Sayfa 182/197 İlkİlk ... 82132172178179180181182183184185186192 ... SonSon
984 sonuçtan 906 ile 910 arası

Konu: Hercai - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    Jerina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    48

Aldığı Beğeni: 307

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Hercai - Bölüm Yorumları

Dizi günü gelmis çatmış.
    Gelen bölüm fotolarindan entrika akıyor.Gerek özet,gerek fragman...Bol bol Gönül-Azize-Sultan izleyecekmisiz gibi bir his...
    Nedense ben pek yükselemedim bu bölüme.İlk defa böyle oluyorum diziye basladiğimdan beri.Umarim yanilirim.

2. Beğenenler;
    Esra Y. (17-05-19)

Durum:
    alfonso_ofelia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    güney ateşi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    11

Aldığı Beğeni: 380

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu bölüme ben de pek yükselemedim. Ne fragman ne resimler hiçbir şekilde heyecanlandırmadı beni. İçimden bir ses esas çiftin çok geri planda olduğu yan rollerin entrikalarıyla dolu bir bölüm olacak diyor. He eğer kına olayları bu bölümse ve bize gösterilmediyse yükselebilirim o ayrı

Bir arkadaşımız yazmıştı firatın ters köşe yapacağını. Bende öyle düşünüyorum. Reyyana mirandan uzak durmasını söyleyecek gibi hissediyorum nedense

4. Beğenenler;
    Esra Y. (17-05-19)

Durum:
    angelic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herşeye rağmen iyi kalpli olmaktan VAZGEÇME!
    Yer
    necatitutkunu
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    2,385

Aldığı Beğeni: 759

Bahsedilme
    7 Mesaj

Selamlar
    bugün dizimiz var merakla bekliyorum Fıratın Reyyana Mirandan uzak dur diyeceğini
    sanmıyorum ki fragmandaki sahnede görmüyormusun seni deli gibi seviyor gibi birşey
    söylüyor bunu söyleyen adam uzak dur demez bence Gönüle yine saydırcam gibi ayaklarına
    kapanmak ne demek gururlu olsun biraz ya bakalım neler olacak
    ​

6. Beğenenler;
    mimoza17 (17-05-19), yedel (17-05-19)

Durum:
    araszeynepp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Eskişehir
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    1,270

Aldığı Beğeni: 1,053

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı yedel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ..

Bu da tünaydın öpücüğü.....

Fırat , bir keresinde Miran'a sana bir şey söylemem lazım dedi Miran lafı ağzına tıkadı, Reyyan'dan başkasını gözü görmüyordu çünkü :))) Yani Miran'ın Yaren'in bildiğinden haberi yok :)) Eli kulağındadır inşallah :)) İçine kurt düşerse belki Reyyan yalanını kendisine kusmadan bir şekilde kendisi anlatır :)) Şu da var Reyyan evli olup olmadığını sormadı ki Miran'a.. Sorsa söylemez miydi , ağzı söylemese gözleri söylerdi.. Yalan demeyelim de gerçeği gizlemek mi diyelim bilemedim şimdi :))
    akşam oldu.........

bak onu kaçırmışım canım...

Fırat yediği haltı korkmadan söylemek istedi ha......cesaret...sadece cesaret...tabi Miran Reyyan kovalıycam diye kulaklarını da kaybettiğinden...normal......

"aşığın gözü kör...kulağı sağır"...derler......

sormaz canım...burnu yere düşse eğilip almaz bu kız.....

Reyyan'ın da tuzu kuru tabi......Miran tarafından kovalanmak her genç kıza nasip olmaz birşey......Reyyan'a Melike ne demişti...hmm "neden yüzüne yüzüne vurmuyorsun...neden evli olduğunu söylemiyorsun? ve benzer birşeyler......

Reyyan da ne önemi var ya!!!...bana ne onun evliliğinden" demişti....

zaten Gönül'le olan evlilik durumunun sadece benim için önemi var......bir de Gönül için çok önemli galiba......

:Evet çok aşık her halinden belli :)) Anlamayan kördür :)) Her fırsatta kıza yürümesinden belli.. Çok sabırsız...Şimdiki gençler de çok fevri canım.. Nerede 90'lı yıllarda pastane köşelerinde utana sıkıla kızlarla buluşan efendi erkekleri.... Şimdiki nesil ulu orta sahil köşelerinde fink atıyor.. Ay konuyu dağıttım nasıl toparlayacağım şimdi :)) Öhöm öhöm...
    aşktan gözleri kör olmuş......Reyyan'a yürüyerek evin yolunu bulmaya çalışıyor......ay sorma bacım...ah ah az mı çay bahçelerini meşgul ettik......az mı yakalanmak korkusuyla...o pastane senin bu pastane benim supangle yedik......bizim zamanımızda...öküz aşkı diye birşey de vardı......gerçek öküzlerle hiç alakası olmayan......kendi kendimize gelin güvey olduğumuz tek taraflı asil aşklar......ay bir de Miran'a bakıyorum...gerçekten her hareketiyle fevri......fark etmez havada karada......yeter ki Reyyan olsun......yeter ki yürüyelim arkadaşlar......

:Şadoğlu Kızları Güzelliği diye bir şey var yani.. Bak Gül'e, bak Yaren'e, Şadoğlu soyundan gelmese de sonuçta Reyyan da güzelliklerinden nasiplenmiş..İnsanın kalbinin güzelliği yüzüne vurur derler.. Yaren'in yüzü güzel ama kalbi fesat...

Yalnız başına hesaplaşsınlar tabi, sonrası için benim de aklıma geldi.Çok fenayız çoook :))

Kınaları yaksınlar bakalım, Reyyan yine kimselere yar olmayacak nasılsa :)) Ah Az-AT cığım yine elin böğründe kalacaksın.. Ne olacak senin bu terkedilme sendromun..
    birşey olmaz ona...en fazla yere yıkılır bu kez......yine hevesi kursağında kalacak ya......hala mı Azat...hala mı?......

kızlarımız güzel gerçekten......erkeklerimiz de yakışıklı......
    Konu araszeynepp tarafından (17-05-19 Saat 18:10 ) değiştirilmiştir.

8. Beğenenler;
    ays* (17-05-19), Esra Y. (17-05-19), nebile (17-05-19), yedel (17-05-19)

Durum:
    suzican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    813

Aldığı Beğeni: 591

Bahsedilme
    2 Mesaj

bölüm etiketi #aşkdeliliktir ve bunu Gönül söylüyor Gönül söyleyince takıntı hastalık gibi algılanıyor
    Acaba Reyyanın aşkda ki deliliğini mi izleyeceğiz Miranı zaten izliyoruz yada Gönül ve Yarenin manyaklığı olan mı aşk deliliği izliyeceğiz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri