Sayfa 1/198 123451151101 ... SonSon
986 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Hercai - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    mum
    mum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DE081017
    Erimeye devam...
    Yer
    Ankara
    Konular
    206
    Verdiği Beğeni
    809

Aldığı Beğeni: 1,116

Bahsedilme
    53 Mesaj

Standart Hercai - Bölüm Yorumları (2)

Bir önceki başlık mesaj sınırına yaklaştığı için kapatılmıştır.
    Yorumlarınıza bu başlıktan devam edebilirsiniz.
    Lütfen mesaj yazım kurallarına dikkat edelim.

Önceki Konu
    17.10.2015
    23.05.2018

Beni Eleştir ---> mum

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    869

Aldığı Beğeni: 921

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Hercai - Bölüm Yorumları

Yeni başlığımız hayırlı olsun Miranın Reyyan'ın kolunu sıktı diye adamın kolunu tutup sıktığı sahneye ben kızamadım evet emir kulu söylenenleri yapmak zorunda ama öyle adamlar insanda öldürüyor emir kulu diyoruz ama emir verdi diye insanda öldüre bilen bir insana da üzülemem açıkçası biri kızcağızın kolundan tutup götürmek yerine gizlice arayıp Mirana ne yapalım diye sorabilirdi yani evet Miran da Reyyan'ı zorla evde tutup çekip götüre biliyor ama o korumanın yaptığıyla aynı değil Miran çok korkunç hata yaptı dediğim gibi kendini yaktı en çok şimdi de hatasını düzeltmeye çalışıyor Reyyan'ı korumaya yaşatmaya çalışıyor Reyyan da inatçılık yapınca zorlamak zorunda kalabiliyor ama asla korumayla kıyaslamam hem insan en çok sevdiği insana her şeyi yapar onu üzer sinir eder kızdırır ama başkasına yaptırmaz derler Miran da tıpkı öyle Reyyan'a aşık çok seviyor yanında olsun gözünün önünde olsun istiyor ben kızamıyorum Mirana kendisinin de dediği gibi sevgiyi bilmiyor affetmeyi bilmiyor bütün ilkleri Reyyan'la yaşıyor aslında ayırma salar da Reyyan'ın Miranı yavaş yavaş nasıl değiştirdiğini görseydik çok daha güzel olurdu
    Konu mehmetlover tarafından (23-04-19 Saat 21:25 ) değiştirilmiştir.

3. Beğenenler;
    esra086 (23-04-19), nebile (23-04-19), trBusratr (23-04-19)

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    919

Aldığı Beğeni: 1,539

Bahsedilme
    5 Mesaj

Başlık yok diyorum meğersem ilk sayfa kapanmış ki..

Diğer sayfada emeği geçen herkese teşekkürler..

Ve tüm rep veren arkadaşlara teşekkürler ederim.

Umarım daha nice başlıklara yorumlarla ulaşırız..

Kadının daha az ezildiği, intikam olayının tam anlamı ile ortaya çıktığını görürüz umarım.

Miran ve Reyyan adına güzel sahneler izler yorumlarız umarım
    Sevgili kalbim. Neden hala apartman boşluğunun gün ışığı görmeyen penceresinde kuş sesleri beklersin

5. Beğenenler;
    araszeynepp (23-04-19), ays* (24-04-19), aysin (23-04-19), Elaaya (23-04-19), Jerina (23-04-19), naz-naz (24-04-19), nebile (23-04-19), Saykos (23-04-19), yedel (23-04-19)

Durum:
    Elaaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İzmir...
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    1,087

Aldığı Beğeni: 1,417

Bahsedilme
    5 Mesaj

Yeni baslik hayirli olsun..bende rep veren herkese teşekkür ederim. Toptan oluversin...sagolun..

Sana daha dun gece soyledim,orda olan orda kalacak.. Sakin peşimden gelme...sen o klubede kaldin..anladin mi ?

Ulen askindan gebersende acisamda yok !

Sen orda kaldin dio bide...kalamadi ya iste...
    Ne olmesine izin verdin, ne kalmasina ...kulubeye adam gonder ..koprude arkasindan atla...silahi eline ver hadi vur öldür de ..
    Dedesi kirlettigin kiz icin olecektin de niye kirlettin o zaman dio..bu kahpe dio...ne hallere getirdin be kizi...icim coştu yine..sakin pesimden gelme dio bide kiza ...kim kimin pesinde simdi..?

Azatla sakin evlenme olmasin demistim ama Reyyan in hic kimseye ihtiyacıolmadan bir bavul gibi ordan oraya tasinmasindan rahatsizlik duyan gitmesini isteyen biri olarak evlen kiz Reyyan diyorum
    Sakin pesimden gelmeymis pisman oldu evet ama içim sogumuyor valla benim..
    Saklamaya çalışma nafile ..
    Sevda ,çocuk gözlerinden uyku gibi akıyor ...

7. Beğenenler;
    AFKfan (23-04-19), araszeynepp (23-04-19), aysin (23-04-19), Esra Y. (23-04-19), mGenc (23-04-19), nazella (23-04-19), nebile (23-04-19), Saykos (23-04-19), SELVERR (23-04-19), yedel (23-04-19)

Durum:
    araszeynepp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Eskişehir
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    1,199

Aldığı Beğeni: 961

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Elaaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni baslik hayirli olsun..bende rep veren herkese teşekkür ederim. Toptan oluversin...sagolun..

Sana daha dun gece soyledim,orda olan orda kalacak.. Sakin peşimden gelme...sen o klubede kaldin..anladin mi ?

Ulen askindan gebersende acisamda yok !

Sen orda kaldin dio bide...kalamadi ya iste...
    Ne olmesine izin verdin, ne kalmasina ...kulubeye adam gonder ..koprude arkasindan atla...silahi eline ver hadi vur öldür de ..
    Dedesi kirlettigin kiz icin olecektin de niye kirlettin o zaman dio..bu kahpe dio...ne hallere getirdin be kizi...icim coştu yine..sakin pesimden gelme dio bide kiza ...kim kimin pesinde simdi..?

Azatla sakin evlenme olmasin demistim ama Reyyan in hic kimseye ihtiyacıolmadan bir bavul gibi ordan oraya tasinmasindan rahatsizlik duyan gitmesini isteyen biri olarak evlen kiz Reyyan diyorum
    Sakin pesimden gelmeymis pisman oldu evet ama içim sogumuyor valla benim..
    ...

sevgili Elaaya yazdıklarına çok katılıyorum.........

aynen...bence de..."sen burda kaldın" dedin Miran!...unutma...dedin bunları...bence de bırak...Azat'la evlensin.....sen daha iyilerine layıksın Miran'cım da demiyorum bak!..kızın başına gelen herşeyin sebebi sensin...hatta sen git...milleti de uğraştırma...git öl...beter ol...yok ol!...yeter ki git...oğlum bak git......

çok şükür sonun da bende biriktirip biriktirip patladım Miran'a karşı.....Allah seni bildiği gibi yapsın Miran...hangi sıfatla...hangi hakla bu kızın hayatını böyle mahvettin...kim verdi sana bu hakkı?......sen kimsin?...

Reyyan Azat evliliğini çok istiyorum...böyle zorla ya da zorunluluktan olan evlilikler çok ilgi çekici geliyor bana...Azat çok aşık...Reyyan ne zaman bu duyguların farkına varır da evlilik gerçek olur...Azat aşkının karşılığını alır mı falan?...bence çok ilgi çekici...eminim Azat aşkını iliklerimize kadar hissettirecektir......bakalım umutluyum ReyZat'dan......

bizim kızdan Miran'a gelsin......

kuş beyinli densiz...
    şimdi uyu bensiz...
    sarılıp yastığa...
    teselli araman yersiz......

sevgiler...
    Konu araszeynepp tarafından (23-04-19 Saat 14:16 ) değiştirilmiştir.

9. Beğenenler;
    Elaaya (23-04-19), Esra Y. (23-04-19), Saykos (23-04-19), Tuna65 (23-04-19)

Sayfa 1/198 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri