Sayfa 181/197 İlkİlk ... 81131171177178179180181182183184185191 ... SonSon
984 sonuçtan 901 ile 905 arası

Konu: Hercai - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    934

Aldığı Beğeni: 1,004

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Hercai - Bölüm Yorumları

İzlediğim sahnelerden en sevdiğim sahneler Miran Reyyan'ın ağzından her Azad adını duyduğunda çıldırması ve Azad abi diyeceksin dediği ve konağa gelip borçları kapatacağım düşmanlığı bitireceğim her şeyim sizin sadece Reyyan'ı istiyorum dediği sahneydi Miran artık iyi niyetli her şeyi Reyyan için yapıyor ondan başka kimse de Reyyan'ı koruyamıyor zaten alsın Reyyan'ı kimsenin bilmediği bir yere götürsün diyeceğim de azize onları asla rahat bırakmaz aslında kitaptaki gibi özgür bağımsız kimseyi takmayan bir Miran olsaydı söylediklerini yapabilir derdim işte dediğim gibi azize var aslında bir kadın olarak bakınca Reyyan için çok zor gerçekten zavallı kızcağız hiç kimse ona ne istediğini sormuyor o diyor benimsin öbürü namus diye dayak atıyor Miran Reyyan'ı istiyorum diyor karşılığında para veriyor bir şeyler veriyor mal gibi bir oraya bir buraya sürükleniyor kızcağız çok korkunç bir şey ama Mirana da kıyamıyorum o da aşık artık sadece Reyyan'ı korumak istiyor yanında olsun gözünün önünde olsun istiyor çabalıyor yani onun için ne olursa olsun Miranın yanında olsun bence en güvenli yer onun yanı ama tabi konağa götürmesin fragman da Fırat Reyyan la konuşup Miranın duygularını söyleyip yumuşatmaya çalışıyor umarım başarır
    Konu mehmetlover tarafından (17-05-19 Saat 14:39 ) değiştirilmiştir.

2. Beğenenler;
    yedel (17-05-19)

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    1,562

Aldığı Beğeni: 1,337

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizimizin günü gelmiş , izleyelim bakalım neler neler olacak :))) Fragman olsun, özet olsun, fotolar olsun pek ilgi çekici değil.Bu sezonu öyle veya böyle çıkartırlar da gelecek sezon karşılarına güçlü bir rakip çıkarsa merak uyandırıcı fragmanlar hazırlamaları şart, aksi takdirde bu sezonki izlenme oranlarını mumla ararlar :)

Alıntı araszeynepp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar...sevgiler......

özetçi arkadaşım...yine özet geçmişsin sağol.......

bu sorduğun soruların cevaplarını biliyor olsaydık...inan bana merakla yeni bölümü bekliyor olmazdık...az mantık yahu...çok şey istemiyoruz senden......

Fırat: Reyyan...görmüyor musun seni çok seviyor!"...

görüyor da Fırat'cım...görmemezlikten geliyor......ama ne yapsın kız?...senin aga resmi ve ciddi olarak evli...ve Reyyan bunu biliyor...asıl enteresan olan Miran'la senin...hala Reyyan'ın bu evliliği bilmediğini düşünmeniz değil mi?...unuttun mu?...evli olduğunu sen kendi ağzınla söylemiştin süslü yılana......sence Yaren hiç mi konuşmadı?......unutulacak haber mi bu yani?.......

Azize Aslanbey'in, Şadoğlu konağını almak için yaptığı hamle sonrası Miran'ın düşmanlığı bitireceğim karşılığında sadece Reyyan'ı istiyorum, teklifiyle Nasuh Ağa'nın karşısına geçmiştir. Miran ve Nasuh arasındaki restleşmenin sonucu bir kere daha iki konak arasındaki dengelerin değişmesine neden olacak mı? Reyyan, Miran'ın teklifine nasıl karşılık verecek?

a- dengeler olduğu gibi kalacak...

b- tabi ki dengeler değişecek...

c- hepsi...

d- hiçbiri...

Miran'cım benim......düşmanlık bitecek teklifinin üzerine...bir teklifte daha mı bulunuyorsun sen?......hem de herkesin içinde...zamanı durdurarak...Reyyan'ın gözlerine bakarak...gel benimle mi diyorsun?......ne yapıyorsun ki?...Reyyan seninle gelmeyecekte olsa...aferin beğendim bu hareketini......inşallah yapmışsındır...

eski bir gelinliğe...bir bakır bileziğe...
    annemden kalan bu yüzüğe razıysan gel benimle......

tabi sen bu teklifi yaptığında...nedense tam da o sırada......senin yüzüne yüzüne evli olduğunu kim vuracak acaba?......

Reyyan olabilir mi?...ama sanki Hazar bey diyecek bunu...onun söylemesi daha vurucu olur......o söylesin......

Diğer yandan Miran'ın avuçlarından kayıp gitmesini istemeyen Gönül'ün planları gün yüzüne çıkar. Olanlara daha fazla seyirci kalamayan Miran boşanma kararı alır. Bu durum Aslanbey konağında ikinci bir depreme neden olur. Bu sefer Miran'ın kesin kararlı olduğunu gören Gönül her şeyin bittiğini düşünürken, Azize ve Sultan'ın bu duruma karşı hamlesi nasıl olacak?

Gönülcüm...bahtsız kızım benim......avuçlarından kayıp giden o şey Miran mı yoksa?......valla merak ettiğim için soruyorum...hem Miran ne zaman avuçlarında oldu ki senin de kayıp gidiyor...olmayan Miran varken...aa pardon kapı gibi nikah tapun vardı değil mi senin?...Miran'la ikimiz hep unutuyoruz bunu......

bence bundan sonra ne plan yaparsan yap...boşuna uğraş...atı alan Üsküdar'ı çoktan geçti......

diyelim ki planların senin de tahmin edemeyeceğin kadar yolunda gitti...Miran az hava aldıktan sonra gerisin geri konağa geldi...ne olacak sonrası için...Reyyan'ı unuttum gel seninle mutluluğun zirvesine çıkalım mı diyecek?......

"Reyyan senden gitti...sen benden gidemeyeceksin"...

oysa ki bağlasan durmaz..........
    ... Günaydın öpücüğümü de vereyim..

Fırat'ın beyin nöronları tatile çıktı Araszeyneppciğim :) Yaren'in günlerce kendisini kandırmasına ayamayan adam Reyyan'ın gerçeği bildiğine mi uyanacak. Hakikaten ya, iki tane aklı başında adamın birinin de aklına gelmiyor mu birilerinin Reyyan'a yumurtlayabileceği :) Sanki kızı kapalı kapılar ardında bırakmışlar, dünyadan bi haber sanıyorlar :) Akıllarını seveyim :) Reyyan , Miran'a kandırıldığını bağıra çağıra söylesin istiyorum.Sabrım kalmadı artık :) Kızı atının terkisine atıp kaçıracak ya, ee yalnız da kalacaklar, bundan müsait zaman mı olur dimi ama..

Miran'ın kalbine aşk saplandı bir kere... Dediğin gibi kimse onu tutamaz.Bundan önce alacağı intikamı düşünüyordu, sevdiği de yoktu o yüzden Gönül'le evli olmasını umursamıyordu belki de. Ama şimdi öyle mi :)) Gönül'ün arkasında annesi ve babaannesi olmasa Miran'ın boşanması daha kolay olabilirdi.Şer ittifakı devreye girecek eminiz.. Azize , hacizi durdurması karşılığında Gönül'le boşanmamasını şart koşacağa benziyor. Bu da yeterli olmazsa bir arkadaşımızın da yazdığı gibi ikisini aynı yatağa sokma girişimi olabilir.Sen koru yarabbiim :))
    Konu yedel tarafından (17-05-19 Saat 10:07 ) değiştirilmiştir.

4. Beğenenler;
    araszeynepp (17-05-19), ays* (17-05-19)

Durum:
    araszeynepp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Eskişehir
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    1,270

Aldığı Beğeni: 1,053

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı yedel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

... Günaydın öpücüğümü de vereyim..

Fırat'ın beyin nöronları tatile çıktı Araszeyneppciğim :) Yaren'in günlerce kendisini kandırmasına ayamayan adam Reyyan'ın gerçeği bildiğine mi uyanacak. Hakikaten ya, iki tane aklı başında adamın birinin de aklına gelmiyor mu birilerinin Reyyan'a yumurtlayabileceği :) Sanki kızı kapalı kapılar ardında bırakmışlar, dünyadan bi haber sanıyorlar :) Akıllarını seveyim :) Reyyan , Miran'a kandırıldığını bağıra çağıra söylesin istiyorum.Sabrım kalmadı artık :) Kızı atının terkisine atıp kaçıracak ya, ee yalnız da kalacaklar, bundan müsait zaman mı olur dimi ama..

Miran'ın kalbine aşk saplandı bir kere... Dediğin gibi kimse onu tutamaz.Bundan önce alacağı intikamı düşünüyordu, sevdiği de yoktu o yüzden Gönül'le evli olmasını umursamıyordu belki de. Ama şimdi öyle mi :)) Gönül'ün arkasında annesi ve babaannesi olmasa Miran'ın boşanması daha kolay olabilirdi.Şer ittifakı devreye girecek eminiz.. Azize , hacizi durdurması karşılığında Gönül'le boşanmamasını şart koşacağa benziyor. Bu da yeterli olmazsa bir arkadaşımızın da yazdığı gibi ikisini aynı yatağa sokma girişimi olabilir.Sen koru yarabbiim :))
    ...

gel bende seni öpeyim......

bence elimizde iki tane aklı başında adam da yok......ikisi de Şadoğullar'ın kızlarına fena kapılmış durumdalar......hayatlarında gördükleri ilk kızlar bizim kızlar olabilir mi?...o derece açlar......

Miran'ın zaten aklı başında değil kaç zamandır......kalbinin içindekileri aklı...aklındakileri de kalbi almıyor...çok aşık ablası...çok seviyor......

Fırat Miran'a istemeden anlattığını söylemiş miydi?...hiç hatırlamıyorum çünkü......Miran Reyyan nereden duyacak diye kendini uyutsun dursun bakalım...gerçeklerin ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu var......

ha sen yalnız kaldıklarında patlasın istiyorsun...yalnız yalnız hesaplaşsınlar...mantıklı......şöyle önce birbirlerini bir sendelesinler...sonrası gelir nasılsa.........

konak karşılığında Miran vazgeçer mi?...bilemedim ya...

Azat'ın rahatı için vazgeçtiyse bilemem tabi.....ama her ne olmuşsa...konakta elden gitmemiş...üstüne rahat rahat kına yakıyorlar baksanıza........
    Konu araszeynepp tarafından (17-05-19 Saat 13:45 ) değiştirilmiştir.

6. Beğenenler;
    ays* (17-05-19), yedel (17-05-19)

Durum:
    mavi79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    58

Aldığı Beğeni: 19

Bahsedilme
    0 Mesaj

selamlar,
    herkesin yorumlarını beğenerek takip ediyorum,en sonunda bugun cesaretimi toparlayarak yorum yazabilmek için üye oldum

bugün fırat ın karakter gelişimi ile ilgili ilk sinyallerin verileceği, yavaş yavaş miran ın karşısında olacağı adımlar atacağını düşünüyorum...fragmanda sanki miran için konuşuyormuş gibi verilmiş ama bence ters köşe yaşanacak... fırat azize ile

konuştuktan sonra reyyan dan bu duruma artık bir son vermesini isteyecek... bunun sonucunda da miran ın aşk acısı çektiği,nefes alamadığı sahnelerin bolca olacağı bir bölüm izleyeceğimizi düşünüyorum

ayrıca herkesin belirttiği şu miran ı bağırtma olayına son vermelerini bende istiyorum.akın zaten çok güzel rol yaparken,ses tonuyla, mimikleriyle duyguları aktarması çok güzelken bu ısrar niye...gerçi yönetmen yönlendirmesi olduğunu

biliyorum ama tv den izlerken hiç mi rahatsız olmuyorlar.neyse belki birileri sesimizi duyar...

8. Beğenenler;
    angelic (17-05-19), araszeynepp (17-05-19), ays* (17-05-19), Esra Y. (17-05-19), Taraftar (17-05-19), yedel (17-05-19)

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    1,562

Aldığı Beğeni: 1,337

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı araszeynepp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...

gel bende seni öpeyim......

bence elimizde iki tane aklı başında adam da yok......ikisi de Şadoğullar'ın kızlarına fena kapılmış durumdalar......hayatlarında gördükleri ilk kızlar bizim kızlar olabilir mi?...o derece açlar......

Miran'ın zaten aklı başında değil kaç zamandır......kalbinin içindekileri aklı...aklındakileri de kalbi almıyor...çok aşık ablası...çok seviyor......

Fırat Miran'a istemeden anlattığını söylemiş miydi?...hiç hatırlamıyorum çünkü......Miran Reyyan nereden duyacak diye kendini uyutsun dursun bakalım...gerçeklerin ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu var......

ha sen yalnız kaldıklarında patlasın istiyorsun...yalnız yalnız hesaplaşsınlar...mantıklı......şöyle önce birbirlerini bir sendelesinler...sonrası gelir nasılsa.........

konak karşılığında Miran vazgeçer mi?...bilemedim ya...

Azat'ın rahatı için vazgeçtiyse bilemem tabi.....ama her ne olmuşsa...konakta elden gitmemiş...üstüne rahat rahat kına yakıyorlar baksanıza........

..

Bu da tünaydın öpücüğü.....

Fırat , bir keresinde Miran'a sana bir şey söylemem lazım dedi Miran lafı ağzına tıkadı, Reyyan'dan başkasını gözü görmüyordu çünkü :))) Yani Miran'ın Yaren'in bildiğinden haberi yok :)) Eli kulağındadır inşallah :)) İçine kurt düşerse belki Reyyan yalanını kendisine kusmadan bir şekilde kendisi anlatır :)) Şu da var Reyyan evli olup olmadığını sormadı ki Miran'a.. Sorsa söylemez miydi , ağzı söylemese gözleri söylerdi.. Yalan demeyelim de gerçeği gizlemek mi diyelim bilemedim şimdi :))

Evet çok aşık her halinden belli :)) Anlamayan kördür :)) Her fırsatta kıza yürümesinden belli.. Çok sabırsız...Şimdiki gençler de çok fevri canım.. Nerede 90'lı yıllarda pastane köşelerinde utana sıkıla kızlarla buluşan efendi erkekleri.... Şimdiki nesil ulu orta sahil köşelerinde fink atıyor.. Ay konuyu dağıttım nasıl toparlayacağım şimdi :)) Öhöm öhöm...

Şadoğlu Kızları Güzelliği diye bir şey var yani.. Bak Gül'e, bak Yaren'e, Şadoğlu soyundan gelmese de sonuçta Reyyan da güzelliklerinden nasiplenmiş..İnsanın kalbinin güzelliği yüzüne vurur derler.. Yaren'in yüzü güzel ama kalbi fesat...

Yalnız başına hesaplaşsınlar tabi, sonrası için benim de aklıma geldi.Çok fenayız çoook :))

Kınaları yaksınlar bakalım, Reyyan yine kimselere yar olmayacak nasılsa :)) Ah Az-AT cığım yine elin böğründe kalacaksın.. Ne olacak senin bu terkedilme sendromun..

Alıntı mavi79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar,
    herkesin yorumlarını beğenerek takip ediyorum,en sonunda bugun cesaretimi toparlayarak yorum yazabilmek için üye oldum

bugün fırat ın karakter gelişimi ile ilgili ilk sinyallerin verileceği, yavaş yavaş miran ın karşısında olacağı adımlar atacağını düşünüyorum...fragmanda sanki miran için konuşuyormuş gibi verilmiş ama bence ters köşe yaşanacak... fırat azize ile

konuştuktan sonra reyyan dan bu duruma artık bir son vermesini isteyecek... bunun sonucunda da miran ın aşk acısı çektiği,nefes alamadığı sahnelerin bolca olacağı bir bölüm izleyeceğimizi düşünüyorum

ayrıca herkesin belirttiği şu miran ı bağırtma olayına son vermelerini bende istiyorum.akın zaten çok güzel rol yaparken,ses tonuyla, mimikleriyle duyguları aktarması çok güzelken bu ısrar niye...gerçi yönetmen yönlendirmesi olduğunu

biliyorum ama tv den izlerken hiç mi rahatsız olmuyorlar.neyse belki birileri sesimizi duyar...
    Hoş geldinizz..

İyi yapmışsınız , aramıza katılmanıza memnun oldum.Yine bekleriz..Miran'ın aşırı bağırtılmasından hepimiz muzdaribiz.. Sesimizi birilerine duyurana dek bu konuyu kapatmayalım, umarım eleştirileri dikkate alırlar.
    Konu yedel tarafından (17-05-19 Saat 14:45 ) değiştirilmiştir.

10. Beğenenler;
    araszeynepp (17-05-19), ays* (17-05-19), mavi79 (17-05-19), mimoza17 (17-05-19), nebile (17-05-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri