Sayfa 188/197 İlkİlk ... 88138178184185186187188189190191192 ... SonSon
984 sonuçtan 936 ile 940 arası

Konu: Hercai - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    alfonso_ofelia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    güney ateşi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    11

Aldığı Beğeni: 380

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Hercai - Bölüm Yorumları

Durağan bir bölümdü..izlerken birşey eksik birşey eksik deyip durdum ve sanırım sonunda eksik olan şeyi buldum.

Reyyan baya baya isteyerek evlendi azatla. Ne bu nikahı istemediğine dair birşey söyledi ne de tereddüt etti. Ben daha farklı bir geçiş beklemiştim. En azından evlilik kararının altında ezilen ve zorlanan bir reyyan görmek istedim sanırım ama olmadı. Gayet memnun bir şekilde düğün alışverişini falan yaptı. Sanırım reyyanın mirana olan sevgisi (ki gittikçe azalıyor) artık bana geçmiyor. Başka bir adamla bu kadar rahat evlenebilecekse aşk bunun neresinde ki? Bu şekilde izlerken zevk de alamıyorum.

2. Beğenenler;
    amanayol (18-05-19)

Durum:
    Esra Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    174

Aldığı Beğeni: 123

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı araszeynepp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...

ay ne güzel olmuş senin için......biz aşka aşık...romantik kadınlarız.....yıllar geçse de...değişmiyoruz...hem dil...din..ırk ve kültür fark etmezsizin seviyoruz...Fernando Jose kiliseyi basar...Miran kucaklıdığı gibi alır gider......

ok yaydan çıktı Reyyan...gidiyoruz...

Gül hanım benim dizideki ruh bebeğim......olanların farkında olmadan...neler neler yapıyoruz......kırmızı balon sevdamız da bahane...maksat sevenler kavuşsun......
    Aşk kazansın Sevgili Forumdaşım Aşk olmasa ne işimiz var Reyan’ın ,Miran’ın peşinde, dert sahibi oldum resmen
    Reyyan bilmiyor tabi inşallah bir gün öğrenir o gün aslında son gecesi, yavrum mutluluğa uçacağını zannederken Miran’a uçtu Daha da dönmez inşallah artık temcit pilavı yemek istemiyorum, herkes eteğindeki taşları döktü ,soyundu ...
    Azize ile bir konuda aynı tarafta olmak bana gurur verdi,asla bir Aslanbey’i yine bir Şadoğlu’na yar etmeyecek

4. Beğenenler;
    araszeynepp (18-05-19), ays* (18-05-19), mimoza17 (18-05-19)

Durum:
    sevgiyolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    47

Aldığı Beğeni: 45

Bahsedilme
    0 Mesaj

Hâlâ bana güven diyor ya....
    Hangi güven hocam ....neyine güvenecek ağlamakla bağırmakla güven olmuyor iste bir kere yıkıldı...
    Bu bölümde ben hazar bey ve azarın konuşmasına hayran oldum...azat benim gözümde daha çok güven sağladı...o kadar seviyor ki önceliği Reyyanın güvende ve mutlu olmasına veriyor..

6. Beğenenler;
    Saykos (18-05-19), SELVERR (18-05-19), yedel (18-05-19)

Durum:
    araszeynepp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Eskişehir
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    1,270

Aldığı Beğeni: 1,053

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Esra Y. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aşk kazansın Sevgili Forumdaşım Aşk olmasa ne işimiz var Reyan’ın ,Miran’ın peşinde, dert sahibi oldum resmen
    Reyyan bilmiyor tabi inşallah bir gün öğrenir o gün aslında son gecesi, yavrum mutluluğa uçacağını zannederken Miran’a uçtu Daha da dönmez inşallah artık temcit pilavı yemek istemiyorum, herkes eteğindeki taşları döktü ,soyundu ...
    Azize ile bir konuda aynı tarafta olmak bana gurur verdi,asla bir Aslanbey’i yine bir Şadoğlu’na yar etmeyecek
    aşk olsun.....

Azize'nin boşanma işine olur vereceğini tahmin etmiştim......sebepte senin yazdığın aynı sebep......

asla bir Şadoğlu ile Aslanbey birlikte olamaz...

şuan olmamalı da haklı kadın.....

tabi ElZat hariç...... Azat Reyyan diye boşuna yıkılacağına Elif'i fark etsin artık......asıl şenlik onlar birbirinin olunca kopacak......

bir de artık saymayı unuttum...Miran'ın Reyyan'ı kaçıncı kurtarışı oldu bu...Miran kaçırmasaydı...Nasuh farklı bir yol izleyerek elini sürmeden zehirliyecekti kızı bu kez...temiz iş...

Nasuh: kız uyuyacak ve bir daha uyanmayacak...

soyadına tüküreyim senin be adam......tamam Miran bir halt etti...bir çuval inciri reçel etti de...sen çok mu paksın yahu?...torunun Azat fırsatçılık genlerini senden almış olmalı...sende her fırsatta kızın canına kastettin...dövdün...sövdün...öldürmeye çalıştın...senarist Azize ile seni bildiği gibi yapsın inşallah......
    Konu araszeynepp tarafından (18-05-19 Saat 03:12 ) değiştirilmiştir.

8. Beğenenler;
    ays* (18-05-19), Esra Y. (18-05-19), nebile (18-05-19), Saykos (18-05-19), yedel (18-05-19)

Durum:
    nebile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,621

Aldığı Beğeni: 471

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu bölümü sevdim aslında ama benimde içime sinmeyen şeyler var.

Miran ışıkları kesip konağa girdiğinde Reyyan o evlilik resmini nereden çıkardı çat diye eline verdi? Hep yanında mı taşıyordu?
    Gül hanım gerçekten Miranla nasıl iletişim kuruyor? Gül hanım yerine Reyyanın daha büyük bir kardeşi olsaydı biraz daha inandırıcı olabilirdi sanki.
    Gerçi o zamanda o pamuk hanımı izleyemezdik.

Dizi kısır döngüye girdi, bu bölüm geçen bölümlerin özeti gibiydi her şey tekrar etti. Bir ara izlerken sıkıldım.
    Yine herkesin gözünde yaşla gezdiği bol bol ağladığı bir bölüm oldu.

Akının bazı yerlerde oyunculuğu sırıtıyor ama bugüne kadar izlemekten çok keyif aldığım başrollerden biri oldu kendileri keza ebru da öyle. Yolları açık olsun...

Unut demek dile kolay...

10. Beğenenler;
    amanayol (19-05-19), araszeynepp (18-05-19), ays* (18-05-19), Saykos (18-05-19), SELVERR (18-05-19), yedel (18-05-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri