Sayfa 179/197 İlkİlk ... 79129169175176177178179180181182183189 ... SonSon
984 sonuçtan 891 ile 895 arası

Konu: Hercai - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    RunForYourself - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Balıkesir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    50

Aldığı Beğeni: 104

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Hercai - Bölüm Yorumları

Bölüm fotoğraflarında Azize ile Miran'ın karşı karşıya geldiği bir kare var. Orada kesin Gönülden boşanamazsın diyor Azize.
    Böyle olacağını düşünüyoruz zaten ama acaba gerekçesi ne olacak? "O soysuz kız yüzünden mi benim torunumu boşayacaksın?" falan der kesin.

Özette bizim sorduğumuz soruları onlarda bize sormuşlar Gerçekten harika bir çalışma olmuş

Anlaşıldı Reyyan'ı Azatla evlendirmeye kalkacaklar yine. Yani göz göre göre Reyyan neden her sıkıştığında Azat'ı kullanmaya çalışıyor? Oyuncak mı bu
    Her defasında terk edilen reddedilen Azat neden tekrar bu işe kalkışıyor? Bir karakteri bu denli itibarsızlaştırmaya razı değilim ben.

Şayet Miran Reyyan'ı kaçıracaksa nereye götürecek yine Aslanbey konağına mı? Bu kez olmaz bence.
    Taşlar biraz yerine oturuyor büyük ihtimalle Reyyan'ın evleneceğini duydu, bir şekilde Gönülle Yaren'in işbirliği yaptığını öğrendi(Eliften) ve sinirlenip boşamaya karar verdi. Eğer böyle şeyler olmasaydı Gönül'ü boşamayıp aynen devam edecekti

2. Beğenenler;
    Esra Y. (16-05-19)

Durum:
    Jerina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    48

Aldığı Beğeni: 307

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı SELVERR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sultanın yeni hamlesi tabi ki azizeyi tehdit etmek olur.. kızımı boşarsa herşeyi anlatırım der.. azize de buna tabi ki izin vermez ve miranı yine kendi etkisi altına alır... azize karşısındaki miranı hepimiz biliyoruz...

sultan ve gönülün yapabileceği başka bir şey daha var.. o da yıllardır yapamadıkları şeyi yapıp gönülü miranın koynuna sokmak... tabi miranın önce konağa gelmesi sonra akli melekelerinin yerinde olmaması lazım... sonra zaten oldu bu iş. miran cepte

ben miranın boşanma mevzusunu ya bölüm sonunda yada bir önce falan bekliyorum..

Spoiler İçermektedir
    İşte o kısım şüpheli bende.Azize söz konusu Reyyan olunca Miran üzerinde eskisi gibi etkili değil.Gecen yine beynini yikarken Miran'in,neler dedi.Miran yine transa geçti.O kız aşığıyla kaçtı bilmem ne diye bir sürü şey dedi.Miran ayni aksam Reyyan'i ahırda kıstırmaya gitti.
    Azize'nin manipülasyonlarina yenik düşüp bosanmaktan vazgececekse zaten karakteri de aşkını da çöpe atmis olurlar.Belki baska bir engel ama iste ne ola ki.İzleyip göricez

4. Beğenenler;
    Esra Y. (16-05-19)

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1,037

Aldığı Beğeni: 1,761

Bahsedilme
    5 Mesaj

Alıntı Jerina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte o kısım şüpheli bende.Azize söz konusu Reyyan olunca Miran üzerinde eskisi gibi etkili değil.Gecen yine beynini yikarken Miran'in,neler dedi.Miran yine transa geçti.O kız aşığıyla kaçtı bilmem ne diye bir sürü şey dedi.Miran ayni aksam Reyyan'i ahırda kıstırmaya gitti.
    Azize'nin manipülasyonlarina yenik düşüp bosanmaktan vazgececekse zaten karakteri de aşkını da çöpe atmis olurlar.Belki baska bir engel ama iste ne ola ki.İzleyip göricez
    değişiklik var tabi ki ama ne kadar başarılı olur işte o tartışılır bence... azize nin mirana git boşa torunum diyeceğini hiç sanmıyorum.... miran boşanmaktan vazgeçer demiyorum ama boşayamaz diyorum... başta azize sonra sultan ve gönül buna kolay kolay izin vermez... miranı elde tutacak kozların en büyüğü aslında bu nikah...

çünkü şöyle düşünüyorum. miran reyyanla bir hayat kurabilirse bu hayata o istemesede bir süre sonra hazar da dahil olacak.. ve bunu zamana yayarsak azize nin sakladığı gerçeklere hazar üzerinden ulaşması çok mümkün.. çünkü hazarla bir kere adam akıllı konuşması sonrası kim yalan söylüyor durumuna geçti miran.. azize bunu geri püskürttü ama daha ne kadar bunu yapabilir... zaten miranın hazarla bir bağ kurması demek azize nin uğruna yıllarını verdi intikamının emellerinin sekteye uğraması demek.. azize bunun önüne geçmek için her şeyi yapabilecek bir karakter. bu uğurda herkesi kullanır... zaten miranın reyyanla olması demek intikamın üstünün çizilmesi demek olacak. ne yani miran reyyanı ikna edip bir yuva kurabilirse hala intikam diyecek hala hazarı öldürmek vs mi isteyecek. reyyan bu şartlar altında olur mu miranla. yada sessiz mi kalır.... kız ailesi için neler yapıyor mirana karşı ailesinin karşısına geçer mi? geçmez... şahsen üvey gerçeğini öğrense de pek değişiklik olacağını sanmıyorum ben..

kısacası azize intikam oyunundaki en büyük silahı miranı kaybetmemek için çok şey yapar... onların arası iyi olursa her şey bozulur çünkü... şu ana kadar gördüğümüz azize nin vardır planı bence...

e boşanma olayı olmadan da reyyan kolay kolay mirana gitmeyeceğine göre bence daha yolun başı.. miran aancak kaçırır sonra hazar veya azad da geri kaçırır bence...

evet sonunda miran evli olduğunu idrak edip boşanmaya karar vermiş ama karar vermek başka boşanmak çok başka.... miran bu uğurda bu sefer bir kaç aslanbeyle birden savaşmak zorunda... bu savaşı kim kazanır ne zaman kazanır işte bize bu konuda da beklemek düşüyor..
    Konu SELVERR tarafından (16-05-19 Saat 16:08 ) değiştirilmiştir.
    Sevgili kalbim. Neden hala apartman boşluğunun gün ışığı görmeyen penceresinde kuş sesleri beklersin

6. Beğenenler;
    ays* (17-05-19)

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    1,317

Aldığı Beğeni: 1,081

Bahsedilme
    0 Mesaj

Özet olsun , bölüm fotoğrafları olsun hiçbir ipucu barındırmıyor haliyle üzerinde yorum yapabileceğimiz bir durum yok.Özet geçen haftakinden de berbat.Evdeki cadıların boşanma olayına sıcak bakmayacakları aşikardı o yüzden kimse şaşırmadı.Aklı başında , kendi kararlarını tek başına vermeye yetkin bir erkek neden boşanamıyor ? Sanırsın ki ortada çocuk var , bırakın çocuğu adam kıza elini bile sürmemiş.( öyle umut ediyoruz aksi olursa isyan çıkartırız.) Miran'ın engeller karşısında pes etmemesini, kararından dönmemesini, mücadele etmesini bekliyorum.Gözünü intikam ateşi bürüdü, aşık olabileceğini bilemezdin tamam anladık da kızın peşine düşmeden önce evli olduğun kafana dank etmeliydi.Senin için yok hükmünde olabilir de kanunlar öyle demiyor maalesef. En başından mantıklı hareket edip boşanma işlemlerini hızlandırması gerekiyordu.İyi bir avukat tut, sonra al karşına Reyyan'ı konuş evli olduğunu, bu evliliğin formaliteden ibaret olduğunu, yakında boşanacağını söyle.Doğruyu söylemek bu kadar zor mu ? Kıza yalan söylüyorsun ve utanmadan hala yüzüne bakabiliyorsun.İnsan sevdiğini kaybetmeyi de göze alabilmeli, kaçak dövüşmekten yeğdir.

Miran, Reyyan'ı Şanlıufa'ya götürüyormuş sanırım.Umarım kimse arkalarından gelmez.İkili arasında yüzleşme bekliyorum.Eteklerindeki taşları döksünler, aynı replikler etrafında dönmesinler .Misal :"Benden ne istiyorsun yetmedi mi veya seni bırakmam " gibi ...

Bu kadar karmaşa , kaçma kovalamaca, olabildiğine kötülük entrika arasında aşka konsantre olamıyorum.. Hayallerim yıkıldı.. Bari diyorum Hazar'ın Miran'ın babası olduğu ortaya çıksın.. Miran, o lanetli konaktan kendini kurtarsın.Baba-oğul kavuşması adı altında hönküre hönküre ağlamalı sahneler izleyip gözyaşının dibine vuralım :)) Gül- Miran abi kardeş ilişkilerini izleyelim :))
    Konu yedel tarafından (16-05-19 Saat 16:20 ) değiştirilmiştir.

8. Beğenenler;
    angelic (16-05-19), araszeynepp (16-05-19), ays* (17-05-19), nebile (17-05-19), RunForYourself (16-05-19), SELVERR (16-05-19)

Durum:
    RunForYourself - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Balıkesir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    50

Aldığı Beğeni: 104

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı SELVERR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kız ailesi için neler yapıyor mirana karşı ailesinin karşısına geçer mi? geçmez... şahsen üvey gerçeğini öğrense de pek değişiklik olacağını sanmıyorum ben..
    Üvey olduğunu öğrenmesi bencede dengeleri pek değiştirmez ama Miran'ın Şadoğlu olduğunun açığa çıkması çok şeyi değiştirir. Azize'nin planı Şadoğlu'ndan kimse kalmayana kadar bu intikamı sürdürmek sonra da herkesin intikamını yine bir Şadoğlu'nun aldığını öğrenmesi.
    O zaman Miran'ın Şadoğlu olduğunu sonuna kadar saklaması gerekecek. Bu yüzden bence ilk önce açığa çıkacak olan sır Reyyan'ın üveyliği olur. Zaten Miran'ın Şadoğlu olduğu baya uzun süre ortaya çıkmaz. Düşünsenize Miran'ın Aslanbeylere düşman olduğunu. O zaman karşısında kim durabilecek?
    Eğer başka varis yoksa Aslanbeylerin soyu kurumuş oluyor. İşte tam bu sırada asıl torunun Fırat olduğu ortaya çıkar ki Miran'ın karşısında durabilecek biri olsun.
    Bence ilerleme sırası böyle olur.

Peki Miran asıl düşmanının Azize olduğunu öğrendiğinde ne yapacak?
    Şadoğlu konağına gidip "Ben sizin evladınızım." Demesini beklemiyorum. Ki bunu derse Nasuh'un "Tamam." deyip onu bağrına basmasınıda beklemiyorum. Ama Hazar Miran'a sahip çıkar. Sonra ittifak yapıp Fırat'a ve Azize'ye karşı birlik olurlar.

Kafamda canlanan ve bugüne kadar anlatılanlardan ortaya çıkan senaryo bu.

10. Beğenenler;
    ays* (17-05-19), LimonCicegi (16-05-19), SELVERR (16-05-19), selvi_26 (17-05-19), yedel (16-05-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri