Sayfa 4/197 İlkİlk 123456781454104 ... SonSon
984 sonuçtan 16 ile 20 arası

Konu: Hercai - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    aysin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    311

Aldığı Beğeni: 237

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Hercai - Bölüm Yorumları

Forumcak mirancilar reyyancilar Azatcilar olacagiz bu gidisle
    ben reyyanciyim arkadas kiyamiyorum kizceme napiiimm reyyan mirani affedene kadar reyyanla birlikte cektirmekten yanayim mirana
    hos benim kizcemin cektirme anlayisida farkli ustune battaniye vermeyi dusundu yahu
    bu yetmemis gibi sabaha kadar kapinin ardinda yerlerde oturdu tutuldu
    kiz kiizm biraksana kapinda surunsun git yat mis gibi sicacik yataga zaten gunduz sana gun yuzu gostermiyorlar gece bari iyice dinlen sabahki hengamelere sinir krizlerine hazir ol pes reyyanim yufka yureklim benim yaaa

2. Beğenenler;
    araszeynepp (23-04-19), mimoza17 (24-04-19), Saykos (23-04-19), SELVERR (23-04-19), trBusratr (23-04-19)

Durum:
    mehmetlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    898

Aldığı Beğeni: 957

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bence Reyyan’ın ilk bölümdeki sözleri diziyi hikayesini anlatıyordu yani umarım ben o sözlerden mucizenin Miran olduğunu düşünüyorum tamam ilk başta kötülük yaptı ama sonra arkasında oldu korumaya çalıştı hani gülü görmeye gittiklerin de Nasuh canavarı yakalayıp kafasına silah dayayınca küçükken başlarından geçen bir olayı anlattı da okumak istemiş izin vermemiş hiç kimse de Reyyan’a destek olmamış yalnız bırakmışlar ya o sırada da bak yine benim yanım da kimse yok yalnızım dediğinde Miran geldi yani artık her ne olursa olsun onu destekleyecek koruyacak istediğini yapmasına yardım edecek biri var aslında ikisi de birbirinin mucizesi bence sevgiyi bilmeyen Miran Reyyan’dan sevgiyi merhameti iyiliği öğrenecek Miran da Reyyan’ın hayatı boyunca beklediği koruyucusu ve desteği olacak yani umarım öyle olur bence çok daha güzel olurdu
    Konu mehmetlover tarafından (23-04-19 Saat 15:55 ) değiştirilmiştir.

4. Beğenenler;
    araszeynepp (23-04-19), ays* (24-04-19), aysin (23-04-19), mimoza17 (24-04-19), Saykos (23-04-19)

Durum:
    Tuna65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    131

Aldığı Beğeni: 139

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben sosyal medyada dolasan video ve burada okudugum bazi yorumlarda Miran Hazarin oğlu oldugu ve Azizeninde bunu tek bilen kisi olduğu.
    Ben şimdi soruyorum bu Azize muslumammidir ki iki kardeşi bir yatağa sokuyor alvet ettiriyor. Bu kadin nedir hangi dindendir çok merak ediyorum.
    Belki biraz ağır oldu ama gercekten aydinlanmak istiyorum.

Durum:
    Elaaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İzmir...
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    1,134

Aldığı Beğeni: 1,497

Bahsedilme
    5 Mesaj

Alıntı mehmetlover Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence Reyyan’ın ilk bölümdeki sözleri diziyi hikayesini anlatıyordu yani umarım ben o sözlerden mucizenin Miran olduğunu düşünüyorum tamam ilk başta kötülük yaptı ama sonra arkasında oldu korumaya çalıştı hani gülü görmeye gittiklerin de Nasuh canavarı yakalayıp kafasına silah dayayınca küçükken başlarından geçen bir olayı anlattı da okumak istemiş izin vermemiş hiç kimse de Reyyan’a destek olmamış yalnız bırakmışlar ya o sırada da bak yine benim yanım da kimse yok yalnızım dediğinde Miran geldi yani artık her ne olursa olsun onu destekleyecek koruyacak istediğini yapmasına yardım edecek biri var aslında ikisi de birbirinin mucizesi bence sevgiyi bilmeyen Miran Reyyan’dan sevgiyi merhameti iyiliği öğrenecek Miran da Reyyan’ın hayatı boyunca beklediği koruyucusu ve desteği olacak yani umarım öyle olur bence çok daha güzel olurdu
    Bak haklisin cok guzel bir denge...
    Nasuh vurmak üzereyken hep yalnizdim kimse yoktu derken Miran in girip dur demesi, kirmaya kiyamamasi,pismanligi,telafi cabalari,vicdan çekişmeleri vs vs Reyyan in hic bir seyi degilken her seyi olma yolunda..Reyyan ise Miran in herseyi oldu bile...
    Miran a üzülüyorum..icimi yakiyor bazen...aşk ya...dayanamiyor insan ama ,pesimden gelme dio bir de kiza...
    O ev yanmasaydi ne olacakti ? Git kiza bak dedi..oda madem merak ediyosun niye orda bıraktın, yada kendin bak gibi biseyler soyledi...hadi o ev yanmayaydi nolcakti...herkesi gonderdi..kendi de cikti gitti Kars a..bu kadar kolay oldu yani...koca bir hirs icin bir masumun cani yandi...
    Miran bu yaptigi icin bir gun kendini affedebilirse benim ruhumda onu affedecek...

Birbirlerini tamamlayacaklar evet...sebepler sonuçlar dokulecek..yama yapilacak yaralara belkide...

Ama o evde Miran,Reyyan i yakti zaten..cayir cayir hemde...

Askini seviyoruz..sevecegiz..ama o yangin hic sonmeyecek bence...bunu da bize Reyyan in anlatacagi duygular ilerde ne hissettirecek bilinmez...
    Saklamaya çalışma nafile ..
    Sevda ,çocuk gözlerinden uyku gibi akıyor ...

7. Beğenenler;
    ays* (24-04-19), aysin (23-04-19), mehmetlover (23-04-19), mimoza17 (24-04-19), SELVERR (23-04-19)

Durum:
    aysin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    311

Aldığı Beğeni: 237

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Tuna65 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sosyal medyada dolasan video ve burada okudugum bazi yorumlarda Miran Hazarin oğlu oldugu ve Azizeninde bunu tek bilen kisi olduğu.
    Ben şimdi soruyorum bu Azize muslumammidir ki iki kardeşi bir yatağa sokuyor alvet ettiriyor. Bu kadin nedir hangi dindendir çok merak ediyorum.
    Belki biraz ağır oldu ama gercekten aydinlanmak istiyorum.
    bu konuda net bir bilgimiz olmamakla birlikte azize nin mirani gercekten aslanbey zannettigi yonunde
    yani ben boyle dusunuyorum ama suana kadar yani azizenin bildigine dair hicbir ipucu yada ima verilmedi bunu bende dusunmustum bu kadarda ileri gidemezler herhalde senaryoyu yazanlar diye dusundum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri