldu, ben ona üzüldüm.

Yok desem. Ya da belki vardır. Bir düşüneyim... Buldum. Aynı hastanede olup da karşılaşamamaları sanırım. Niyeyse sevdim bu sahneyi.. Şaka bir yana Reyyan'ın arkasından köprüden atladığı sahneyi sevdim. Benim için köprüden atlar mıydı acaba sevdiğim bey diye düşünmeden edemedim. Belki de kıskandım, allah affetsin.

Tabi ki de ağa kızı Handan yengemin lüks hayatını yaşamak isterdim. Sonra bir başka ağanın konağına gelin gidip kendimi bildim bileli dört yanım ağa dolu. Ailede elimi kime çarpsam hep ağa çıkıyor tarzı artistçe konuşmalar yapmak isterdim. Kahvemi höpürdedip millete kışkırtıcı laflar sokmak isterdim. Valla ne Reyyan olmak isterdim ne de Miran. Reyyan'ın yaşadıkları çok ağır. Miran'ın yaşadıkları da... Ama Miran Reyyan kadar masum ve iyi değil. Zorunda kalırsam Miran'ın hayatını yaşamak isterdim sanırım. Reyyan'ın gördüğü fiziksel ve psikolojik şiddete dayanamazdım. İzlemesi bile çok zor.

Kendim sorup kendim cevaplamak istediğim için üç soru ilave etmek istiyorum ankete :

7- Miran'ın en sevmediğim özellikleri nelerdir ?

Sürekli gergin ve agresif olması, bağırıp çağırması , güzel bir şeyler yapmak için çırpınması ama yanlış yoldan gitmesi.. Bir de saç stilini sevmiyorum.. Değiştirsinler artık...

8- Azad'ın en sevdiğim özellikleri nelerdir ?

Saçları.. Çekik gözleri.. Aşkı için ailesini bile karşısına alması, herkesin lekeli diye lanse ettiği Reyyan'ı her koşulda kabul etmesi..

9- Azad'ın sevmediğiniz özellikleri nelerdir ?

Yanlış kişiye sevdalanması.. Israrı..

Yıkıklığı... Oysa ki ben onu Reyyan'dan vazgeçmesini, mutlu olmasını, yıkık değil dik durmasını istiyorum...
    .. Selamlar ablacım.. Yıkık prensimle ilgili sorulara bayıldım.

7- Miran'ın en sevmediğim özellikleri nelerdir?
    E hepsi... Kendini beğenmiş artistin teki. Annesine yaşatıldığını sandığı şeyin intikamını başka bir masum kadından alan bir zavallı aynı zamanda. Öfkesine yenik düştüğünde başka bir kadının boğazına yapışacak kadar da kendini kaybetmiş biri. Daha da sayardım ama sonra güzel bir şey yapar da dediklerimi yutmak zorunda kalırım diye korkuyorum.

8- Azad'ın en sevdiğim özellikleri nelerdir?
    E hepsi... Çok güzel seviyor. Çok güzel bakıyor. Çok güzel yıkılıyor. Çok gerçekçi bir karakter. Mükemmel değil. Cesur değil. Güçlü değil. Ama karakterin iyileşme ve dönüşüm sürecini izlemek çok ilgi çekici. Sırf bu sahneleri bekliyorum valla. Azat üzerindeki ölü toprağı atacak. Gerçekten sevecek, sevilecek.

9- Azad'ın sevmediğiniz özellikleri nelerdir?
    Hiçbiri demek isterdim ama o zaman da inandırıcı olmaz. Azat sahip olduğu gücün ve imkanların farkında değil. Kırılgan ve içe dönük bir yapısı var. Başkasını seven bir kadının aşkına böylesine çaresizce ihtiyaç duyması rahatsızlık verici. Reyyan'ı kurtarmak için onu kendisiyle evlenmeye mecbur bırakmayacaktı. Karşılıksız aşkının yarası hiçbir zaman kapanmayacak, belki çok sızlayacak, kanayacak ama yine de bazen vazgeçmek gerekir. Zaman ve sabır gerekiyor Azat için. Çok zor belki ama karşılıksız aşkının onu daha fazla tüketmesine izin vermemeli, gerekirse tüm umudunu kaybetmeli, olmayacağına kendisini alıştırmalı, bu durumla barışmalı.
    <span style=font-family: times new roman><font color=#00ffff><font size=1><font size=3>"Sarışın bir kurda benziyordu.
Ve mavi gözleri çakmak çakmaktı."</font>
</font></font></span>

8. Beğenenler;
    araszeynepp (16-05-19), ays* (15-05-19), SELVERR (16-05-19), yedel (15-05-19)

Durum:
    RunForYourself - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Balıkesir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    35

Aldığı Beğeni: 68

Bahsedilme
    0 Mesaj

Normalde 2 fragman çıkmıyor muydu? Bu hafta bekledim ama tek fragman çıktı

Her yerde kına temalı fotolar videolar görüyorum ama ne türlü olursa olsun kesin kına işi bana saçma gelecek.
    Konu RunForYourself tarafından (16-05-19 Saat 13:15 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri