Sayfa 9/197 İlkİlk ... 56789101112131959109 ... SonSon
984 sonuçtan 41 ile 45 arası

Konu: Hercai - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    asdemas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    241

Aldığı Beğeni: 228

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Hercai - Bölüm Yorumları

Alıntı trBusratr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Spoiler İçermektedir
    Spoiler İçermektedir
    Konu TurkeyStyler tarafından (24-04-19 Saat 03:02 ) değiştirilmiştir.
    ''Af dilemeyi de hak etmek lazım''

2. Beğenenler;
    Elaaya (24-04-19), nebile (24-04-19), trBusratr (24-04-19)

Durum:
    Saykos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    506

Aldığı Beğeni: 615

Bahsedilme
    4 Mesaj

Başlık ne kadar hızlı akıyor. Hem de Miran'a sövmeli, gömmeli akıyor. Olleyy...

Genç kızların sevgilisi, yıkık aşıkların ezeli düşmanı, Aslanbeylerin intikamının seçilmiş kişisi Miran zaten bu bölüm büyük bir kayıp yaşayacak. Sevdiceğini düşman kuvvetlerinin oğlu velet Azat'a kaptıracak, dolayısıyla zaten onun ateşi yüksektir, o yüzden sevgili forum ahalisi bir de siz vurmayın. Adam salıncak kurdu göğe sevdiği için, şimdi o salıncakta sevdiceğini bir başkası sallıyor. O ki koskoca Aslanbeylerin koskoca ağası -gerçi benim gözümde artık o bir faşo ağadır- Miran. Umarım daha da beterini yaşayacak, boyu posu devrilecek, yaşattıklarını bir bir yaşayacak, sürüm sürüm sürünecek, evet aşkından yataklara da düşecek ama birde siz vurmayın. Bilirsiniz ne kadar severim Miran'ı (!). Kendisi iflah olmaz bir romantik ve mükemmel jestlerin adamıdır.

Hamilelik mevzusu gerçekten olacak gibi. ne gerek var anlayabilmiş değilim. Ama madem oldu, bize de alternatif isim önerileri düşünmek düşer. Ben izninizle başlıyorum, erkek olursa Nasuhcan, kız olursa Azizesu diyorum. Kaderleri benzemesin.
    Bebeği Azat büyütür artık, hem neydi sevgi emekti... Forumda bir arkadaş da bahsetmişti hatta. Ama içiniz rahat olsun Azat bir Cemşit değil sonuçta. Miran da İlyas. Azat tamam sevgi anlaşmak değildir, nedensiz de sevilir ama yine de boylu poslu, karizmatik adamsın, ağasın üstelik hemde faşosuz olanından,git başka birini sev ulan yıkık! Günlük raconumu kestiğime göre gidebilirim artık. İyi forumlar. hunharca sövün Miran'a, hak ediyor namussuz... Uçurumdan da biri düşecekse Miran düşsün ayrıca.

Konu Saykos tarafından (23-04-19 Saat 23:35 ) değiştirilmiştir.
    <span style=font-family: times new roman><font color=#00ffff><font size=1><font size=3>"Sarışın bir kurda benziyordu.
Ve mavi gözleri çakmak çakmaktı."</font>
</font></font></span>

4. Beğenenler;
    araszeynepp (23-04-19), asdemas (23-04-19), ays* (24-04-19), Elaaya (24-04-19), mimoza17 (24-04-19), nebile (24-04-19), SELVERR (23-04-19), yedel (24-04-19)

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1,037

Aldığı Beğeni: 1,764

Bahsedilme
    5 Mesaj

Reyyan uçurumdan düşüyorsa Miran da atacak mı kendini merak ediyorum.

Birde acaba bu uçurum yine Reyyanın kabusu falan mı n sefer kesin düştünü de görür falan..

Düşer se Miran da gitsin Bi zahmet yoksa suya arkasından ateşi sönsün diye atladını düşüneceğim

Sevgi emektir de bence iki taraf içinde onu söylemek mümkün değil. Hikaye de uygun değil şu an için. Ama Miran efendi tekrar büyük bir hata daha yaparsa Azad cemşit olsun deriz.

Kadın karakterlerin çocuk olacak diye adamın her hatasını kabul etmesini sevmiyorum o yüzden Miran başka hata yapmasın bizde cemşit demeyelim..

Daha bir şey görmedik zaten. Bakalım kim neler yapacak hata üstüne hata olacak mı
    Sevgili kalbim. Neden hala apartman boşluğunun gün ışığı görmeyen penceresinde kuş sesleri beklersin

6. Beğenenler;
    ays* (24-04-19), Elaaya (24-04-19), trBusratr (24-04-19), yedel (24-04-19)

Durum:
    ays* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Eskişehir
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    853

Aldığı Beğeni: 153

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı araszeynepp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende kolay şeyleri seviyorum demek ki......olamaz mı?......

Sanırım ben de affetmek isteyen tarafta olduğum için Azize'ye yıkmak bana da kolay geliyor

Alıntı mehmetlover Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence Reyyan’ın ilk bölümdeki sözleri diziyi hikayesini anlatıyordu yani umarım ben o sözlerden mucizenin Miran olduğunu düşünüyorum tamam ilk başta kötülük yaptı ama sonra arkasında oldu korumaya çalıştı hani gülü görmeye gittiklerin de Nasuh canavarı yakalayıp kafasına silah dayayınca küçükken başlarından geçen bir olayı anlattı da okumak istemiş izin vermemiş hiç kimse de Reyyan’a destek olmamış yalnız bırakmışlar ya o sırada da bak yine benim yanım da kimse yok yalnızım dediğinde Miran geldi yani artık her ne olursa olsun onu destekleyecek koruyacak istediğini yapmasına yardım edecek biri var aslında ikisi de birbirinin mucizesi bence sevgiyi bilmeyen Miran Reyyan’dan sevgiyi merhameti iyiliği öğrenecek Miran da Reyyan’ın hayatı boyunca beklediği koruyucusu ve desteği olacak yani umarım öyle olur bence çok daha güzel olurdu
    Kesinlikle yorumunuza katılıyorum. Saçma sapan gel-gitlerdense bu süreçleri izlemeyi birlikte büyüdüklerini, aştıklarını izlemeyi çok isterim ama şartlar muhakkak elvermeyecektir malum ağa vs. konsepti Şimdiden ben sevmeyi bilmiyorum diyen Miran'ın -kendisi de dahil hiç kimseye itiraf edemese de- sevmeyi öğrenmeye başladığını görüyoruz. Neden birlikte öğrenmelerini, iyileşmelerini de görmeyelim ki?

Alıntı Tuna65 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mirani elestiremiyorum Azize çocuğu duygusuz biri olarak yetistirmiş. Tek intikam almak için.
    Baksana Miran evlenmis ama gerdege sokturmamiş Azize karisi yüreğine duygu yüklenmesin yumusamasin diye. Kadin resmen Miranin beynini yikamis yillarca. Miran kinadan geldigi gece Gönule kizmis sinirliydi telefona Reyyandan mesaj gelince yüzunde güller açti ama babaanne Azize iceriye girdi öyle zehirledi ki Miran sanki 10 yasindaki çocuk gibi küculdu Miran çomeldi oraya Miranin psikolejisini mahfetmis kadin yillarca her soylediği sozle beynine islemis intikami birde o gece eline bir yüzuk tutusturdu ananin yuzuğu diye. Azize yillarca beynini yemis intikam diye. Azizenin baskisinin eseri o çökerek sinmek.
    Miran Reyyanla dokunmayı hissetmeye sevmeyi öğreniyor. Öğrendikcede babannesine karsi cikiyor.

Reyyanda yillarca sindirilmiş.
    Miranda yıllarca sindirilmiş.
    Doğru adımlar atmalarıni beklemiyorum zaten bu duyguyu duvarlara carpa carpa öğrenecekler ve birbirlerinin kiymetini öğrenecekler.

Ben de böyle düşünüyorum. Sosyal medyada sahnelerin olduğu bir gifle birlikte birisi -"İnsan öfke karşısında eğilir, şefkat karşısında diz çöker." Bu yüzden Miran babaannesini dinlerken başını eğiyor, Reyyan'ı dinlerken ise diz çöküyor.- yazmıştı, kesinlikle katılıyorum. Evet fazla ponçik, fazla iyimser düşünüyorum

Bu uçurum / hamilelik / alyans -ki AFK döneminden olanlar biliyor Emir Sarrafoğlu alyansı diye avatar serisi bile yapmıştım o kadar hassasım alyans konusunda
    - gibi konuları beynim almıyor, bekleyip görelim modundayım. Pek tabii, söylediğim gibi hamileliği şu an için kesinlikle erken ve gereksiz buluyorum, uçurumdan düşmesini bu son düşme ile birlikte Reyyan'ın 9 canından (yangından kurtulma, sudan atlama, boğulmaktan kurtulma ??? galiba bu kadardı) 5 tanesi kalacak diye istemiyorum.
    Tek sevindiğim spoi ise flashback olma ihtimali. Nasıl gördü, nasıl başladı, bu intikam sürecinin en başı neydi bilmek, görmek, izlemek istiyorum.
    Bir de dolaşan fotoğraflardaki saç stilinden dolayı eskiden Akın tarzı bir Miran'ın olacağı söyleniyor. Ben Miran'ın bu saçlarına bile alıştım galiba o yüzden çok ilgilenmedim o kısmıyla

Fragman da yolda olsa gerek yarın falan düşer herhalde bakalım daha çok aydınlanacak mıyız yoksa bulanacak mıyız...
    Konu ays* tarafından (24-04-19 Saat 00:31 ) değiştirilmiştir.

8. Beğenenler;
    alfonso_ofelia (24-04-19), araszeynepp (24-04-19), Tuna65 (24-04-19), yedel (24-04-19)

Durum:
    trBusratr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Trabzon
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    146

Aldığı Beğeni: 204

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı asdemas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Spoiler İçermektedir
    Ah trafik kazası tüyosunu unutmuşum.O daha mantıklı evet.
    Gerçekten çok tüyo var bu hafta.Yani her hafta tüyo illaki oluyordu ama bu hafta o kadar çok şey paylaşıldıki bölümde ne olacak ne bitecek kesin bir şey yürütmek çok zor.
    Konu TurkeyStyler tarafından (24-04-19 Saat 03:04 ) değiştirilmiştir.

10. Beğenenler;
    asdemas (24-04-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri