Sayfa 25/80 İlkİlk ... 152122232425262728293575 ... SonSon
399 sonuçtan 121 ile 125 arası

Konu: Hercai - Bölüm Yorumları

Durum:
    yedel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Cennet vatanım
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    1,314

Aldığı Beğeni: 1,080

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Hercai - Bölüm Yorumları

Alıntı deren1970 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben geldimmmm

Sevgili Yedel-Yeliz'ciğim koyulttuğum cümlene cevap vereyim tatlım STOCKHOLM SENDROMU diyorlar buna cicim Valla şöyle bir düşündüm de Gönül-Azat olur mu bilmiyorum ama Gönül'e bence önce iyi bir psikolog şart Hoş dizideki tüm karakterlere psikolog şart ya neyse

Şu meşhur fragmanı bende izledim, işi iyi biliyorlar ben size söylüyeyim Bu akşam RAITING yine cepte Zaten Miran Kırmızıgöz'e Bu Kadar Zalim olma, Benim kadar olma gibi bab replik de yazılmış Ne diyeyim inşallah mutlu olacağınız bir bölüm sizi bekliyordur

Selam olsun herkese
    Hoş geldin Fatoş Ablam..

Teşekkür ederim, google amcaya sormaya üşenmiştim sen imdadıma yetiştin :) İnşallah güzel bir bölüm olur, hepimizin beklentisi bu yönde.Çiftimiz huzurlu , yan yana bir gün geçirecek en azından :) Bu sezonu atıştırmalık gibi değerlendiriyorum, ana yemeği önümüzdeki sezon sunacaklar diye bekliyorum bakalım kısmet :)

Ben bu dizide aşk izlemek istiyorum.Bu akşam az da olsa bunu göreceğim için ümitliyim, heyecanım bundan :) Umarım önümüzdeki sezon dinlenmiş bir ekiple çok daha güzel sahneler izleme şansımız olur.

Vallahi Gönül'den de Yaren'den de fenalık geldi.Sezon finalindeki ters köşe bu iki gereksiz karakterin ölmesi olsa keşke :)
    Konu yedel tarafından (24-05-19 Saat 13:35 ) değiştirilmiştir.

2. Beğenenler;
    ays* (24-05-19), deren1970 (24-05-19), nebile (24-05-19), Saykos (24-05-19)

Durum:
    RunForYourself - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Balıkesir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    50

Aldığı Beğeni: 104

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben geldimmmm

Sevgili Yedel-Yeliz'ciğim koyulttuğum cümlene cevap vereyim tatlım STOCKHOLM SENDROMU diyorlar buna cicim Valla şöyle bir düşündüm de Gönül-Azat olur mu bilmiyorum ama Gönül'e bence önce iyi bir psikolog şart Hoş dizideki tüm karakterlere psikolog şart ya neyse

Şu meşhur fragmanı bende izledim, işi iyi biliyorlar ben size söylüyeyim Bu akşam RAITING yine cepte Zaten Miran Kırmızıgöz'e Bu Kadar Zalim olma, Benim kadar olma gibi bab replik de yazılmış Ne diyeyim inşallah mutlu olacağınız bir bölüm sizi bekliyordur

Selam olsun herkese
    Azat-Gönül olacaksa bu bölüm anlarız gibi geliyor. Ama Azat Gönüle aşık olsa da Elif Azat'a aşık olacak. Buradan bir üçgen çıkacak diye düşünüyorum.

Olaylar fragmanda yansıtılandan farklı gerçekleşebilir. Bu akşam beklediğimizin dışında sahnelerde görebiliriz. Fragman oldukça ilgi çekici sadece bu sahnelerden oluşan bir fragman hazırlamak reytingi arttırır haliyle.
    Bakalım bölümü izlerkende aynı şekilde istekli olacak mıyız...

Miran'ın 1) Bağırma 2) Ağlama durumundan biran önce çıkması gerekiyor artık. Akın ın sesi kısılmış yahu çatallı çatallı konuşuyor. Nedir bu bağırma hali

4. Beğenenler;
    deren1970 (24-05-19), Saykos (24-05-19), SELVERR (24-05-19), yedel (24-05-19)

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1,037

Aldığı Beğeni: 1,759

Bahsedilme
    5 Mesaj

Alıntı alfonso_ofelia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de buradan yola çıkarak görüşümü bildireyim o halde. Benim için azatla miranı ayıran şey tam olarak bu. reyyanın aşkı
    Evet miranda bencil, o "kimse miran aslanbeye bunu yapamaz" sözleri çok öfkelendirmisti beni ama baktığımda azat kadar mantıksız değil yaptıkları. Reyyanın kendisini affetmeyeceğini biliyor ama aynı zamanda sevdiğini de biliyor. Azat ise kendisine abiden öteye geçmemiş bir kız için güya fedakarlık yapıyor.
    Miran hatalı tabiki ama en azından sevdiği ve kendisini seven biri için doğru ya da yanlış bir şey yapmaya çalışıyor. Azatın ise "kimse reyyanı benden alamaz" sözünün ve bu kadar sahiplenmesinin hiçbir mantıklı açıklaması yok. Düğünün neden yapıldığı bile belliyken azat hangi sebeplerle hak iddia edebilir ki? Şöyle düşünüyorum. Daha öncede konuşulmuştu, daha miranın hiçbir falsosu yokken, reyyanla evlenmek istiyorken düğün alışverişinde damat dövmeye kalkan, düğünde aynı şekilde sarhoş olup düğün basıp gülü yaralayan azattı. Sebep? Reyyana aşık oluşu. Düğün hiç bozulmasaydı azat miranı tebrik edip oturur muydu hayır. Şimdi miran bir hata yapıp reyyanı kötü bir duruma düşürdüğü için azat öne atıldı, sonuçta reyyanla evlenebilecek. Son bölümde de hep dedesine karşı diklenen insan gelip "evleneceksiniz" sözüne hemen kabul ediverdi.

Miran yanlış ya da doğru aşk için birşeyler yapmaya çalışıyor, doğru ya da yanlış onu bilemiyorum en azından mantıklı bir sebebi var. Azat ise miranın hatasından beslendi. Bu sebeple miran egoisttir amenna ama azattan ondan daha iyi biri değil.

Bu arada azatı seviyorum, böyle gömüyor gibi oldu ama seviyorum. Tabi reyyanla mirandan uzak olunca
    Tabi ki fark Reyyanın aşkı ama bu durum ikisinin de konumunu pek değiştirmiyor evet Miran belki karşılıklı aşkı için uğraşıyor diğeri de karşılıksız. Kötülük yapmadıktan sonra bunun bence bir önemi yok ki..

Evet yazdınız gibi düğün öncesi Azadın yaptıkları bencede yanlıştı. Miranın hatasını biz biliyorduk o değil ve buna rağmen karşı çıktı diğer yandan kızı zorladı bunlar hata zaten o zamanlar Azada çok kızmıştım ama sonrasında öyle düşünmüyorum.. Evet Miran hata yaptı ve Azada fırsat doğdu. O da bunu değerlendirmek istiyorum ben bunda bir hata görmüyorum. Miran o fırsatı verdi. Azadın baktığı açıdan bakarsak Reyyan ona bu kötülüğü yapan adamı affetmemeli ki bencede öyle ama işte bu bir dizi ki Reyyan affedecek.. Neyse Azad şu an Reyyanın evlenme sözüne karşılık o hakkı görüyor kendinde.. Mesela şu olsa idi Reyyan ona yine hayır dese i köyde olsun konakta olsun o zaman Azadın uğraşı saçma olurdu. Bu kız geçen bölüm evliliği kabul etti söz sözdür ve Azad onun istediğini de yapacağını söyleyince tamam dedi alışveriş vs vs yaptı bu durumda kınadan kaçırılan kızın peşine düşmek hakkı .. Eğer Miran ve Reyyan gerçekten evlenmiş olsa idi Azad ne yapacaktı ki evet Mirana kini olurdu ama onlar ayrılsın diye de uğraşmazdı bence..

Nasıl Reyyan çeşitli sebeplerden evliliği kabul etme hakkına sahip ise Azadın da o hakkı var. Mesela Reyyan belki Mirana yanında diye Azada hayır demedi zaman istedi ve ona umut vermiş oldu. Reyyan da hayır diyebilirdi sırf Mirana nispet yaptı orda sonrasında da hayır diyebilirdi tamam çaresiz gösteriyorlar Reyyanı ama bu bir dizi olmasa çok da güzel çareler bulunurdu evlenmek dışında hani senaryo bile öyle yazılabilirdi... Ama yapmadılar işte.. Kız sırf seviyor diye ona büyük bir adiliği yapan adamı affedecek.. Evet Miran pişman ama bu pişmanlık yaptıklarını da değiştirmiyor ..

Neyse hepimiz belki de sevdiğimiz karakter açısından baktığımız için yaptıkları ona göre doğru veya yanlış geliyor.. En iyisi izlemek zaten hikayeyi izlemekten çok burda yorum paylaşmak daha güzel olanı yoksa bence senaryo dökülüyor..

Umarım dedikleri gibi güzel bölüm yapmışlardır..

Sezon finalinde ters köşe ne olabilir.. Mesela şimdi intikam vs olayından bakarsak ikili yakalanır ve birisi vurulur.. Bu çift kavuştu açısından bakanlar için bir ters köşedir. Diğer yanda vurulma olur diyenler içinse aksi ters köşe olur.. Bu durumda kime veya neye göre ters köşe bekleyelim bilemedim..

Diğer yandan Reyyanın üveyliği konusunu mesela yaren duysa ve bir yolunu bulsa anında gerçeği ortaya çıkartır.. Bana sır açısından eğer bir sır çıkacak ise Reyyan olur gibi geliyor.. Ve Miran ve hazar durumu finale çıkabilecek kadar büyük bir şey bunu harcamazlar bence... Yaparlarsa şaşırırım ama..

Azad ve gönül umarm olmaz.. Ben gönüle kimseyi yakıştıramadım.. Elifle olabilir ama diğer yandan Azad onu kaçırdığı için acaba mı da düşünüyorum. Birde bu kaçırma işinin plan olma ihtimali de var..

Neyse bölümden önce bir daha yorum yazmam herhalde. O yüzden herkese iyi seyirler diliyorum

Spoiler İçermektedir
    Konu SELVERR tarafından (24-05-19 Saat 16:08 ) değiştirilmiştir.
    Sevgili kalbim. Neden hala apartman boşluğunun gün ışığı görmeyen penceresinde kuş sesleri beklersin

6. Beğenenler;
    ays* (24-05-19), nebile (24-05-19), Saykos (24-05-19), yedel (24-05-19)

Durum:
    mimoza17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    3,973

Aldığı Beğeni: 2,508

Bahsedilme
    10 Mesaj

Ben geldimmmm

Selam olsun herkese
    Fatoşcuğum hoşgeldin.
    Seni burada görmek ne güzel..
    Bu çok Reymir vadeden fragmanlardan sonra akşamı iple çekiyorum.
    Ama zinhar Reyyan hemen yumuşamasın..
    Miran azıcık alttan alıp ağladı diye ona acıyamıyorum.
    Gelinliğiyle yerlerde sürünen,
    Kendini yakacak kadar kendinden vazgeçen,
    Azize şeytanı tarafından kurtarıldım sanırken şehir meydanına atılıp herkese teşhir edilen,
    yine kendinden vazgeçip dereye atlamak zorunda kalan,
    kızı o aileye kendileri verdikleri halde bir de suçlu çıkarıp eziyet eden ailesine dönmek zorunda kalan,
    Reyyancığın acılarının onda birini bile yaşamadı o..
    Daha epey bir burnu sürtsün Miranın, ağlasın..
    Hem de çok güzel ağlamıyor mu?

8. Beğenenler;
    araszeynepp (24-05-19), ays* (24-05-19), deren1970 (27-05-19), Eminetta (24-05-19), nebile (24-05-19), Saykos (24-05-19), SELVERR (24-05-19), yedel (24-05-19)

Durum:
    Saykos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    506

Aldığı Beğeni: 613

Bahsedilme
    4 Mesaj

Herkese merhaba..

Son anda bana zorla itelenen bir garip eğitim yüzünden bugün yoğum.. Ben yokken Azat beybi boy'umu savunun olur mu? Kıymayın ona. O da bir ananın, biricik ağa yengemin yakışıklı, boylu poslu, karizmatik oğlu... Yanlış anlaşılmasın, yürümüyorum. Aşık gibi değil kardeş gibi seviyorum...

Elveda, beni unutmayın...

Alıntı mimoza17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha epey bir burnu sürtsün Miranın, ağlasın..
    Hem de çok güzel ağlamıyor mu?

...

Azat bebişimin ağlaması > Miran'ın hönkürerek ağlaması
    Üzgünüm, seviyorum keratayı...
    Konu Saykos tarafından (24-05-19 Saat 17:34 ) değiştirilmiştir.
    <span style=font-family: times new roman><font color=#00ffff><font size=1><font size=3>"Sarışın bir kurda benziyordu.
Ve mavi gözleri çakmak çakmaktı."</font>
</font></font></span>

10. Beğenenler;
    araszeynepp (24-05-19), ays* (24-05-19), mimoza17 (24-05-19), nebile (24-05-19), SELVERR (24-05-19), yedel (24-05-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 11 kullanıcı var. (2 üye ve 9 konuk)

1. psikedelik,
  2. esra086

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri